Sot është e mërkurë 17/10/2018 10:29
Mirësevjen tek Fanatics' House Mik
Mund të regjistrohesh këtu

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]
 Faqe 2 prej 2 [ 18 postime ]  Shko tek faqja ParaardhĂ«se  1, 2

A e doni perseri Zogun te Tirona
po   96%  [ 25 ]
jo   4%  [ 1 ]
Totali votave : 26

Autori Mesazh
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e martĂ« 19/06/2007 09:33 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e djelë 01/08/2004 13:52
Poste: 912
Vendndodhja: Vorri Bomit
Tani shkroi:
e si me votu ne ktu?


Pytje me men.
A doni qe te votojme edhe ne? Si i bohet me votu?_________________
Tifoz i Tironës nuk bëhesh, lind!
Gjaku yt është ndryshe nga ai i të tjerëve: nuk ka rruaza të kuqe por vetëm të Bardha dhe Blu!
Ti lind kampion, nuk ke nevojë të bëhesh!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e martĂ« 19/06/2007 10:31 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 05/11/2003 13:20
Poste: 787
Vendndodhja: Tirane
who_cares shkroi:
Tani shkroi:
e si me votu ne ktu?


Pytje me men.
A doni qe te votojme edhe ne? Si i bohet me votu?


Ore juve dy te funit, a e keni pa daten e hapjes se kesaj teme e!?
Po titullin e sondazhit!?

Mos fleni para komputerit :lol: :lol:_________________
Tifoz Bardhe & Blu deri sa te vdes

Imazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e martĂ« 19/06/2007 12:30 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e premte 14/04/2006 15:52
Poste: 1868
Vendndodhja: mhallja re
who_cares shkroi:
Tani shkroi:
e si me votu ne ktu?


Pytje me men.
A doni qe te votojme edhe ne? Si i bohet me votu?


ne fillim duhet te paraqisesh teseren e votimit i shoqeruar me nje dokument identifikimi ne zonen ku ju banoni. pasi komisioni te kryej verifikimet do te pajiseni me fletat e votimit dhe do te hyni ne dhomen e fsheht. aty do te veni nje kryq per kandidatin qe deshironi te fitoj. pastaj do te palosni fletet ne menyre qe kur te futet ne kutine e votimit mos ta lexoj komisioni. pastaj do te dalesh jasht e te shkosh n'shpi a me naj klub me prit rezultatin. sapo te gdhije e nesermja dil me makin rrugve per te festu fitoren edhe pse nuk je i sigurt. nese fito thuj kan qen zgjedhjet me te lira qe kom pa naj her, mqofse hum dil prap rrugve per te protestu....._________________
tiron-tiron-tiron
un vetem per ty jetoj
te du o zemna ime
not e dit kurr s'te harroj
Jo në linjë
 Profili  
 
Trego postimet nga i fundit:  Rendit pĂ«r nga  
 Faqe 2 prej 2 [ 18 postime ]  Shko tek faqja ParaardhĂ«se  1, 2

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]


Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar të regjistruar dhe 1 vizitor


Nuk mund të hapni tema të reja
Nuk mund të postoni përgjigje
Nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Nuk mund të fshini postimet tuaja
Nuk mund të bashkëngjisni skedarë

Kërko për:
Kalo tek:  

cron