Sot është e hënë 22/07/2019 11:44
Mirësevjen tek Fanatics' House Mik
Mund të regjistrohesh këtu

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]
 Faqe 1 prej 4 [ 49 postime ]  Shko tek faqja 1, 2, 3, 4  PasardhĂ«se
Autori Mesazh
 Subjekti i postimit: Si do ta donit Tironen ( TIRANA IME )
PostPostuar: e martĂ« 13/03/2007 02:35 
Nisur nga nje emison qe u bo ne top channel me titullin " TIRANA IME " mu duk e drejt me e hap kete tem te flasim dhe ne si do na pelqente Tirona duke u permbledh me ca pika :

Tirona -ekipi i TIRONES si do na pelqente

Tirona -qyteti iTIRONES si do na pelqente

dhe ca nuk na pelqen tek TIRONA .

ju mund te shkruni ca te doni sesht e thene , vetem kto pika.


  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e martĂ« 13/03/2007 03:14 
nga ato intervista qe po shifja ne tv , me te knoqmit ishin jabanxhit, ca folen dhe drejt qe ktu kishin gjet jeten , ne krahasim me qytetet e tjera , normalisht jemi shum me lart , po zona ku u moren intervistat ishte vetem ajo pjesa me e bukur e Tirones , blloku dmth , se po te dalesh ne perifri osht rremuje totale.Ajo qe mu sme pelqe ne Tiron jane njerzit qe kan ardh vitet e funit , po e cojn kte qytet drejt gremines.

Ke ekipi pastaj do me pelqete te merja nji her champions ligen , meqe kjo nuk arrihet , do me pelqete te kalonim ate turin e dyt i her se na cmenen . :arrow:


  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e martĂ« 13/03/2007 04:39 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e shtunë 11/03/2006 14:14
Poste: 1056
Vendndodhja: Toronto, Kanada
gjoja me e bukur qe mund te na jepte ekipi i Tirones eshte kualifikimi per "Group Stage" te Champions League.

Sa per qytetin... hatboy i tha te gjitha.


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e martĂ« 13/03/2007 11:33 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e djelë 01/08/2004 13:52
Poste: 912
Vendndodhja: Vorri Bomit
Mu do me pelqente Tirona me te pakten nji plan urbanistik. Edhe njerezit ta dine se ca forme do kete Tirona e pas ca viteve.
Harxhum me Ed Ramen 6 vjet dhe akoma nuk ka nje plan urbanistik.
Pastaj jane harxhu 17 vjet dhe nuk ka nje ligj te mirefillte urbanistike. Ne kohen e Zogut gjyshit tim vetem per hap nji dritare ne bacen e vet i eshte kerku leje nga bashkia. Sot une mund te hap dritare dhe porte dhe askush ska per te me thone gjo se nuk ka shume ligje qe te ma ndalojne. Nga ana tjeter ne gjithe boten ligji me me shume faqe dhe detaje teknike eshte ky ligj.

Njerezve nuk ke se ca ti bosh, dum-s'dum, na pelqejne s'na pelqejne, ketu do i kemi. Une uroj qe te hapin sa me shpejt syte dhe te kthehn nga shpellare ne qytetare (e di qe eshte shume e veshtire, e pamundur per ca).
Pardje ishte hedhur nga dritarja goca dhe pas saj nona. E ksihin gjet gocen me nje celular sekret qe ia kishte dhene i dashuri. Familje injorante qe vinte nga zonat periferike te Shqiperise beri qe te vdisnin dy anetare te familjes. Keto njerez te kene leke e shpija te bukura sa te duan... duhet te kultivohen si qytetare ne fillim.

Te ishte per mu ne Tirane do i pranoja me test qytetarie._________________
Tifoz i Tironës nuk bëhesh, lind!
Gjaku yt është ndryshe nga ai i të tjerëve: nuk ka rruaza të kuqe por vetëm të Bardha dhe Blu!
Ti lind kampion, nuk ke nevojë të bëhesh!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e martĂ« 13/03/2007 13:14 
Tifoze e Re
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e martë 13/02/2007 23:10
Poste: 46
Tirana ime - Si do ta doja.

Do ta doja te permendej ne Evrope per bukurine e saj, per larmine, per gjallerine e jetes. Te permendej per moshen mesatare te saj, ku mbizoteron rinia me freskine e saj. Por gjithashtu, sic u tha dhe me lart, duhet bere shume pune, duke filluar nga urbanistika, me rruget....zgjerimin dhe shtrimin e tyre. Respektimi i rregullave te qarkullimit. Nje problem shume i madh me duket mua, eshte parkimi i makinave. Ne Tirane po ta krahasosh me perendimin, nuk ka "shtepi te medha parkimi". Me shume perparesi, i eshte dhene discove dhe pub-eve sesa vendit te parkimit te makinave.
Lejet e ndertimit jane akoma ne duar te te korruptuarve. Behet shtesa e pallatit...dhe te merr frymen. S´po pyt njeri per diellin mo...por bllokohen fare penxheret...qe mos kesh mundesi me ajros shtepite. Keto jane ndertimet pa planifikim, qe jane bere ne Tirane.
Gjelberimi eshte ne minimum. Perparesi i eshte dhene mbase vetem pak qendres dhe pjeses se bllokut, ndersa periferite jane pertoke ne kete drejtim. Kaq persa i perket infrastruktures.
Ndersa per sa i perket popullimit...natyrisht dhe une jam kundra popullimit "me te ardhur", megjithate eshte dicka e pashmangshme. Ne shqiptaret jemi vete te shperndare neper bote. Mendo si mund te ndihemi kur te na thone..."Ikni se s´jeni per kete qyteterim" "s´merrni vesh nga jeta" etj etj.
Ndaj ne kete drejtim, kemi te bejme me pyetjen " Sa tolerante jemi ne Tironsit? " Mendoj se jemi shume. Ndryshe nuk ka si shpjegohet ajo dyndje, qe eshte bere keto vitet e fundit. Tironsit kane nje mentalitet modern, tolerant dhe te "ardhurit" duhet te marrin shembull prej tyre. Pikerisht ketu qendron edhe ajo qe te nervozon. Sepse keta " te ardhur".....jane si ato dhite e zgjebosme me bishtin perpjete.
Nje here takova nje goce rastesisht dhe ishte shqiptare. Kur me tha jam nga Tirana, mu be qejfi akoma me shume. Pas 5 minutash muabet, filloi direkt nga tongerlliku. Jo une kshu, ne shkoll te lart, jo me shpi private te rruga Durrsit etj. Une pa te keq e pyeta. Po te mesmen ku e ke bo? Ajo ngeli per nje cast...He, po se kam bo ne Tirane- tha. Po pse mi, ku i thash - (se dhe nga gjuha kishte avancu mire, su merrte vesh)...E kam bo ne Librazh tha...
Ahhhh, i thash...po sa me hapa te shpejte paskeni ec mi. Urime. Por ( ja hodha icik me ironi)....Nuk harrohet vendlindja, sado qe te banosh te rruga Durrsit :wink: , se ti 3 vjet paske qe paske ardh. Kujtojne se shkelen ne asfalt dhe arriten gjithcka. Ndersa ne rrime dhe i vezhgojme. Nje rast tjeter, ishte dhe kjo ngjarja qe permendi hat boy...e hedhjes se vajzes nga ballkoni per nje mesazh dashurie. Ndaj arrijme ne perfundimin qe qyteterimi dhe zhvillimi nuk eshte ceshtje e 4 - 5 vitesh, por nje evolucion qe edukohet prej brezash. Dhe ne Tironsit e kemi kaluar kete faze. Se fundi, do doja qe edhe keta " te ardhur" qofshin nga Jug apo Veri...te edukohen dhe emancipohen, por njehkohesisht te dine te respektojne komshiun perballe qe ka lind ne ate pallat....dhe jo te boj tongerllik, se ka nje makine qe rrezik me e pyt, si di emrin e markes.
E kshu, kshu....se na hype frymezimin me ket ´ teme cuno.... ate negativ dhe pozitiv :mrgreen:_________________
* Goooooool Tirona - Gezove zemrat tona *
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e martĂ« 13/03/2007 14:26 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e premte 22/04/2005 20:53
Poste: 1157
Vendndodhja: Arnhem, NL
TIRONA IME:

PA CECEN, CDO CECEN QE DO ME VIZITU TIRONEN DUHET TE BOJ KERKES PER VIZ. AFATI MAX. I QENDRIMIT NE TIRON 1 ORE


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e martĂ« 13/03/2007 14:57 
Tifoz i Ri
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e djelë 17/12/2006 12:24
Poste: 23
Si do ta doja TIRONEN!!!!!!!!!

Tironen do ta doja te bukur te paster pa mbeturinat qe ka sjell kjo
levizje e cthurur e popullsise. Do ta doja me ato parqe e lulishte qe
ka pas,do ta doja me ata njerez te mire dhe me vyrtyte ,qe i ka
karakterizu mikpritja bujaria dhe intelekti.
Nuk do ta doja kurre me funderrinat e malcis qe jan mbledh ne TIRON(se ata malsor te mire e kan ndertu te ardhmen ne shtepit e tyre)as me skraparli te inatosur qe bertasin jemi tiranas te vjeter.
Se fundmi do ta doja me ato bacet e medhoja me qershi dhe hurma dhe ato IJET qe nuk u kurseshin kurre duke te thone fjale te
mira dhe duke te qeras me fruta.

Keshtu do ta doja une TIRONEN


NJE EKIP KA GJITHE SHQIPNIA OSHT TIRONA VIJA-VIJA


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e martĂ« 13/03/2007 16:28 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 19/01/2006 22:55
Poste: 738
Vendndodhja: Me Shpirt e Zemer dersa t'vdes m'TIRONEN TONE te ONDRRAVE.
Po car na boni kshu mer cuna.Amon pashni Zotin e Modh,mos na boni me fol me vete.
TIRONA JONE E MODHE E PASTER E BUKUR E LULEVE E BAHCEVE KU LUJSHIM GJITH DITEN E PUSEVE ME UJE TE FTOHFET E CESMEVE TE MDHOJA ALLA TURKE NE CDO RRUGICE KU LAHESHIM PAS NESHJEVE TIRONA E BAHCEVE ME LULE ENE TRENAFILA KU IJET ENE NONAT TONA BOJSHIN SHURUPA NE VERE TIRONA E BAHCEVE ME HURMA ARABIJE ME HURMA FARZEZA ME RRUSHIN ENE SALLATAT E QEPET E DOMOTET QI MILLSHIM KE OBORRET TONA ENE KISHIM QEJF TE MODH ME I VADIT ME ZORE ME UJE KU LUJSHIM ME U BO QULL ENE DET NJONJI TJETRIN TIRONA E SHPIJAVE PA GARDHE ENE PA DRYNA ENE CELSA QI NUK NJIFTE KURVLLIK ENE HAJDUTLLIK TIRONA E MHALLES TEME QI NUK U NIGJU NAJ HERE PER PISLLIQE E POSHTERSINA DERI ME '93 TIRONA E ZOTNILLIKUT E ESNOFLLIKUT E MIKPRITJES ENE E SAJDISJES KU IJET TONA TE MDHOJA LYJSHIN CDO TE DJELE ME GELQERE MURET PERJASHTA KU SHPIJA VIJTE VETEM ERA GELQERE ENE PASTERTI KU FUGOJSHIM MASDITEVE KUSH ZEJTE I PARI GURIN KE CEPI RRUGICES ENE KE CEPI DERES TIRONA E IJEVE TONA QI KUR VDISTE NJERI NUK MAJSHIN ZI ENE SHAMI TE ZEZE POR VETEM TE BARDHA QI KUR ISHIN TE SHTATAT DILSHIN KE DERA ME PAJATAT MUSH ME HALLVE ENE HASUDE(JU KA SHKU MENJA)TIRONA E DASMAVE KE OBORRI I SHPISE KU U MLIDHSHIM KE DERA ME NGJU HAHENG DERI ME 3 TE MJESIT ENE KU GJITH OBORRI VIJTE ERA MISH ENE QOFTE TIRONA JONE E SHKRETE QI JU HAPI DEREN TE GJITH HORRAVE E PLEHNAVE ENE RACES SE POSHTER LABE ENE MALOKE E CAR MUTIN JON NE KET BOT ME PERJASHTIM TE SHQIPNISE SE MESME ENE DIBRONVE QI ISHIN TIFOZA TONE ENE BON TE GJITH KRUSHQI ME NEVE TIRONA E SKUADRES TONE TE MODHE TE MADHNISHME E TE LAVDISHME QI NA DHA SA E SA KNAQSINA QI SKON TE SHKRUJTE E TE KNUME E TE HARRUME QI SA HERE U BOJTE GOL BERTITSHIM POSHTE KOMUNIZMI ENE DO VIJE DITA JONE T'JU VARIM PER LLAPE POR QI SERDHI KURRE TIRONA E MODHE E KOHES SE MRETIT TONE KU LULZOJTE BEREQETI ENE BOLLIKU KU MA TEPER KISH MOLL NE TIRONE SESA M'TALJET TIRONA E RRUGICAVE ME KALLDROM KU U RREZOJSHIM ENE NUK U VRITSHIM SE GURET ISHIN TE LEMUTE E CAR TE FOL MO UNA I SHKRETI.
Tani sesi e du un(fashisti) personalisht TIRONEN TIME TE DASHUR.
Ti perzej te gjith tironasit puro qi kon njel nga tirona ne peze,ene te mor nja tre tajare me bomba te mencme ene ti boj shkrum ene hi te gjithe robt ene pallatet dhe pislliqet qi jon ndertu ka pushtimi komunist ene knej ene te lej vetem TIRONEN tone te vjeter me ndertimet italjone ene bahcet ene shpijat tona. Te shifni si ka me u pastru ajri ene pemet ene lulet ene bahcet qi nona ime e shkrete marojte dhe e kom pas bahcen si kopshti tylerive i thojshin, ku vijshin te gjithe me mor ere ene me mor buqeta me lule.TIRONES SONE VEC TIRONASI DUHET ME I DAL PER ZOT Ene t'na mori ajo kadosh italie per nja 100 vjet sic dojte m'kohe te vet ene te na boj protektorat.
Sa per SKUADREN TONE TE MODHE dihet ABSOLUTE ENE KAMPJONE ME LOJTARE ME GJAK ENE SHPIRT ENE ZEMER SIC KON QENE KA HONE.E zgjata shume por e kom shkrujt ma perpara qi nuk mahet gjarpni n'gji se te ha,ene derri do plum or daje se nrehet neser ene te thote ho me daje c'kemi. Ato qi t'vin ne tirone te vin vetem per bisnes dhe te paraqisin letra qi kon pare me bo biznes se masanej fillojn me vjedh. Vetem TIRONE ene shipnija e hershme e mesme.Nji keshille"injorimi ma i modh osht mosperfillja"'Ene lcoi pe balones' thone tironasit.Nuk ja vle me i dhon men ene me debatu me derra sepse kur nuk kan llogjiken minimale me i kuptu drejt gjojnat mos u lodhni me ja shpjegu mo.Aq i ka dhoni zoti.
Hallall qi e hape ket teme


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e martĂ« 13/03/2007 19:47 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 18/08/2005 16:49
Poste: 2188
Vendndodhja: Itali
mandhasoni shkroi:
Po car na boni kshu mer cuna.Amon pashni Zotin e Modh,mos na boni me fol me vete.
TIRONA JONE E MODHE E PASTER E BUKUR E LULEVE E BAHCEVE KU LUJSHIM GJITH DITEN E PUSEVE ME UJE TE FTOHFET E CESMEVE TE MDHOJA ALLA TURKE NE CDO RRUGICE KU LAHESHIM PAS NESHJEVE TIRONA E BAHCEVE ME LULE ENE TRENAFILA KU IJET ENE NONAT TONA BOJSHIN SHURUPA NE VERE TIRONA E BAHCEVE ME HURMA ARABIJE ME HURMA FARZEZA ME RRUSHIN ENE SALLATAT E QEPET E DOMOTET QI MILLSHIM KE OBORRET TONA ENE KISHIM QEJF TE MODH ME I VADIT ME ZORE ME UJE KU LUJSHIM ME U BO QULL ENE DET NJONJI TJETRIN TIRONA E SHPIJAVE PA GARDHE ENE PA DRYNA ENE CELSA QI NUK NJIFTE KURVLLIK ENE HAJDUTLLIK TIRONA E MHALLES TEME QI NUK U NIGJU NAJ HERE PER PISLLIQE E POSHTERSINA DERI ME '93 TIRONA E ZOTNILLIKUT E ESNOFLLIKUT E MIKPRITJES ENE E SAJDISJES KU IJET TONA TE MDHOJA LYJSHIN CDO TE DJELE ME GELQERE MURET PERJASHTA KU SHPIJA VIJTE VETEM ERA GELQERE ENE PASTERTI KU FUGOJSHIM MASDITEVE KUSH ZEJTE I PARI GURIN KE CEPI RRUGICES ENE KE CEPI DERES TIRONA E IJEVE TONA QI KUR VDISTE NJERI NUK MAJSHIN ZI ENE SHAMI TE ZEZE POR VETEM TE BARDHA QI KUR ISHIN TE SHTATAT DILSHIN KE DERA ME PAJATAT MUSH ME HALLVE ENE HASUDE(JU KA SHKU MENJA)TIRONA E DASMAVE KE OBORRI I SHPISE KU U MLIDHSHIM KE DERA ME NGJU HAHENG DERI ME 3 TE MJESIT ENE KU GJITH OBORRI VIJTE ERA MISH ENE QOFTE TIRONA JONE E SHKRETE QI JU HAPI DEREN TE GJITH HORRAVE E PLEHNAVE ENE RACES SE POSHTER LABE ENE MALOKE E CAR MUTIN JON NE KET BOT ME PERJASHTIM TE SHQIPNISE SE MESME ENE DIBRONVE QI ISHIN TIFOZA TONE ENE BON TE GJITH KRUSHQI ME NEVE TIRONA E SKUADRES TONE TE MODHE TE MADHNISHME E TE LAVDISHME QI NA DHA SA E SA KNAQSINA QI SKON TE SHKRUJTE E TE KNUME E TE HARRUME QI SA HERE U BOJTE GOL BERTITSHIM POSHTE KOMUNIZMI ENE DO VIJE DITA JONE T'JU VARIM PER LLAPE POR QI SERDHI KURRE TIRONA E MODHE E KOHES SE MRETIT TONE KU LULZOJTE BEREQETI ENE BOLLIKU KU MA TEPER KISH MOLL NE TIRONE SESA M'TALJET TIRONA E RRUGICAVE ME KALLDROM KU U RREZOJSHIM ENE NUK U VRITSHIM SE GURET ISHIN TE LEMUTE E CAR TE FOL MO UNA I SHKRETI.
Mando me ke kujtu femijerine me kto fjale :( Nuk e harroj kurre kur ikshim me lujt futboll ke fusha Ali Demi edhe te djelave na vite inot qe na e zejshin fushen familjaret se shtrojshin carcafet ene bonin piknik ke bari fushesh ene neve nuk kishim ku me lujt futboll :( Sa nga ju e majn men? (e kom llafin per Alidemsat) e shum e shum gjona te tjera sic i ka permen Mandi ktu nolt._________________
SE TIRONES DERI ME SOT, VEç TIRONCI I DEL ZOT
Imazh
27 X KAMPIONE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e martĂ« 13/03/2007 22:46 
E mer lale po fushen e zeze ke ali demi? Ka pas qene i cerdhe maj men aty. S'jom ka Ali Demi me shpi, po s'ka cun Tirone qe s'ka lujt ke fusha Ali Demit, ene kur na e zeshin kshu si thu ti Ono, perfundoshim ke fusha zeze cik mo poshte ka fusha gjelber.

Mando ke bo i postim zene se i kom thone une ato fjale.


Imazh


  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e mĂ«rkurĂ« 14/03/2007 01:22 
Valutë

Antarësuar: e djelë 23/11/2003 07:04
Poste: 897
Si do ta donit Tironen.
Un du me ju pergjigj ksaj pytje me fjalet e nji shoku tem kur rrishim hiher e i koh te Bordurat (ke Xhamia).
Un per vete(fjalet e shokut) vej nji DYKOMSH n'moj t'minores ene sa syni t'shmofi vijen e verdhe te TIRONES.Aty e rrotulloj DYKOMSHIN sa nga JUGUe sa nga VERIU ene shof kush osht prej Shqipnis Mesme BUJRUM mirse te hy ne Tiron,amo kush nuk osht ne t'Somes shkoft(me falni per shprehjen).

Gjyshnit ton kot nuk thojshin se Qysh kur hyn LABT n'Tiron,TIRONSIT i iku BEREQETI po bashk me BEREQETIN i iku dhe ZOTNILLIKU.


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e mĂ«rkurĂ« 14/03/2007 02:51 
Site Admin
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e shtunë 06/12/2003 05:08
Poste: 5004
Vendndodhja: USA
Fatkeqsisht ne gjith boten shifen pasojat e migrimit sidomos ne metropolet. Edhe Tirona jon e dashun po perjeton fatin e gjith qyteteve te mdhoja. Pranej, nuk kom shpres se Tirona do kthehet ndonjeher ashu sic e majm men neve (me gjith ato vetit qe adashi im i ka nxjerr ne pah). Shum ka ndryshu dhe shum me teper do ndryshoj dhe si perfundim Tirona do te reflektoj ato qe ndodhin me New Yorkun ose Milanon, ku vendasit levizin ose jetojn ne periferin e qytetit (suburb) kurse gjith te ardhurit mundohen te levizin sa me ne qender qe te quhen "vendali" ose te marrin eksperiencen "metropolitane" (Tiranase). Menoj qe me zhvillimin e rrugve dhe autostradave, gjith Tironcit e vjeter do levizin afer Durrsit (ose ke shkomi Kavajes) dhe ta bojm plazhin si "suburb" i jon; ksaj rradhe jo vetem per 3 muj :lol:. Kur te kemi qef me dal per "shopping" ne metropol, 30-45 minuta me autostrad do ishte. Ama jeto ne qetsi larg cecenve.

Desha me sqaru vetem i gjo: Tironsit perher e kon pas zemren e gjon ene kon qen rob bujar ene mikrpites. Kte gjo e kemi tregu me te gjith. Problemi qendro te menyra se si u pergjigjen "te ardhurit" bujaris son. Ne kena pas miq famlije prej Shkodre, Dibre, Elbasoni, Kruje etj. Pra nuk ja vle me i fut te gjith "te ardhurit" me i kallup se ka dhe nga ato qe kon qen njerez persmari.

Vallai mu me ka mor molli per gjith ato gjonat qe Mandi tjeter ka von ne forum. Sidomos ato dasmat ke oborri shpis qe kerciste ahengu ene mishi deri me tre te notes. Sa per ato bacet me hurma, moll, dardha, kumlla akoma i kom m'shpi ene eleniset akoma plaku.

Po ca pate mer "cuni me kapele" (hatboy :wink:) qe na e hape ket tem...


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e mĂ«rkurĂ« 14/03/2007 03:29 
Mand_Tironci shkroi:
Po ca pate mer "cuni me kapele" (hatboy :wink:) qe na e hape ket tem...


Kur lexoj kto qe shkruni ktu me hypin te dridhmet , nuk gjen dot as fjal me iu kthy pergjigje , ky forum osht bo sikur jetojm mrena atij qyteti qe enderrojm te gjith , :cry:
TIRONA E MODHE ME TIRONSIT ..... DHE ME ATO QE NA KUPTOJN !!


  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e mĂ«rkurĂ« 14/03/2007 15:41 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e djelë 01/08/2004 13:52
Poste: 912
Vendndodhja: Vorri Bomit
RROFTE REPUBLIKA E TIRONES!!!!!_________________
Tifoz i Tironës nuk bëhesh, lind!
Gjaku yt është ndryshe nga ai i të tjerëve: nuk ka rruaza të kuqe por vetëm të Bardha dhe Blu!
Ti lind kampion, nuk ke nevojë të bëhesh!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e mĂ«rkurĂ« 14/03/2007 18:43 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 18/08/2005 16:49
Poste: 2188
Vendndodhja: Itali
who_cares shkroi:
RROFTE REPUBLIKA E TIRONES!!!!!Shume u vonove Gimo :lol: :lol:_________________
SE TIRONES DERI ME SOT, VEç TIRONCI I DEL ZOT
Imazh
27 X KAMPIONE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jo në linjë
 Profili  
 
Trego postimet nga i fundit:  Rendit pĂ«r nga  
 Faqe 1 prej 4 [ 49 postime ]  Shko tek faqja 1, 2, 3, 4  PasardhĂ«se

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]


Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar të regjistruar dhe 1 vizitor


Nuk mund të hapni tema të reja
Nuk mund të postoni përgjigje
Nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Nuk mund të fshini postimet tuaja
Nuk mund të bashkëngjisni skedarë

Kërko për:
Kalo tek:  

cron