Sot është e mërkurë 24/07/2019 08:49
Mirësevjen tek Fanatics' House Mik
Mund të regjistrohesh këtu

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]
 Faqe 2 prej 2 [ 20 postime ]  Shko tek faqja ParaardhĂ«se  1, 2
Autori Mesazh
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e premte 23/10/2009 14:23 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e premte 22/04/2005 20:53
Poste: 1157
Vendndodhja: Arnhem, NL
Qofte i xhenetit. Ngushllime familjes dhe te afermve.
Sidomos shume ngushllime te shoqes qe e kam pas msuse anglishtje dhe e kujtoj me rrespekt


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e hĂ«nĂ« 26/10/2009 02:09 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e hënë 23/03/2009 18:04
Poste: 272
Vendndodhja: Tirone
Prehu Ne Paqe Profesor !_________________
Imazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e martĂ« 27/10/2009 08:25 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 19/01/2006 22:55
Poste: 738
Vendndodhja: Me Shpirt e Zemer dersa t'vdes m'TIRONEN TONE te ONDRRAVE.
Me verte osht per t'ardhe keq qe TIRONES T'MODHE PO I HIKIN NJI KA NJI EMNAT E MDHEJ, qi ma shume i kon dhone sesa i kon more. Une e kom pas profesorin komshi,nja 30 metra larg ene sot kom fol me te shoqen. Ishte shume e merzitme ene gati qajte qi ai Klubi Jon i Modh as kishte bo tenezyl me i organizu noj gjo. Po ashu ene ministrija e qelbet me gjith ato hale qi jon aty. Bamiri e kishte neru me titull. Manja men vetem i gjo brezi i te rinjve. Profesori ka pas fol e sha qy athere ate sistem te qelbet ene ja fuste n'shpirt cunave mllefin e pa hek te viteve 70.
Te qofte dheu i lehte Profesor ene Zoti Modh ta bofte mare e mire. Po hiken e shuhet ai brez i modh qi na majti shpirtin plot, zemrat mush ene urrejtjen gjalle. :x :( :cry:_________________
AVE TIRONA REPUBLIKE! GJAKU,KRENARIJA,DASHNIJA,NALTMADHNIJA JONE.
NJ'ASHTU SIC RRIN YJET RRETH HONES, NJ'ASHTU RRIN TIFOZAT RRETH TIRONES.

Imazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e martĂ« 27/10/2009 22:43 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e djelë 05/10/2008 15:47
Poste: 139
Vendndodhja: Siper BANERIT FANATIC`S
NERIMET MO TE PERZEMERTA PROFESORIT...


QOFT I XHENETIT!!!_________________
TIRONA.... WAS BORN TO MAKE ME HAPPY
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e premte 06/11/2009 17:14 
Valutë
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 01/09/2005 02:24
Poste: 491
Vendndodhja: USA
Enver Shehu All time Hall of Fame. Pushoft n'paqe...

Ngushllime familjes. Ishte njeri i zgjut, puntor dhe lider i lindun. Solli kampionatin ne shpi mas 12 vjetesh me i skuader 22 vjecaresh._________________
TIRONA 2008-2009: KAMPIONE 27 HERE!!!!!
Jo në linjë
 Profili  
 
Trego postimet nga i fundit:  Rendit pĂ«r nga  
 Faqe 2 prej 2 [ 20 postime ]  Shko tek faqja ParaardhĂ«se  1, 2

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]


Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar të regjistruar dhe 1 vizitor


Nuk mund të hapni tema të reja
Nuk mund të postoni përgjigje
Nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Nuk mund të fshini postimet tuaja
Nuk mund të bashkëngjisni skedarë

Kërko për:
Kalo tek:  

cron