Sot është e martë 23/04/2019 22:20
Mirësevjen tek Fanatics' House Mik
Mund të regjistrohesh këtu

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]
 Faqe 1 prej 1 [ 2 postime ] 
Autori Mesazh
 Subjekti i postimit: want S K scarf
PostPostuar: e martĂ« 12/12/2006 20:35 
Hi guys!
I'm Luis from Portugal and I support Benfica 'till it bleeds.
I am also collect official scarves of clubs.
In Albania S K Tirana is my favourite club but it is so hard to get one.
Does anyone can get a scarf of SK?
I can exchange it for any scarf of portuguese clubs or I can buy it.
Please mail me to: fungas@iol.pt
Regards


  
 
 Subjekti i postimit: Re: want S K scarf
PostPostuar: e djelĂ« 16/11/2008 12:10 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 22/10/2008 02:10
Poste: 1038
Vendndodhja: Tirona
benficainmyblood shkroi:
Hi guys!
I'm Luis from Portugal and I support Benfica 'till it bleeds.
I am also collect official scarves of clubs.
In Albania S K Tirana is my favourite club but it is so hard to get one.
Does anyone can get a scarf of SK?
I can exchange it for any scarf of portuguese clubs or I can buy it.
Please mail me to: fungas@iol.pt
Regards

I am sorry man but I don't think that Tirana's scarf can be exchanged with another, because it is something saint.


Jo në linjë
 Profili  
 
Trego postimet nga i fundit:  Rendit pĂ«r nga  
 Faqe 1 prej 1 [ 2 postime ] 

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]


Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar të regjistruar dhe 1 vizitor


Nuk mund të hapni tema të reja
Nuk mund të postoni përgjigje
Nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Nuk mund të fshini postimet tuaja
Nuk mund të bashkëngjisni skedarë

Kërko për:
Kalo tek:  

cron