Sot është e martë 19/03/2019 02:01
Mirësevjen tek Fanatics' House Mik
Mund të regjistrohesh këtu

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]
 Faqe 2 prej 2 [ 18 postime ]  Shko tek faqja ParaardhĂ«se  1, 2
Autori Mesazh
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e mĂ«rkurĂ« 16/08/2006 22:11 
Jabanxhi

Antarësuar: e mërkurë 19/07/2006 20:02
Poste: 427
URIME dhe nga nje tifoz shkodran me rastin e 86-vjetorit te krijimit te sportklub TIRANES.suksese te metejshme.
Me Respekt GOLvllaznia


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e enjte 17/08/2006 07:32 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e shtunë 31/07/2004 07:45
Poste: 3020
Vendndodhja: Tirone, Cepi Verior!
GOLvllaznia shkroi:
URIME dhe nga nje tifoz shkodran me rastin e 86-vjetorit te krijimit te sportklub TIRANES.suksese te metejshme.
Me Respekt GOLvllaznia


Golvllaznia, faleminderit, edhe ne i urojme Shkodres te ngrehet sa ma nalt ne futbollin shqiptar. Kjo, per arsye se Tirona dhe Shkodra kane qene gjithmone elita, dhe kampionatet i kane fitu vetem ne fushat e lojes dhe asnjihere ne mbledhjet e KQPPSH apo te ministrive te Hafijeve apo te Morrave te Kuq. Si dhe per solidaritetin dhe respektin midis ekipeve dhe tifozerive, te gjysmume dhe te grabituna ne lojtare, tradite dhe tituj nga dy Kucedrat e Kuqe.
Tirona ka te njoftuna nga Federata e Pashallarve te kuq 22 kampionate, por ne Shqipni jan lujt edhe tre te tjera, ( 2 te fitueme nga Tirona dhe nji nga Shkodra) gjate luftes II, te cilat pasardhsit e pinjollve te komunizmit nuk guxojn ti njofin ende. Pamvartsisht se njeni nga to ishte dhe i vetmi Kampionat i Vertet Kombetar me pjesmarrjen e ekipeve nga gjith Shqipnia Etnike.
Ne do ta rivendikojme te drejten tone per 2 kampionatet e pa llogarituna, po ashtu duhet edhe Shkodra te kerkoje te sajin. Dizdari i ka dokumentu' te gjitha me data dhe komente.
Dhe njiher faleminderit per urimet.


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e premte 18/08/2006 00:30 
Valutë

Antarësuar: e djelë 23/11/2003 07:04
Poste: 897
SA LOJTAR TE MEDHEJ TI RRITE
O TIRONA KRYEQYTET.....
..........
Jan vetem dy rreshta nga KONGA e LUAN ZHEGUT
Per TY do t'ket vetem nji dat 15 GUSHT 1920.
Mundi e djersa e te gjith atyre lojtarve qe kon perfaqsu ngjyrat bardheblu nuk mund te mohohet nga askush.


Jo në linjë
 Profili  
 
Trego postimet nga i fundit:  Rendit pĂ«r nga  
 Faqe 2 prej 2 [ 18 postime ]  Shko tek faqja ParaardhĂ«se  1, 2

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]


Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar të regjistruar dhe 0 vizitorë


Nuk mund të hapni tema të reja
Nuk mund të postoni përgjigje
Nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Nuk mund të fshini postimet tuaja
Nuk mund të bashkëngjisni skedarë

Kërko për:
Kalo tek:  

cron