Sot është e martë 19/03/2019 01:42
Mirësevjen tek Fanatics' House Mik
Mund të regjistrohesh këtu

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]
 Faqe 1 prej 2 [ 22 postime ]  Shko tek faqja 1, 2  PasardhĂ«se
Autori Mesazh
 Subjekti i postimit: Video historike e Tirones.
PostPostuar: e shtunĂ« 12/05/2007 00:38 
Valutë
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 01/09/2005 02:24
Poste: 491
Vendndodhja: USA
Kombetarja (=Tirona) kunder Belgjikes
http://www.youtube.com/watch?v=Kiur49_PhRo&NR=1

Tirona e viteve '80
http://www.youtube.com/watch?v=d6vVoYxf27g&NR=1_________________
TIRONA 2008-2009: KAMPIONE 27 HERE!!!!!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e shtunĂ« 12/05/2007 09:17 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e djelë 14/08/2005 19:31
Poste: 720
Vendndodhja: USA
Ca na bo kshu merr VllaiQamushit ? Eh merr plak ca kujtimesh :D :D :D Na le pa gjume, na more me qafe :wink:
Na ka mor malli per ate Tirone, per ate "fene" tone Sk Tirona, per ate rini i here e i kohe. (vetem per at m.. sistemi JO ).
Thanks_________________
Oh Tirona, perpara cuna
bertiste Moli, nga tribuna
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e shtunĂ« 12/05/2007 16:48 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e shtunë 31/07/2004 07:45
Poste: 3020
Vendndodhja: Tirone, Cepi Verior!
Falimnerit, VllaiQamushit.
As kam hy me pa ne forum per Teuta-Tirona duke pa kto video. Per mu esht ekipi ma i mir shqiptar i te gjithe kohnave. Shifni ritmin, pasime vertikale, bukuria e golave...nuk e di.


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e hĂ«nĂ« 14/05/2007 16:11 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e premte 14/04/2006 15:52
Poste: 1868
Vendndodhja: mhallja re
Shqiperi-Suedi 1-2 1988
http://www.youtube.com/watch?v=dWafDrr4wFA&NR=1_________________
tiron-tiron-tiron
un vetem per ty jetoj
te du o zemna ime
not e dit kurr s'te harroj
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e hĂ«nĂ« 14/05/2007 16:45 
Valutë
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 01/09/2005 02:24
Poste: 491
Vendndodhja: USA
Sa humbje e hidhur ajo me Suedine!!!

Shqiperia mund te kishte bere 4-0, po keshtu eshte kur luan pa Agustinin ne sulm. Nese do ishte Agustini ne fushe ate dite nuk ndaheshim pa fitore. Gjithe skuadra luajti per Ylli Shehun qe beri nje gol dhe humbi nja 3 te tjere. Pastaj skuadra u lodh dhe kaloi nga avantazhi ne disavantazh. Humbi besimin qe mund te shenonte prape, pasi Ylli Shehu shkonte deri te porta dhe i bishin breket.

Beni mire qe vini edhe ndeshjet e kombetares ketu, pasi gjysma e kombetares ishin lojtare te Tirones, dhe ekipet e tjera kishin ndonje perfaqesues._________________
TIRONA 2008-2009: KAMPIONE 27 HERE!!!!!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e enjte 17/05/2007 01:07 
Valutë
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 01/09/2005 02:24
Poste: 491
Vendndodhja: USA
tifoz i tirones shkroi:
Ca na bo kshu merr VllaiQamushit ? Eh merr plak ca kujtimesh :D :D :D Na le pa gjume, na more me qafe :wink:
Na ka mor malli per ate Tirone, per ate "fene" tone Sk Tirona, per ate rini i here e i kohe. (vetem per at m.. sistemi JO ).
Thanks


Cuna shikoni me kujdes golin e Joses te ndeshja kunder Belgjikes: Duket sikur po lun Tirona me Besen. I kemi myt belget ne porte, topi futet ne zone, belget spastrojne, futet prape, del prape, pastaj kroson Zmijani, dhe jane 3 lojtare te Tirones ne zone qe dune me bo gol: Beni, Agustinelli dhe Josa. Gjun Agushi, portieri grushton, aty gjendet Josa qe shenon.

Ky eshte gol i jashtezakonshem sepse tregon cfare presioni po i bonte Shqipnia belgve. I lame me u shfry pjesen e pare dhe pjesen e dyte ngrejtem lojen. Kur ata e pane veten 0-1 me gjysem ore para perfundimit u mundun me sulmu, futen edhe koklakren, po ne iu futem gishtin ne kundersulm.

Kjo ka qene nje fitore e madhe taktike e profesor Rrelit qe nuk e turri skuadren kot ne sulm qe ne minutat e para. Zakonisht ne benim shpesh kete gabim dhe ndeshkoheshim._________________
TIRONA 2008-2009: KAMPIONE 27 HERE!!!!!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e djelĂ« 27/05/2007 10:16 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 18/08/2005 16:49
Poste: 2188
Vendndodhja: Itali
Duke kerku neper youtube per Tironen, gjeta ket videon qe ka lujt Tirona per champions por s'po e mor vesh kjo skuadra e Hamrun Spartans i kujt shteti i perket???


http://www.youtube.com/watch?v=Gh37W0GWj5U_________________
SE TIRONES DERI ME SOT, VEç TIRONCI I DEL ZOT
Imazh
27 X KAMPIONE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e djelĂ« 27/05/2007 10:39 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 27/01/2005 20:20
Poste: 661
Vendndodhja: Tirone
MALTA plako :wink:_________________
Imazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e djelĂ« 27/05/2007 12:54 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 19/07/2006 00:29
Poste: 4084
Vendndodhja: Ne Tironen e ondrrave!
Masanej kto te Maltes i hongren nja 5 m'Tirone! :mrgreen:_________________
Tirona quarens intellectum - Tirona ka nevoje per intelekt!

Tirona ubi maior, minor cessat - Ku ndigjohet e modhja Tiron, te tjeret duhet t'a mbyllin (gojen)!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e djelĂ« 27/05/2007 18:48 
Keto sikur me qene Terronat e Italise se fliskan 90% italisht. :lol:

Golin e pare e kishim bo ne thuj ca te dush!!!


  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e shtunĂ« 29/09/2007 17:14 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e shtunë 30/04/2005 18:23
Poste: 2100
Vendndodhja: Tek Cepi TIRONES
tirona - ajax

http://youtube.com/watch?v=HfxmZWcl4aA

tirona partizoni ne vite

http://www.youtube.com/watch?v=yGB4ioV0lxo_________________
CFAR KA STADIUMI QE PO USHTON, ATY NIGJOHET VETEM TIRON
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e shtunĂ« 29/09/2007 17:47 
FANTASTIKEEEEEEEEEEEEEEEE!!!

AMON AJO E AJAKSIT IHER!!

BOFT HAJER KUSH I KA VON.

ENDRO NQSE I KE VON TI SIKUR TNA I KALOSHE ME MSN S'DO ISHTE KEQ SE YOUTUBE JA KA HUM ICIK CILESINE.

AMON O TIRONA ONDRRAVE KU JE, SE PO TA HARROJME FETYREN SE TE KON MYT DELENXHIJTE!


  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e djelĂ« 30/09/2007 02:15 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e shtunë 30/04/2005 18:23
Poste: 2100
Vendndodhja: Tek Cepi TIRONES
16_Gusht shkroi:
FANTASTIKEEEEEEEEEEEEEEEE!!!

AMON AJO E AJAKSIT IHER!!

BOFT HAJER KUSH I KA VON.

ENDRO NQSE I KE VON TI SIKUR TNA I KALOSHE ME MSN S'DO ISHTE KEQ SE YOUTUBE JA KA HUM ICIK CILESINE.

AMON O TIRONA ONDRRAVE KU JE, SE PO TA HARROJME FETYREN SE TE KON MYT DELENXHIJTE!


do ti coj daku po se kon kualitetin e mir as ne kompjuter.....i njejti kualitet esht si ne youtube._________________
CFAR KA STADIUMI QE PO USHTON, ATY NIGJOHET VETEM TIRON
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e hĂ«nĂ« 01/10/2007 11:55 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e premte 14/04/2006 15:52
Poste: 1868
Vendndodhja: mhallja re
ne kto dit te veshtira qe po kalon tirona, historia osht e vetmja gjo qe na ngushellon_________________
tiron-tiron-tiron
un vetem per ty jetoj
te du o zemna ime
not e dit kurr s'te harroj
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Tirona - Ajaks 2-2
PostPostuar: e martĂ« 16/10/2007 22:29 
Valutë
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 01/09/2005 02:24
Poste: 491
Vendndodhja: USA
......................._________________
TIRONA 2008-2009: KAMPIONE 27 HERE!!!!!
Jo në linjë
 Profili  
 
Trego postimet nga i fundit:  Rendit pĂ«r nga  
 Faqe 1 prej 2 [ 22 postime ]  Shko tek faqja 1, 2  PasardhĂ«se

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]


Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar të regjistruar dhe 1 vizitor


Nuk mund të hapni tema të reja
Nuk mund të postoni përgjigje
Nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Nuk mund të fshini postimet tuaja
Nuk mund të bashkëngjisni skedarë

Kërko për:
Kalo tek:  

cron