Sot është e premte 19/07/2019 02:23
Mirësevjen tek Fanatics' House Mik
Mund të regjistrohesh këtu

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]
 Faqe 1 prej 1 [ 6 postime ] 
Autori Mesazh
 Subjekti i postimit: SUGJERIM
PostPostuar: e mĂ«rkurĂ« 17/12/2008 16:04 
Tifoz i Ri

Antarësuar: e djelë 04/02/2007 19:09
Poste: 24
DOJA TE HAPJA PER DISKUTIM KETE TEME.
NE VAZHDE TE PROMOVIMIT TE VLERAVE TE SPORTISTAVE ME TE SHQUAR NE VITE LEGJENDAREVE BARDHE E BLU MENDOJ SE TIFOZAT NDOSHTA NE BASHKEPUNIM ME KLUBIN TI VEJNE EMRIN SEKTOREVE TE NDRYSHEM KU RRIJNE TIFOZAT.PSH NE SEKTORIN KARSHI KU RRIJNE TIFOZAT FANATICS. PSH SEKTORI ARBEN MINGA. OSE KE TRIBUNA A , TRIBUNA A . . .. DHE TI VENDOSIM NJE EMER LEGJENDAR BARDH E BLU.
PSH NE TORINO SEKTORI I ULTRASVE QUHET GAETANO SHIREA.
PASTAJ MENDOJ QE KLUBI TIFOZET E RRETHEVE TI SISTEMOJE VETEM KE 10 LEKSHJA. MOS TI VEJE NE KRAH TONE MU NE MES TE STADIUMIT. KESHTU ELEMINOHEN FERKIMET. SE ATA PLERA VETEM SHAJNE E PROVOKOJNE. KURSE ATJE KE 10 LEKSHJA TE HAJNE MUTIN E VET, SE ATJE E MERITOJNE VENIN.
PERSHENDETJE TE GJITHEVE


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e mĂ«rkurĂ« 17/12/2008 16:17 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e premte 14/04/2006 15:52
Poste: 1868
Vendndodhja: mhallja re
qemal stafa nuk osht pron e tirones kshuqe nuk ka asilloj muncie te realizohet kjo qe po thu


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e mĂ«rkurĂ« 17/12/2008 16:21 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 16/10/2008 12:42
Poste: 1524
Vendndodhja: Tiron
Anej organizimi eshte perfekt...
Ktu tek stadiumet tona futen edhe ne d2 te dyja tifozerite dmth shef gjona nga mo te cuditshmet.Me Apolonin i kishin fut fieraket ne tribune me tifozat e Tirones.Une se mor vesh kaq te paafte jane kta drejtorat e stadiumeve.I hudhin noj here syte nga bota sec bohet neper stadiume...
Si rregull jashte eshte qi tifozat mik dalin 30 minuta me vone pasi mbaron ndeshja qe mos ket konfrontime kurse ktu sa fishkella albitri hapen dyret edhe ndodhin ato qe ndodhin masanej.
Masanej tifozat i jane largu shume stadiumeve ktu tek ne.Se po tu mushte d1,d2, ene d3 ato tek 10 do i rrasnin..._________________
Nji urim kena sot per ju
vdekt morri kuq e vdekt dhe miu blu

ImazhImazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e mĂ«rkurĂ« 17/12/2008 16:25 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e premte 14/04/2006 15:52
Poste: 1868
Vendndodhja: mhallja re
o ledo po ça 10 vet ti lejn tuj prit gjys ore? masnaj ne jemi larg atyne tifozerive


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e mĂ«rkurĂ« 17/12/2008 16:28 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 16/10/2008 12:42
Poste: 1524
Vendndodhja: Tiron
patrioti_bardheblu shkroi:
o ledo po ça 10 vet ti lejn tuj prit gjys ore? masnaj ne jemi larg atyne tifozeriveJo kur jane 10...se kur jane 10 kushedi jane dhe mrapa kurrizit tone heheheh,mrapa fanaticsave

E kom llafin kur eshte noj neshje e forte, psh neshja me vllaznine dmth neshje qe ka tifoza se kur ska...ska_________________
Nji urim kena sot per ju
vdekt morri kuq e vdekt dhe miu blu

ImazhImazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e mĂ«rkurĂ« 17/12/2008 20:47 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 22/10/2008 02:10
Poste: 1038
Vendndodhja: Tirona
Ato t Apollonis na can *****. Gerthitshin sikur ishin n *** t somes vet.


Jo në linjë
 Profili  
 
Trego postimet nga i fundit:  Rendit pĂ«r nga  
 Faqe 1 prej 1 [ 6 postime ] 

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]


Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar të regjistruar dhe 3 vizitorë


Nuk mund të hapni tema të reja
Nuk mund të postoni përgjigje
Nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Nuk mund të fshini postimet tuaja
Nuk mund të bashkëngjisni skedarë

Kërko për:
Kalo tek:  

cron