Sot është e mërkurë 19/06/2019 00:51
Mirësevjen tek Fanatics' House Mik
Mund të regjistrohesh këtu

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]
 Faqe 1 prej 3 [ 31 postime ]  Shko tek faqja 1, 2, 3  PasardhĂ«se
Autori Mesazh
 Subjekti i postimit: Tetori i 86
PostPostuar: e mĂ«rkurĂ« 17/08/2005 21:45 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 15/10/2003 19:32
Poste: 6328
Vendndodhja: Tironë. Shqipni
Meqe me osht duk shum interesant, shyqyr Zotit e kisha rujt postimin e Arty_bardh_&_blu_forever.... nje ku po jua postoj, pa i ndryshu as i germ:

Ne rradhe te pare ju falenderoj per emocionet qe me percuen shtatin
kur po lexojsha kto diskutime. Te njejtat emocione i jetova dhe vite
ma pare ne stadium kur ndigjova nje tribune te tane duke kendue
kongen.
Mqs u hap ky diskutim, dhe duke pa interesin per te mesu se ne
c'rrethana u krijuen kto vargje, nuk mund te rrija pa prue ne forum te
Verteten. Sepse une isha atje. Dhe per nje arsye tjeter, qe do ta
shkruej ma poshte.
Berti ne vija te pergjithshme kujton mjaf gjona dhe mesa kuptoj duhet
te jete i brezit e te athershem. At'here... Tirona luante ne turin e
dyte te Kupes se Kupave me Malmoe te Suedise. Ne turin e pare kishte
eleminue Dinamon e Bukureshtit, ne nji ndeshje historike. Kjo ndeshje
, bashke me kualifikimin e "Flamurtarit" kunder "Partizan"-Beograd dhe
barazimi i Tirones (2-2, 16 shtator 1970) me Ajaksin e Kruujf-it dhe
Nejskens-it jane tre kulmet e skuadrave Shqiptare ne Europe. Ne ate
kohe (1986) konges klasike te Tirones ju shtue edhe strofa:
- Minuta e dyte
- Stadiumi pse heshti?
- Gjuan Arben Minga
- Dridhet Bukureshti
Ne kte atmosfere me 15 tetor pritej ndeshja e pare e turit te dyte me
Malmoen. Ishim mbledh si zakonisht tek cepi Verior, qe dy-tre ore
para. Stadiumi plot. Dikush qarkullonte nje shashke, por askush nuk po
e merrte per ta hudh. Sapo skuadrat dalin ne fushe,me entuziazmin e
madh dhe mes letrave pa mbarim u hudh edhe shashka. Reagimi i madh i
policise erdhi si pasoje e urdhnit qe dha Hekuran Isai(ishte ne
stadium). U moren rreth 22-23 veta, midis tyne edhe une. Nuk kena pa
asnji minute loje ate dite! Na futen ne "morrat" nga 7-8 veta, qysh
aty filluen shqelmat dhe shkopat. Direkt ne Rajonin ke zjarrfikset, ne
birrucat poshte 2-3 veta bashke. Aty kemi ndigjue dhe ate ushtimen e
stadiumit ke shtylla e Nard Litit ne 0-0. Aty ne birruce, ne muret e
ftofta(bodrum), cdo pellamb kishte nga nji emer: Qorri, Cerri, Tim
Garipi e kshu gjonash. Mes atyne emnave aty u gdhend me kapsen e
zinxhirit te xhupit: : "TIRONA--ULRAS FOREVER" Ketu me duhet ta lej
menjan modestine dhe te them se ne kto momente me erdhen ne koke ato
vargjet e konges. Kjo ishte aryeja e dyte qe ju shkru sot. Per muziken
ishte kollaj. Djemt e rij te Tirones lindore:Hoxha Tahsim, Vorri
Bomit, Medreseja,etj kendojshin nji konge qe fillote keshtu: "Kur
mesoja n'shkolle te Kuqe
Disa shoke me akuzuan...."
Asaj muzike mjaf te njoftun i shkojshin ato vargje ne menyre
fantastike. Keshtu lindi kjo konge. Ne birrucen e mesit, te Rajoni i
Zjarrfikseve.
Une me nja 4-5 shoke e kendojshim per qejf tone dhe nuk e dinte kush.
Mbas disa vitesh, nje shoku im nga Kasmet, Beni,(tani arbiter
basketbolli), kur une kisha ik nga Shqipnia, e kendon ne nje dasem.
Aty u ndodhen Met Zalta, Met Jaroni e te tjere, dhe keshtu konga u
perhap. Kuptoni emocionet e mija kur vite me vone ne stadium e
ndigjova. Prandej nuk mujta pa e pru ketu kte histori. Sa per emra nuk
ka nevoje, ajo osht konga e te gjithe atyne qe j'u rref gjak
Bardh_&_blu nder deje.
Perqafime Bardh e Blu te gjitheve dhe suksese pa fund ekipit tone te
dashtun.

Harrova te vej dhe tekstin e sakte, duke pa disa devijime te vogla.
-Ish Tetori 86-tes
-Bashke me shok ne stadium shkuam
-Por nga krisma e nje shashke
-Ne rajon ne perfunduam

-Ec perpara, pis i poshter
-Ec perpara maskara
-Per ju tifozat e Tirones
-Ne stadium, meshire nuk ka

- Muret ishin t'ftofta akull
-Cdo pellamb-shkrujtun nji emer
-Ate nat aty u shkruajt-
-TIRONA-ULTRAS FOREVER_________________
TIRONA FANATICS
ImazhImazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e enjte 13/04/2006 19:55 
Fantastike fare! Une kam qene i vogel, 7 vjec ne 86, por brezi i ketyre ka qen i cmend fare pas Tirones, plus ka qene sezoni qe i futem 7 petlla Partizonit. Kete konge e kena kendu me vone neper stadiume kur u rritem. E kena kendu dhe neper lagje andej nga Shkolla Kuqe e der nga shkolla Partizoni e Sami Frasheri... e keshtu me rradhe neper gjithe Tironen.

Nderime per ate tifozeri te asaj kohe, qe na e futen dhe ne brezit tjeter ne gjak TIRONEN BARDH E BLU!!!!!


  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e premte 14/04/2006 12:26 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e hënë 06/03/2006 18:40
Poste: 218
Vendndodhja: TiRoNa CiTy
Per menimin tim kjo duhet te bohet himn dhe te kendohet para se te filloje neshja si himni i Romes apo i Liverpool._________________
Me Ty U Linda, Me Ty U Rrita, Vetem TIRONA n'Stadium Bertita!!!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e premte 12/05/2006 16:20 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e premte 14/04/2006 15:52
Poste: 1868
Vendndodhja: mhallja re
noshta me vones por po them ene un ate timen. per ket tem kom dash me pyt k'tu n'forum se ket kong e kom nigju me i neshje basketbolli tirona-dinamo ene e knonte i tifoz i cmen i tirones qe ka qen i asaj epoke Beni e ka emnin, ju qe shkoni n'stadium duhet ta njifni mir. rrofshit per ate qe keni bo ene ta dini mir se un knej ka jam i mburrem t'gjithve per ket histori sidomos tashi qe jam me i informum. Tirona kurr se ka dash komunizmin ene mallkue qoft nja i bir tironsi qe harro ate qe kan kalu t'jeret.


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: Tetori i 86
PostPostuar: e djelĂ« 14/05/2006 14:41 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e djelë 01/08/2004 13:52
Poste: 912
Vendndodhja: Vorri Bomit
-Ish Tetori 86-tes
-Bashke me shok ne stadium shkuam
-Por nga krisma e nje shashke
-Ne rajon ne perfunduam

-Ec perpara, pis i poshter
-Ec perpara maskara
-Per ju tifozat e Tirones
-Ne stadium, meshire nuk ka

- Muret ishin t'ftofta akull
-Cdo pellamb-shkrujtun nji emer
-Ate nat aty u shkruajt-
-TIRONA-ULTRAS FOREVEROsht me falenderu nji brez te tille tifozesh dhe futbollistesh qe nuk e kan lon Tironen, ne pjesen me te veshtire te historise se saj, me ra poshte, ashtu sic donin shume veta t'asaj kohe.
Oshte fale nji brezi te tille qe un dhe shume moshatare te mi (un jom i vitit 1982) mburremi me ekipin tone se i ka bo balle sulmit mo te modh qe mund ti jet bo nji skuadre futbolli ndonjehere vetem se mbeshtetsit e ksaj skuadre e shprehnin deshiren e tyre per Liri dhe ishin kundra komunizmit enverist.
Gjtihashtu mo bohet jashte mase qefi kur shof kalamojt e lagjes sime, nuk jan mo shume se 12 vjec, qe e dine ket konge dhe e knojn ne stadium kur vijn dhe ne rrugicat e lagjes. Nuk e keni idene se sa te gezojne.
Faleminderit!_________________
Tifoz i Tironës nuk bëhesh, lind!
Gjaku yt është ndryshe nga ai i të tjerëve: nuk ka rruaza të kuqe por vetëm të Bardha dhe Blu!
Ti lind kampion, nuk ke nevojë të bëhesh!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e martĂ« 16/05/2006 01:22 
Tifoz i Ri

Antarësuar: e martë 09/05/2006 01:13
Poste: 18
Vendndodhja: Tirone
u'll never walk alone shkroi:
Per menimin tim kjo duhet te bohet himn dhe te kendohet para se te filloje neshja si himni i Romes apo i Liverpool.


shume dakord_________________
Mos e braktisni tironen
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e enjte 25/05/2006 19:46 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 19/01/2006 22:55
Poste: 738
Vendndodhja: Me Shpirt e Zemer dersa t'vdes m'TIRONEN TONE te ONDRRAVE.
e-Rblino. Ma co ke fanatics emrin e plote, se jom kurjoz me t`njoft. Ajo konge ashu o si thu ti, ene stadjum, pervec 2 metnave, ka qene ene berti, tika,lani, lir meta, un,gim deliu, lul preza ene gjtih dora jone m`ate kohe.Dhe ajo konge o kno ke dasma e i shokut tone. :D


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e hĂ«nĂ« 29/05/2006 15:30 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 15/10/2003 19:32
Poste: 6328
Vendndodhja: Tironë. Shqipni
mandhasoni shkroi:
e-Rblino. Ma co ke fanatics emrin e plote, se jom kurjoz me t`njoft. Ajo konge ashu o si thu ti, ene stadjum, pervec 2 metnave, ka qene ene berti, tika,lani, lir meta, un,gim deliu, lul preza ene gjtih dora jone m`ate kohe.Dhe ajo konge o kno ke dasma e i shokut tone. :D


mando, ate komentin e ka postu Arty Bardh&blu_forever, un thjesht e kisha rujt para se tu fshijshin postimet e forumit. E kom shkrujt kshtu ene ke mesazhi i pare. Te dhonat e Arty-t noshta i ke te Fanatics._________________
TIRONA FANATICS
ImazhImazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e premte 22/09/2006 00:12 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 19/01/2006 22:55
Poste: 738
Vendndodhja: Me Shpirt e Zemer dersa t'vdes m'TIRONEN TONE te ONDRRAVE.
Dora jon e asaj kohe osht krenare qi ka bo tifozllik per TIRONEN se shajshim ate mut fare te poshter ene sna ka bo syni terr per as i gjo ene kur hyjshim m'biruce ene kur na lejshin ke moli dajtit. Posht komunizmi ene rrofte TIRONA.


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e enjte 01/02/2007 21:11 
Tifoz i Ri

Antarësuar: e enjte 01/02/2007 15:37
Poste: 4
mos e boni si shab hunderri, ramet past, qe nuk i rrihej pa u zi,ehde kur s`e shajshin edhe kur e shajshin,--- poshte komunizmi, e car osht kjo politike kena ktu e ?? c`hy komunizmi kty lale ?

tirona ka qene e lire,ka bo futboll,e nuk e ka pengu kush me lujt ,ene kohen e komunizmit mos e e dhisni muabetin ...

oshte pune tjeter ajo qe partizoni dhe dinamo kane qene majt pak me hater cuno ...por futbolli ka qene futboll lale ....mos na boni politik pash zotin cuno !


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e enjte 01/02/2007 21:33 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 15/10/2003 19:32
Poste: 6328
Vendndodhja: Tironë. Shqipni
21shi, nqs e lexon postimin e pare e shef c'hy komunizmi ktu.. Masanej mandi nuk osht kalamo, ene e ka jetu vete stadiumin nen zgjedhen komuniste..._________________
TIRONA FANATICS
ImazhImazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: Tetori i 86
PostPostuar: e enjte 01/02/2007 21:55 
eRblin shkroi:
Meqe me osht duk shum interesant, shyqyr Zotit e kisha rujt postimin e Arty_bardh_&_blu_forever.... nje ku po jua postoj, pa i ndryshu as i germ:

Ne rradhe te pare ju falenderoj per emocionet qe me percuen shtatin
kur po lexojsha kto diskutime. Te njejtat emocione i jetova dhe vite
ma pare ne stadium kur ndigjova nje tribune te tane duke kendue
kongen.
Mqs u hap ky diskutim, dhe duke pa interesin per te mesu se ne
c'rrethana u krijuen kto vargje, nuk mund te rrija pa prue ne forum te
Verteten. Sepse une isha atje. Dhe per nje arsye tjeter, qe do ta
shkruej ma poshte.
Berti ne vija te pergjithshme kujton mjaf gjona dhe mesa kuptoj duhet
te jete i brezit e te athershem. At'here... Tirona luante ne turin e
dyte te Kupes se Kupave me Malmoe te Suedise. Ne turin e pare kishte
eleminue Dinamon e Bukureshtit, ne nji ndeshje historike. Kjo ndeshje
, bashke me kualifikimin e "Flamurtarit" kunder "Partizan"-Beograd dhe
barazimi i Tirones (2-2, 16 shtator 1970) me Ajaksin e Kruujf-it dhe
Nejskens-it jane tre kulmet e skuadrave Shqiptare ne Europe. Ne ate
kohe (1986) konges klasike te Tirones ju shtue edhe strofa:
- Minuta e dyte
- Stadiumi pse heshti?
- Gjuan Arben Minga
- Dridhet Bukureshti
Ne kte atmosfere me 15 tetor pritej ndeshja e pare e turit te dyte me
Malmoen. Ishim mbledh si zakonisht tek cepi Verior, qe dy-tre ore
para. Stadiumi plot. Dikush qarkullonte nje shashke, por askush nuk po
e merrte per ta hudh. Sapo skuadrat dalin ne fushe,me entuziazmin e
madh dhe mes letrave pa mbarim u hudh edhe shashka. Reagimi i madh i
policise erdhi si pasoje e urdhnit qe dha Hekuran Isai(ishte ne
stadium). U moren rreth 22-23 veta, midis tyne edhe une. Nuk kena pa
asnji minute loje ate dite! Na futen ne "morrat" nga 7-8 veta, qysh
aty filluen shqelmat dhe shkopat. Direkt ne Rajonin ke zjarrfikset, ne
birrucat poshte 2-3 veta bashke. Aty kemi ndigjue dhe ate ushtimen e
stadiumit ke shtylla e Nard Litit ne 0-0. Aty ne birruce, ne muret e
ftofta(bodrum), cdo pellamb kishte nga nji emer: Qorri, Cerri, Tim
Garipi e kshu gjonash. Mes atyne emnave aty u gdhend me kapsen e
zinxhirit te xhupit: : "TIRONA--ULRAS FOREVER" Ketu me duhet ta lej
menjan modestine dhe te them se ne kto momente me erdhen ne koke ato
vargjet e konges. Kjo ishte aryeja e dyte qe ju shkru sot. Per muziken
ishte kollaj. Djemt e rij te Tirones lindore:Hoxha Tahsim, Vorri
Bomit, Medreseja,etj kendojshin nji konge qe fillote keshtu: "Kur
mesoja n'shkolle te Kuqe
Disa shoke me akuzuan...."
Asaj muzike mjaf te njoftun i shkojshin ato vargje ne menyre
fantastike. Keshtu lindi kjo konge. Ne birrucen e mesit, te Rajoni i
Zjarrfikseve.
Une me nja 4-5 shoke e kendojshim per qejf tone dhe nuk e dinte kush.
Mbas disa vitesh, nje shoku im nga Kasmet, Beni,(tani arbiter
basketbolli), kur une kisha ik nga Shqipnia, e kendon ne nje dasem.
Aty u ndodhen Met Zalta, Met Jaroni e te tjere, dhe keshtu konga u
perhap. Kuptoni emocionet e mija kur vite me vone ne stadium e
ndigjova. Prandej nuk mujta pa e pru ketu kte histori. Sa per emra nuk
ka nevoje, ajo osht konga e te gjithe atyne qe j'u rref gjak
Bardh_&_blu nder deje.
Perqafime Bardh e Blu te gjitheve dhe suksese pa fund ekipit tone te
dashtun.

Harrova te vej dhe tekstin e sakte, duke pa disa devijime te vogla.
-Ish Tetori 86-tes
-Bashke me shok ne stadium shkuam
-Por nga krisma e nje shashke
-Ne rajon ne perfunduam

-Ec perpara, pis i poshter
-Ec perpara maskara
-Per ju tifozat e Tirones
-Ne stadium, meshire nuk ka

- Muret ishin t'ftofta akull
-Cdo pellamb-shkrujtun nji emer
-Ate nat aty u shkruajt-
-TIRONA-ULTRAS FOREVER


kjo eshte konga me e bukur qe ka tirona , dhe nga historia dhe nga te gjitha ,falenderimet me te mdhoja atyne qe e kan bo ,po dhe atyne qe e kan trashegu dhe atyne si puna ime :D e te gjith bashk qe e knojm ne stadium ...... desha me e vazhdu dhe kte pjesen

:arrow: ne stadium ne po shkojm ,
per me pa tironen tone
ajo ne na gezon
golat kur i shenon


  
 
 Subjekti i postimit: Re: Tetori i 86
PostPostuar: e mĂ«rkurĂ« 13/02/2008 21:31 
Tifoz i Ri

Antarësuar: e martë 03/07/2007 18:32
Poste: 10
eRblin shkroi:
Meqe me osht duk shum interesant, shyqyr Zotit e kisha rujt postimin e Arty_bardh_&_blu_forever.... nje ku po jua postoj, pa i ndryshu as i germ:

Ne rradhe te pare ju falenderoj per emocionet qe me percuen shtatin
kur po lexojsha kto diskutime. Te njejtat emocione i jetova dhe vite
ma pare ne stadium kur ndigjova nje tribune te tane duke kendue
kongen.
Mqs u hap ky diskutim, dhe duke pa interesin per te mesu se ne
c'rrethana u krijuen kto vargje, nuk mund te rrija pa prue ne forum te
Verteten. Sepse une isha atje. Dhe per nje arsye tjeter, qe do ta
shkruej ma poshte.
Berti ne vija te pergjithshme kujton mjaf gjona dhe mesa kuptoj duhet
te jete i brezit e te athershem. At'here... Tirona luante ne turin e
dyte te Kupes se Kupave me Malmoe te Suedise. Ne turin e pare kishte
eleminue Dinamon e Bukureshtit, ne nji ndeshje historike. Kjo ndeshje
, bashke me kualifikimin e "Flamurtarit" kunder "Partizan"-Beograd dhe
barazimi i Tirones (2-2, 16 shtator 1970) me Ajaksin e Kruujf-it dhe
Nejskens-it jane tre kulmet e skuadrave Shqiptare ne Europe. Ne ate
kohe (1986) konges klasike te Tirones ju shtue edhe strofa:
- Minuta e dyte
- Stadiumi pse heshti?
- Gjuan Arben Minga
- Dridhet Bukureshti
Ne kte atmosfere me 15 tetor pritej ndeshja e pare e turit te dyte me
Malmoen. Ishim mbledh si zakonisht tek cepi Verior, qe dy-tre ore
para. Stadiumi plot. Dikush qarkullonte nje shashke, por askush nuk po
e merrte per ta hudh. Sapo skuadrat dalin ne fushe,me entuziazmin e
madh dhe mes letrave pa mbarim u hudh edhe shashka. Reagimi i madh i
policise erdhi si pasoje e urdhnit qe dha Hekuran Isai(ishte ne
stadium). U moren rreth 22-23 veta, midis tyne edhe une. Nuk kena pa
asnji minute loje ate dite! Na futen ne "morrat" nga 7-8 veta, qysh
aty filluen shqelmat dhe shkopat. Direkt ne Rajonin ke zjarrfikset, ne
birrucat poshte 2-3 veta bashke. Aty kemi ndigjue dhe ate ushtimen e
stadiumit ke shtylla e Nard Litit ne 0-0. Aty ne birruce, ne muret e
ftofta(bodrum), cdo pellamb kishte nga nji emer: Qorri, Cerri, Tim
Garipi e kshu gjonash. Mes atyne emnave aty u gdhend me kapsen e
zinxhirit te xhupit: : "TIRONA--ULRAS FOREVER" Ketu me duhet ta lej
menjan modestine dhe te them se ne kto momente me erdhen ne koke ato
vargjet e konges. Kjo ishte aryeja e dyte qe ju shkru sot. Per muziken
ishte kollaj. Djemt e rij te Tirones lindore:Hoxha Tahsim, Vorri
Bomit, Medreseja,etj kendojshin nji konge qe fillote keshtu: "Kur
mesoja n'shkolle te Kuqe
Disa shoke me akuzuan...."
Asaj muzike mjaf te njoftun i shkojshin ato vargje ne menyre
fantastike. Keshtu lindi kjo konge. Ne birrucen e mesit, te Rajoni i
Zjarrfikseve.
Une me nja 4-5 shoke e kendojshim per qejf tone dhe nuk e dinte kush.
Mbas disa vitesh, nje shoku im nga Kasmet, Beni,(tani arbiter
basketbolli), kur une kisha ik nga Shqipnia, e kendon ne nje dasem.
Aty u ndodhen Met Zalta, Met Jaroni e te tjere, dhe keshtu konga u
perhap. Kuptoni emocionet e mija kur vite me vone ne stadium e
ndigjova. Prandej nuk mujta pa e pru ketu kte histori. Sa per emra nuk
ka nevoje, ajo osht konga e te gjithe atyne qe j'u rref gjak
Bardh_&_blu nder deje.
Perqafime Bardh e Blu te gjitheve dhe suksese pa fund ekipit tone te
dashtun.

Harrova te vej dhe tekstin e sakte, duke pa disa devijime te vogla.
-Ish Tetori 86-tes
-Bashke me shok ne stadium shkuam
-Por nga krisma e nje shashke
-Ne rajon ne perfunduam

-Ec perpara, pis i poshter
-Ec perpara maskara
-Per ju tifozat e Tirones
-Ne stadium, meshire nuk ka

- Muret ishin t'ftofta akull
-Cdo pellamb-shkrujtun nji emer
-Ate nat aty u shkruajt-
-TIRONA-ULTRAS FOREVER


Me shprese se numeri i juaj do te 10fishohet dhe kjo kenge te jehoj tej mase.;)

Shvercer Deri Sa Te Vdes
Fanatic Deri Sa Te Vdes
Shqiptar Deri Sa Te vdes
E di qe jam


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e mĂ«rkurĂ« 13/02/2008 22:37 
Trip te lumte goja VLLA!
Mir se erdhe ktu ne folen e tifozave te tirones virtuale!
SHNET E MARSI


  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e mĂ«rkurĂ« 13/02/2008 23:03 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 18/08/2005 16:49
Poste: 2188
Vendndodhja: Itali
Trip mire se na erdhe.

rrespekte :wink:_________________
SE TIRONES DERI ME SOT, VEç TIRONCI I DEL ZOT
Imazh
27 X KAMPIONE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jo në linjë
 Profili  
 
Trego postimet nga i fundit:  Rendit pĂ«r nga  
 Faqe 1 prej 3 [ 31 postime ]  Shko tek faqja 1, 2, 3  PasardhĂ«se

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]


Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar të regjistruar dhe 1 vizitor


Nuk mund të hapni tema të reja
Nuk mund të postoni përgjigje
Nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Nuk mund të fshini postimet tuaja
Nuk mund të bashkëngjisni skedarë

Kërko për:
Kalo tek:  

cron