Sot është e premte 18/01/2019 19:57
Mirësevjen tek Fanatics' House Mik
Mund të regjistrohesh këtu

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]
 Faqe 2 prej 2 [ 22 postime ]  Shko tek faqja ParaardhĂ«se  1, 2
Autori Mesazh
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e mĂ«rkurĂ« 17/10/2007 02:05 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 19/07/2006 00:29
Poste: 4084
Vendndodhja: Ne Tironen e ondrrave!
Nigjoni çuna kjo osht mesymje barbaresh po ne shume shpejt do ngjitemi aty ku kemi venit, ne xehnet. Delenxhileret, gazepat, matrapazet, dylberet do largohen se shpejti!_________________
Tirona quarens intellectum - Tirona ka nevoje per intelekt!

Tirona ubi maior, minor cessat - Ku ndigjohet e modhja Tiron, te tjeret duhet t'a mbyllin (gojen)!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e mĂ«rkurĂ« 17/10/2007 14:55 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e djelë 01/08/2004 13:52
Poste: 912
Vendndodhja: Vorri Bomit
Ke harru maloket :D_________________
Tifoz i Tironës nuk bëhesh, lind!
Gjaku yt është ndryshe nga ai i të tjerëve: nuk ka rruaza të kuqe por vetëm të Bardha dhe Blu!
Ti lind kampion, nuk ke nevojë të bëhesh!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e enjte 01/11/2007 02:41 
Valutë
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 01/09/2005 02:24
Poste: 491
Vendndodhja: USA
Kombtarja jone (me 6 lojtare te Tirones): ne Poloni 1984
Poloni - SHqiperi 2-2
(Golat e Bedranes (me thember) dhe Agustinellit))
http://youtube.com/watch?v=Mo3Ys2FD1Ns

Per t'u permend qe Shqipnia ishte duke humb 1-0 dhe pastaj i boni dy gola polakve. Beni modh qiti Bedranen qe i boni i gol llaftar portierit polak (parabel me themer). Gallabordsi pastaj merr top ne mes fushe shkon vete deri n'fundore ene jep i top per Agushin n'qender qe s'fal po ia fut n'trekonc. Pastaj polaket barazun. Ka qene ndeshje e paharrushme.

Polonia ne Botrorin e '82 kishte shku deri ne gjysfinale (kishte ene Boniekun)._________________
TIRONA 2008-2009: KAMPIONE 27 HERE!!!!!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e enjte 01/11/2007 03:29 
Site Admin
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e shtunë 06/12/2003 05:08
Poste: 5004
Vendndodhja: USA
Bravo lale se na knoqe. Eh sa na cmolle. E maj men si tani kur Bonjeku erdhi ne Tiron i note masi kishte dal kampion Evrope me Juventusin mas 120 minutash loj (ne Heysel kundra Liverpulit 1-0) ene na rrasi i petull qe na skualifikoi nga botrori. Ai ekip kishte shum potencial ne fakt. Rrofsh lale...


Modifikimi i fundit nga Mand Tironci më e enjte 01/11/2007 03:36, modifikuar 1 herë ne total.

Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e enjte 01/11/2007 03:34 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 18/08/2005 16:49
Poste: 2188
Vendndodhja: Itali
ai goli i dyte i polakve qe barazun ishte cop cop. gjynof se i shpetoi nga duret portierit._________________
SE TIRONES DERI ME SOT, VEç TIRONCI I DEL ZOT
Imazh
27 X KAMPIONE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e enjte 01/11/2007 05:19 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e shtunë 30/04/2005 18:23
Poste: 2100
Vendndodhja: Tek Cepi TIRONES
po pra shum gjynof qe se kapi dot perlati ate se ene ai ka qen alamet portieri. goli agushit permes syve i kaloj polakut. ene cim muca ka pas lujt mir gjynof qe po shkatrro tironen tani_________________
CFAR KA STADIUMI QE PO USHTON, ATY NIGJOHET VETEM TIRON
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e enjte 01/11/2007 06:59 
rrofsh amon, t'pakten t'kena shkumen qe na knoq e cliro ka hidhnimet e kto cunat e tirones te atyne viteve...ah!!! falimnerit!


  
 
Trego postimet nga i fundit:  Rendit pĂ«r nga  
 Faqe 2 prej 2 [ 22 postime ]  Shko tek faqja ParaardhĂ«se  1, 2

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]


Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar të regjistruar dhe 1 vizitor


Nuk mund të hapni tema të reja
Nuk mund të postoni përgjigje
Nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Nuk mund të fshini postimet tuaja
Nuk mund të bashkëngjisni skedarë

Kërko për:
Kalo tek:  

cron