Sot është e mërkurë 19/06/2019 01:06
Mirësevjen tek Fanatics' House Mik
Mund të regjistrohesh këtu

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]
 Faqe 1 prej 2 [ 17 postime ]  Shko tek faqja 1, 2  PasardhĂ«se
Autori Mesazh
 Subjekti i postimit: Lamtumire, Bahri Ishka!
PostPostuar: e mĂ«rkurĂ« 10/01/2007 02:41 
Site Admin
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e shtunë 06/12/2003 05:08
Poste: 5004
Vendndodhja: USA
Ngushellime familjes dhe ishalla qoft i xhenetit...

Lamtumire, Bahri Ishka!


10 Janar Mjeshtri i sportit Bahri Ishka, futbollisti i njohur i 17 nentorit te paharruar viteve 60-te dhe i ekipit tone kombetar nuk eshte me. Zemra e sulmuesit te njohur te bardhebluve dje pasdite pushoi se rrahuri pergjithmone, duke lene ne pikellim; familjaret, te afermit, shoket, miqte, studentet ne auditoret e AEKFS “Vojo Kushiâ€


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e mĂ«rkurĂ« 10/01/2007 08:18 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 18/08/2005 16:49
Poste: 2188
Vendndodhja: Itali
qoft i xhenetit....._________________
SE TIRONES DERI ME SOT, VEç TIRONCI I DEL ZOT
Imazh
27 X KAMPIONE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e mĂ«rkurĂ« 10/01/2007 08:35 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e shtunë 31/07/2004 07:45
Poste: 3020
Vendndodhja: Tirone, Cepi Verior!
I qofte i lehte dheu shqiptar!
Nder dhe Lavdi te gjithve qe kan la me djerse dhe gjak fanellen e shenjte Bardh & Blu!


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e mĂ«rkurĂ« 10/01/2007 09:38 
Tifoz i Ri
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e djelë 17/12/2006 12:24
Poste: 23
I nderuar qofte kujtimi i tij. Bari Ishka ishte nje nga ato figura te paharrushme qe ka lene gjurmet e tij ne historin e modhe te TIRONES dhe per kete, respekte nga zemra. Ngushellime familjareve. NJI EKIP KA GJITH SHQIPNIA OSHT TIRONA VIJA-VIJA


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e mĂ«rkurĂ« 10/01/2007 10:20 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e premte 22/04/2005 20:53
Poste: 1157
Vendndodhja: Arnhem, NL
Qoft i xhenetit


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e mĂ«rkurĂ« 10/01/2007 12:12 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 30/10/2003 10:49
Poste: 2914
Vendndodhja: England, G.B.
Lamtumire Bahri Ishka,legjende bardheblu!
Te falemnderit per ate qe i dhe sportit dhe ksaj fanele.Kujtimi yt do jete i paharruar per vete historine qe ti ke bere dhe per paraqitjen dinjitoze e te lavdishme ne emer te ketij klubi.
Ngushellimet me te sinqerta familjes e te afermve nga te gjith fansat bardheblu brenda e jasht Shqiperise._________________
http://www.kftirana.info
Imazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e mĂ«rkurĂ« 10/01/2007 12:39 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 15/10/2003 19:32
Poste: 6328
Vendndodhja: Tironë. Shqipni
Rafmet Paste Bahriu (florini i vogel) qe ka dhon aq teper per fanelen bardheblu! Menimet dhe ngushellimet tona ne kto caste i shkojn familjes se tij, te cilet e vujn mo teper mungesen e tij.

Bahriu do jete perjete i kujtum ner tifozat bardheblu!_________________
TIRONA FANATICS
ImazhImazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: RESPEKTE
PostPostuar: e mĂ«rkurĂ« 10/01/2007 14:13 
Tifoz i Vjeter
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e shtunë 06/05/2006 18:34
Poste: 218
Vendndodhja: EUROPE
RESPEKTET ME TE THELLA_________________
BARDH&BLU GJITHMONE ME JU!
LET'S KILL SOME COMMI!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e mĂ«rkurĂ« 10/01/2007 14:45 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 19/07/2006 00:29
Poste: 4084
Vendndodhja: Ne Tironen e ondrrave!
respekte dhe ngushellimet me te sinqerta familjes Ishka!_________________
Tirona quarens intellectum - Tirona ka nevoje per intelekt!

Tirona ubi maior, minor cessat - Ku ndigjohet e modhja Tiron, te tjeret duhet t'a mbyllin (gojen)!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e mĂ«rkurĂ« 10/01/2007 15:57 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 19/01/2006 22:55
Poste: 738
Vendndodhja: Me Shpirt e Zemer dersa t'vdes m'TIRONEN TONE te ONDRRAVE.
Hallall cuna qi na shkrujtet dhe per te mira e gzime ju nigjofte zoni familjes ISHKA dhe qofte i xhenetit. Une e kom pas profesor te shkretin Bahri dhe oshte per mu personalisht nji nga figurat me te nerume dhe te respektume te TIRONES SE MODHE te atyne viteve. Ene masi ka lon sportin nuk ju da TIRONES ene stadjumit. Por mi te gjitha ka qene ZOTNI ene XHANON burre.Erblinit ja kon thone tamom shpija vet "FLORINI I VOGEL" i thojshin. Rahmet i paste shpirti. Ma bo hallall profesor ene qi te kom merzit najhere se e di qi me ke pas dash.Ka qen shok me baben tem.


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e mĂ«rkurĂ« 10/01/2007 16:21 
nderimet me te medhoja per nje legjend te futbollit shqiptar ,dhe ne vecanti te TIRONES :arrow:


  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e mĂ«rkurĂ« 10/01/2007 18:49 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e premte 14/04/2006 15:52
Poste: 1868
Vendndodhja: mhallja re
ngushellime familjareve.


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e mĂ«rkurĂ« 10/01/2007 20:29 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e shtunë 30/04/2005 18:23
Poste: 2100
Vendndodhja: Tek Cepi TIRONES
Rafmet Paste Bahri Ishka
Legjenda bardheblu_________________
CFAR KA STADIUMI QE PO USHTON, ATY NIGJOHET VETEM TIRON
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e mĂ«rkurĂ« 10/01/2007 22:17 
Valutë
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 01/09/2005 02:24
Poste: 491
Vendndodhja: USA
Ngushellime familjes.

Po me vjen shume keq per Prof. Ishken, legjende bardheblu, artist i topit, numri 10 i Tirones se rilindur me shume mundim pas kohes se Luftes. Eshte nje "Hall of Fame" per te gjitha koherat._________________
TIRONA 2008-2009: KAMPIONE 27 HERE!!!!!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e djelĂ« 14/01/2007 08:39 
FLORINI I VOGEL!!!
PRESOR T'PAST SHKU SHPIRTI N'XHENET!!!


  
 
Trego postimet nga i fundit:  Rendit pĂ«r nga  
 Faqe 1 prej 2 [ 17 postime ]  Shko tek faqja 1, 2  PasardhĂ«se

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]


Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar të regjistruar dhe 3 vizitorë


Nuk mund të hapni tema të reja
Nuk mund të postoni përgjigje
Nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Nuk mund të fshini postimet tuaja
Nuk mund të bashkëngjisni skedarë

Kërko për:
Kalo tek:  

cron