I pari web site i kushtuar njė klubi shqiptar futbolli: Historia e e lavdishme e bardhebluve, emrat e mėdhenj, S.K. Tirana sot.
 

Sezoni 2005-2006

 


-Kampionati i 67-tė: Java e kaluar, rezultatet, renditja, komente.
-Kalendari dhe gjyqtarėt e kėsaj jave.
-Tabela pėrmbledhėse e Kampionatit tė 67-tė.
-Kupa e Shqipėrisė

 
 

 Kush ėshtė Tirana

 


-Emri zyrtar, data e formimit, stema, ngjyrat, uniformat, stadiumi, titujt.
-Lojtarėt mė tė famshėm tė Tiranės nė vite.
-Trajnerėt mė tė famshėm qė kanė drejtuar Tiranėn.
 

 
 

 Statistika

 


-Kampionatet Kombėtarė e Kupa e Shqiperisė.
-Kupat e Europės e Kupa Balllkanike.
-Lojtarėt e Tiranės nė Pėrfaqėsuesen e Shqipėrisė.
 

 
 

 Historik

 


-Kur dhe si lindi SK Tirana, cilėt ishin njerėzit qė e themeluan, me ē'emėr, si dhe sa herė e ndryshoi atė.
-Si u trajtua SK Tirana nga regjimi komunist dhe si mbijetoi
 

 
 

 Album Fotografik

 


-Kampionėt e parė, Tirona e famshme e viteve '60-'70, Tirona sot e shumė tė tjera
 

 
 

 Libri i Miqve

 


-Nėnshkruaj edhe ti
-Lexo shėnimet e tė tjerėve
 

 
 

 Falėnderime ...

 


... atyre qė kanė ndihmuar pėr tė krijuar kėto faqe.
 

 

Skuadra dhe stafi i SK Tirana
Sezoni 2005-2006

 

President

Fatmir FRASHERI

Sekretar

Shkėlqim MUĒA

Menaxher

Eduard GjINI

Trajnerė

Portjerė

Mbrojtės

Mesfushorė

Sulmues

Mjek

Edi GJIKA

Masazhator

Ylli SKOROVODI

 

This page in english

 

Kėrko nė kėto faqe ose nė Web 

 

 

  Kėrko nė kėto faqe         Kėrko nė Web

 

Sponsorizoni edhe ju ...

 

    ... SK Tirana Online

 

Shkėmbim banner-i ...

 

    ... me kėto faqe. Mėsoni mė shumė

 

www.sktirana.com

krijoi dhe mirėmban:Erlet SHEHI

Sqarim

Asnjė e drejtė e rezervuar @ SK Tirana Online 1998-2005