Sot është e mërkurë 24/07/2019 08:48
Mirësevjen tek Fanatics' House Mik
Mund të regjistrohesh këtu

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]
 Faqe 2 prej 3 [ 31 postime ]  Shko tek faqja ParaardhĂ«se  1, 2, 3  PasardhĂ«se
Autori Mesazh
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e enjte 14/02/2008 01:50 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e shtunë 31/07/2004 07:45
Poste: 3020
Vendndodhja: Tirone, Cepi Verior!
Mirse erdhe trip, besoj se ktu do ndihesh mes vlleznish ( edhe shqiptar, edhe bardh e blu)


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: Tetori i 86
PostPostuar: e enjte 14/02/2008 02:44 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 15/10/2003 19:32
Poste: 6328
Vendndodhja: Tironë. Shqipni
trip shkroi:

Me shprese se numeri i juaj do te 10fishohet dhe kjo kenge te jehoj tej mase.;)

Shvercer Deri Sa Te Vdes
Fanatic Deri Sa Te Vdes
Shqiptar Deri Sa Te vdes
E di qe jam


e di qe jam, Shqiptar deri sa t Vdes! :D :D

Mirseerdhe ne forumin tone trip! A do shifemi ne Tirone?_________________
TIRONA FANATICS
ImazhImazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e enjte 14/02/2008 12:59 
Tifoz i Ri

Antarësuar: e martë 03/07/2007 18:32
Poste: 10
Njeherit ju falenderoj per mikepritjen ne folen tuaj.Dhe ju deshiroj suksese ne te ardhmen.

@Erblin

Ketu duhet prap tju falenderoj per ftesen qe na e keni bere.Kam disa info se do anetar tone do te udhetojn per ne Tiron,por une personalisht nuk do mundem per shkaqe subjektive,besoj se do tja kaloni mir.

Shkup-Tiron-Shkup oo e oo
oo e oo :o


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: Tetori i 86
PostPostuar: e hĂ«nĂ« 17/03/2008 02:56 
Tifoz i Ri

Antarësuar: e enjte 06/03/2008 02:15
Poste: 3
Vendndodhja: Shkup-Cair
who_cares shkroi:
-Ish Tetori 86-tes
-Bashke me shok ne stadium shkuam
-Por nga krisma e nje shashke
-Ne rajon ne perfunduam

-Ec perpara, pis i poshter
-Ec perpara maskara
-Per ju tifozat e Tirones
-Ne stadium, meshire nuk ka

- Muret ishin t'ftofta akull
-Cdo pellamb-shkrujtun nji emer
-Ate nat aty u shkruajt-
-TIRONA-ULTRAS FOREVEROsht me falenderu nji brez te tille tifozesh dhe futbollistesh qe nuk e kan lon Tironen, ne pjesen me te veshtire te historise se saj, me ra poshte, ashtu sic donin shume veta t'asaj kohe.
Oshte fale nji brezi te tille qe un dhe shume moshatare te mi (un jom i vitit 1982) mburremi me ekipin tone se i ka bo balle sulmit mo te modh qe mund ti jet bo nji skuadre futbolli ndonjehere vetem se mbeshtetsit e ksaj skuadre e shprehnin deshiren e tyre per Liri dhe ishin kundra komunizmit enverist.
Gjtihashtu mo bohet jashte mase qefi kur shof kalamojt e lagjes sime, nuk jan mo shume se 12 vjec, qe e dine ket konge dhe e knojn ne stadium kur vijn dhe ne rrugicat e lagjes. Nuk e keni idene se sa te gezojne.
Faleminderit!


Vllezer kjo keng eshte teper teper teper e mir ska fjal per ket keng hallall,edhe kengan tjeter Ojemi ne ojemi ne..... per mu jan nj der kenget ma te mira qe kendohen ne tribun,une kto dy kenge ne shtepi mitana tu i kendu :mrgreen: :mrgreen: shum kenga te mira jan edhe nje her respekt.
Shimi :wink:_________________
Blue Hooligans
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: Tetori i 86
PostPostuar: e hĂ«nĂ« 17/03/2008 22:04 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 15/10/2003 19:32
Poste: 6328
Vendndodhja: Tironë. Shqipni
Guevara shkroi:

Vllezer kjo keng eshte teper teper teper e mir ska fjal per ket keng hallall,edhe kengan tjeter Ojemi ne ojemi ne..... per mu jan nj der kenget ma te mira qe kendohen ne tribun,une kto dy kenge ne shtepi mitana tu i kendu :mrgreen: :mrgreen: shum kenga te mira jan edhe nje her respekt.
Shimi :wink:


heheh esht smunje e perbashket, ene ne kena knu (dhe vazhdoj e knoj) nai konge tujen ne raste te ndryshme! :D_________________
TIRONA FANATICS
ImazhImazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e premte 17/10/2008 10:49 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 16/10/2008 12:42
Poste: 1524
Vendndodhja: Tiron
edhe une jam i menimit qe te behet hymn...
duhet perhere para se tfilloj neshja dhe kur te mbaroje....sic e kane dhe ekipet e tjera te europes_________________
Nji urim kena sot per ju
vdekt morri kuq e vdekt dhe miu blu

ImazhImazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e djelĂ« 30/11/2008 18:07 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 22/10/2008 02:10
Poste: 1038
Vendndodhja: Tirona
ledi1920 shkroi:
edhe une jam i menimit qe te behet hymn...
duhet perhere para se tfilloj neshja dhe kur te mbaroje....sic e kane dhe ekipet e tjera te europes

HYMN SE S'BO!!!


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e djelĂ« 30/11/2008 21:44 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e premte 05/03/2004 18:33
Poste: 1318
Vendndodhja: Te Cepi Tironës
REINIS shkroi:
ledi1920 shkroi:
edhe une jam i menimit qe te behet hymn...
duhet perhere para se tfilloj neshja dhe kur te mbaroje....sic e kane dhe ekipet e tjera te europes

HYMN SE S'BO!!!


Reiniso e kena hymnin mer jahu ... Cer bo Ti kshu, mos m'thuj qe s'e ke nigju hala ..._________________
... AVE TIRONA !!! TIRONASIT TE SALUTANT ...
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e martĂ« 02/12/2008 20:55 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 22/10/2008 02:10
Poste: 1038
Vendndodhja: Tirona
Kledi shkroi:
REINIS shkroi:
ledi1920 shkroi:
edhe une jam i menimit qe te behet hymn...
duhet perhere para se tfilloj neshja dhe kur te mbaroje....sic e kane dhe ekipet e tjera te europes

HYMN SE S'BO!!!


Reiniso e kena hymnin mer jahu ... Cer bo Ti kshu, mos m'thuj qe s'e ke nigju hala ...

Mu vallai m duket mo i bukur ky.


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e martĂ« 02/12/2008 23:52 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 19/01/2006 22:55
Poste: 738
Vendndodhja: Me Shpirt e Zemer dersa t'vdes m'TIRONEN TONE te ONDRRAVE.
per brezin tone ky osht kalu hymnit_________________
AVE TIRONA REPUBLIKE! GJAKU,KRENARIJA,DASHNIJA,NALTMADHNIJA JONE.
NJ'ASHTU SIC RRIN YJET RRETH HONES, NJ'ASHTU RRIN TIFOZAT RRETH TIRONES.

Imazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: Tetori i 86
PostPostuar: e mĂ«rkurĂ« 20/06/2012 23:18 
Gjak BardheBlu

Antarësuar: e martë 20/07/2010 23:17
Poste: 648
a e mban mend ndonjeri kte tekstin e kenges
KUR MESOJA NSHKOLL TE KUQE
DISA SHOK ME AKUZUAN ..... ????


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: Tetori i 86
PostPostuar: e enjte 21/06/2012 08:10 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 15/10/2003 19:32
Poste: 6328
Vendndodhja: Tironë. Shqipni
Ledioni shkroi:
a e mban mend ndonjeri kte tekstin e kenges
KUR MESOJA NSHKOLL TE KUQE
DISA SHOK ME AKUZUAN ..... ????


Kur na e pat tregu Arty tekstin origjinal, kto vargjet poshte edhe dy te tjera te sajume qen bo shume popullore nder Fanatics:

Hekura moj hekura,
cpate shok qe na tradhetove._________________
TIRONA FANATICS
ImazhImazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: Tetori i 86
PostPostuar: e enjte 21/06/2012 16:27 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e hënë 08/11/2010 20:13
Poste: 669
Vendndodhja: Ne boten e Cudirave
BeerBaron shkroi:
Ledioni shkroi:
a e mban mend ndonjeri kte tekstin e kenges
KUR MESOJA NSHKOLL TE KUQE
DISA SHOK ME AKUZUAN ..... ????


Kur na e pat tregu Arty tekstin origjinal, kto vargjet poshte edhe dy te tjera te sajume qen bo shume popullore nder Fanatics:

Hekura moj hekura,
cpate shok qe na tradhetove.

Dhe ne burg ti na cove
Shoku te hehehehe motren :lol:_________________
BETTER DEAD THAN red
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re:
PostPostuar: e enjte 21/06/2012 18:32 
Ultrase
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e martë 06/05/2008 14:45
Poste: 547
Vendndodhja: TIRON
ledi1920 shkroi:
edhe une jam i menimit qe te behet hymn...
duhet perhere para se tfilloj neshja dhe kur te mbaroje....sic e kane dhe ekipet e tjera te europes


Edhe un per vete kshu them te knohet patjeter,HYMN esht vallaj.PARA TIRONA & FANATICS & RUBIO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: Re:
PostPostuar: e enjte 21/06/2012 19:51 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e hënë 08/11/2010 20:13
Poste: 669
Vendndodhja: Ne boten e Cudirave
eta shkroi:
ledi1920 shkroi:
edhe une jam i menimit qe te behet hymn...
duhet perhere para se tfilloj neshja dhe kur te mbaroje....sic e kane dhe ekipet e tjera te europes


Edhe un per vete kshu them te knohet patjeter,HYMN esht vallaj.


Duhet bo i incizim e knume nga vet tifozat, po qe te ket idene e nje kori prefesional dmth te perpunohet ne studio dhe ti vehet i muzik e pershtashme!_________________
BETTER DEAD THAN red
Jo në linjë
 Profili  
 
Trego postimet nga i fundit:  Rendit pĂ«r nga  
 Faqe 2 prej 3 [ 31 postime ]  Shko tek faqja ParaardhĂ«se  1, 2, 3  PasardhĂ«se

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]


Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar të regjistruar dhe 1 vizitor


Nuk mund të hapni tema të reja
Nuk mund të postoni përgjigje
Nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Nuk mund të fshini postimet tuaja
Nuk mund të bashkëngjisni skedarë

Kërko për:
Kalo tek:  

cron