Sot është e hënë 22/07/2019 12:09
Mirësevjen tek Fanatics' House Mik
Mund të regjistrohesh këtu

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]
 Faqe 3 prej 4 [ 52 postime ]  Shko tek faqja ParaardhĂ«se  1, 2, 3, 4  PasardhĂ«se
Autori Mesazh
 Subjekti i postimit: Re: S.K. TIRONA - 90 Vjet Histori dhe Krenari
PostPostuar: e djelĂ« 15/08/2010 23:25 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e djelë 14/08/2005 19:31
Poste: 720
Vendndodhja: USA
Gezuar festen goca e cuna bardheblu !
Mirenjohje per te gjithe ata qe e kane veshur e respektuar kete fanelle te shenjte !
Mirenjohje per te gjithe ata tifoza qe e kane perkrahur e mbeshtetur!
Faleminderit Tirona jone per gjithe ato emocione te vecanta qe na ke dhuruar !_________________
Oh Tirona, perpara cuna
bertiste Moli, nga tribuna
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: S.K. TIRONA - 90 Vjet Histori dhe Krenari
PostPostuar: e hĂ«nĂ« 16/08/2010 08:08 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 16/10/2008 12:42
Poste: 1524
Vendndodhja: Tiron
Gezuar festen Cuna...
Lart e me lart e pafshim Tironen tone!_________________
Nji urim kena sot per ju
vdekt morri kuq e vdekt dhe miu blu

ImazhImazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: S.K. TIRONA - 90 Vjet Histori dhe Krenari
PostPostuar: e hĂ«nĂ« 16/08/2010 08:14 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 24/08/2006 14:56
Poste: 1476
Vendndodhja: Europe
16 Gusht 1920 - 16 Gusht 2010 = 90 Vjet TIRONA

GEZUAR_________________
Mua nuk me pelqen prostitucioni intelektual,mua me pelqen ndershmeria intelektuale.Me duket se keto ditet e fundit ka nje manipulim te madh intelektual,
nje pune e madhe e organizuar per te ndryshuar opinionin publik,per nje bote qe nuk eshte imja.
JM
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: S.K. TIRONA - 90 Vjet Histori dhe Krenari
PostPostuar: e hĂ«nĂ« 16/08/2010 14:49 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 30/10/2003 10:49
Poste: 2914
Vendndodhja: England, G.B.
A ka ndonji video ene foto per ne te varfrit :(_________________
http://www.kftirana.info
Imazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: S.K. TIRONA - 90 Vjet Histori dhe Krenari
PostPostuar: e hĂ«nĂ« 16/08/2010 15:48 
Ultras
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e shtunë 14/11/2009 15:09
Poste: 107
O TIRON o NOLTMADHNI mos Ju ndafsh SUKSESEVE dhe TROFEVE .
Vazhdo te na NDEROSH dhe te na bosh KRENAR qe jena cunat e tuj .
AVE TIRONA .
ZEMRA-SHPIRTI-PASIONI-IDENTITETI

p.s.Sa per festen qe u bo dje , do te thoja organizim shum i bukur . Nje BRAVO e modhe i shkon FANATIKSAVE

Vetem pjesmarrja e vogel me zhgenjeu pak . Gjithsesi kuptohet , periudh plazhi dhe pushimesh ._________________
Ave NOLTMADHNIA . Ave TIRONA.
Shpirti , gjaku , zemra jone.
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: S.K. TIRONA - 90 Vjet Histori dhe Krenari
PostPostuar: e hĂ«nĂ« 16/08/2010 16:23 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 16/10/2008 12:42
Poste: 1524
Vendndodhja: Tiron
Fatjoni shkroi:
A ka ndonji video ene foto per ne te varfrit :(


foto jane bere por se di me cilin aparat... besoj se se shpejti kon me i pru dhe ktu patjeter_________________
Nji urim kena sot per ju
vdekt morri kuq e vdekt dhe miu blu

ImazhImazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: S.K. TIRONA - 90 Vjet Histori dhe Krenari
PostPostuar: e hĂ«nĂ« 16/08/2010 18:05 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e shtunë 11/03/2006 14:14
Poste: 1056
Vendndodhja: Toronto, Kanada
Urime SUPER KLUB TIRONES ne 90 vjetorin e krijimit. Dinastia e sportit Shqiptar vazhdon. I uroj ket pervjetor te gjith atletve qe kon vesh (dhe kon shnderru gjakun e tyre) BARDHE E BLU. I uroj te gjith tifozave BARDH E BLU ne gjith boten ta kalojn sa me bukur. Bluzen e TIRONES kom me e vesh gjith diten sot, kudo qe te shkoj._________________
SELFOSS

http://www.facebook.com/selfossmusic
http://www.youtube.com/user/selfossband
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: S.K. TIRONA - 90 Vjet Histori dhe Krenari
PostPostuar: e hĂ«nĂ« 16/08/2010 22:47 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e premte 05/03/2004 18:33
Poste: 1318
Vendndodhja: Te Cepi Tironës
... AVE TIRONA ...Vetem Zoti mund te jete mbi Ty._________________
... AVE TIRONA !!! TIRONASIT TE SALUTANT ...
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: S.K. TIRONA - 90 Vjet Histori dhe Krenari
PostPostuar: e hĂ«nĂ« 23/08/2010 10:06 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e martë 16/02/2010 19:47
Poste: 5259
Vendndodhja: D-57072
A do kete ndonjeri kohe me na sjell ca foto nga festimi i 90-vjetorit ne forum...

Respekte e falenderime ne perparesi!_________________
Imazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: S.K. TIRONA - 90 Vjet Histori dhe Krenari
PostPostuar: e hĂ«nĂ« 23/08/2010 15:27 
Ultras
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e shtunë 14/11/2009 15:09
Poste: 107
E_171 shkroi:
A do kete ndonjeri kohe me na sjell ca foto nga festimi i 90-vjetorit ne forum...

Respekte e falenderime ne perparesi!


Ca foto i ke te postume ne FB te faqja K.F.Tirona_________________
Ave NOLTMADHNIA . Ave TIRONA.
Shpirti , gjaku , zemra jone.
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: S.K. TIRONA - 90 Vjet Histori dhe Krenari
PostPostuar: e hĂ«nĂ« 23/08/2010 19:43 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e martë 16/02/2010 19:47
Poste: 5259
Vendndodhja: D-57072
Tirona 4ever shkroi:
E_171 shkroi:
A do kete ndonjeri kohe me na sjell ca foto nga festimi i 90-vjetorit ne forum...

Respekte e falenderime ne perparesi!


Ca foto i ke te postume ne FB te faqja K.F.Tirona

Rrofsh Tirona 4ever._________________
Imazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: S.K. TIRONA - 90 Vjet Histori dhe Krenari
PostPostuar: e enjte 09/09/2010 22:28 
Ultrase
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e martë 06/05/2008 14:45
Poste: 547
Vendndodhja: TIRON
Cuna e di qe jam kujtu i cik si heret per te uru TIRONEN per ditlindje por s'mund te rrisha pa i shkrujt dy llafe ne ket teme.
TIRONA U BOFT 100 VJECE ENE ISHALLAH GJITHMONE LART E PAFSHIM!!!!
Para ca kohesh me ra ne dore nje liber me titull"TIRONES perher' borxhlinj" e Kliton Maloku-t.Edhe ka nji si bejte per seline e K.F TIRONES:

"Vallahi e ka hak i bejte per koken e nones,
kjo seli me nom e K.F TIRONES.
Pri 1920 jon cunat n'kom,
t'u lujt top e tu dal kampion.
Nji kjo seli cunat na i rriti,
krejt tifozet tironas n'drit na i qiti.
Krejt dynjoja kon nji shpi,ne tironcit kina dy,
nji atje ku kena le,tjetra o kjo, e po ju boj be.
Fort e bukur esht',gjith nur mer jahu,
se qysh ka themelet e bekoi vet Allahu.
Per ju cuna goca,tifoza te TIRONES,
qe ene selin me t'bukur se drita e hones.
Lum e lum po themi ne per ty TIRON,
se ky emni yt esht' n'zemnen ton".

FORCA TIRONA!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: S.K. TIRONA - 90 Vjet Histori dhe Krenari
PostPostuar: e premte 01/07/2011 18:48 
Tifoz i Ri
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e martë 15/11/2005 21:31
Poste: 42
Vendndodhja: Tiranë
Faqja e pare e programit me Lindfield te Irlandes se Veriut ne vitin 1982.

Imazh


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: S.K. TIRONA - 90 Vjet Histori dhe Krenari
PostPostuar: e martĂ« 13/09/2011 11:46 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e djelë 01/08/2004 13:52
Poste: 912
Vendndodhja: Vorri Bomit
shume e bukur kjo Endrito!!!!!_________________
Tifoz i Tironës nuk bëhesh, lind!
Gjaku yt është ndryshe nga ai i të tjerëve: nuk ka rruaza të kuqe por vetëm të Bardha dhe Blu!
Ti lind kampion, nuk ke nevojë të bëhesh!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: S.K. TIRONA - 90 Vjet Histori dhe Krenari
PostPostuar: e enjte 19/01/2012 01:12 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e martë 17/02/2009 00:50
Poste: 766
Vendndodhja: TIRONAS I SMUN
Imazh

jena onderr per te tjeret
ambientet mrena te Tomorit._________________
http://www.youtube.com/watch?v=H38907oUnRo
Jo në linjë
 Profili  
 
Trego postimet nga i fundit:  Rendit pĂ«r nga  
 Faqe 3 prej 4 [ 52 postime ]  Shko tek faqja ParaardhĂ«se  1, 2, 3, 4  PasardhĂ«se

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]


Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Bing [Bot] dhe 1 vizitor


Nuk mund të hapni tema të reja
Nuk mund të postoni përgjigje
Nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Nuk mund të fshini postimet tuaja
Nuk mund të bashkëngjisni skedarë

Kërko për:
Kalo tek:  

cron