Sot është e martë 23/04/2019 22:22
Mirësevjen tek Fanatics' House Mik
Mund të regjistrohesh këtu

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]
 Faqe 2 prej 2 [ 23 postime ]  Shko tek faqja ParaardhĂ«se  1, 2
Autori Mesazh
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e shtunĂ« 23/09/2006 10:32 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e djelë 01/08/2004 13:52
Poste: 912
Vendndodhja: Vorri Bomit
patrioti_bardheblu shkroi:
qemoli (ataturk) osht avranitas nga selaniku. nonen te gjithe e njofin kurse babes nuk i dihet... :D

Baben e ka nga veriu i Kosoves, nuk me kujtohet emri i fshatit.
(sipas librit me kujtimet e Eqerem bej Vlores)_________________
Tifoz i Tironës nuk bëhesh, lind!
Gjaku yt është ndryshe nga ai i të tjerëve: nuk ka rruaza të kuqe por vetëm të Bardha dhe Blu!
Ti lind kampion, nuk ke nevojë të bëhesh!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e shtunĂ« 23/09/2006 10:43 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e premte 14/04/2006 15:52
Poste: 1868
Vendndodhja: mhallja re
nejse mo, qe ka qe shqiptar ka qe....


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e shtunĂ« 23/09/2006 10:52 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e djelë 01/08/2004 13:52
Poste: 912
Vendndodhja: Vorri Bomit
edhe te forumi i Gjuheve te Huaja (duket sikur po flas per fakultetitn) nuk e harrojme gjuhen tone. Ca patriotesh qe jena..._________________
Tifoz i Tironës nuk bëhesh, lind!
Gjaku yt është ndryshe nga ai i të tjerëve: nuk ka rruaza të kuqe por vetëm të Bardha dhe Blu!
Ti lind kampion, nuk ke nevojë të bëhesh!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e shtunĂ« 23/09/2006 18:32 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e shtunë 30/04/2005 18:23
Poste: 2100
Vendndodhja: Tek Cepi TIRONES
normale plako

Long Live Ethnic Albania_________________
CFAR KA STADIUMI QE PO USHTON, ATY NIGJOHET VETEM TIRON
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e mĂ«rkurĂ« 14/02/2007 09:50 
Tifoz i Ri
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e djelë 17/12/2006 12:24
Poste: 23
Anonymous shkroi:
anal pleasures :D
.......


kujdes se ka virus


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e mĂ«rkurĂ« 14/02/2007 09:59 
papabear shkroi:
Anonymous shkroi:
anal pleasures :D
.....


kujdes se ka virus:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e mĂ«rkurĂ« 14/02/2007 11:41 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 15/10/2003 19:32
Poste: 6328
Vendndodhja: Tironë. Shqipni
hatboy shkroi:
papabear shkroi:
Anonymous shkroi:
anal pleasures :D
......


kujdes se ka virus:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Gjithmone vijn kshtu dhe shkrujn ke forumi i Anglisht, se esht i vetmi ku mund te shkruhet pa u rregjistru.. I fshijm ne sa here vijn, kshtu qe mos ja veni re ;)_________________
TIRONA FANATICS
ImazhImazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e mĂ«rkurĂ« 14/02/2007 20:46 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e shtunë 21/05/2005 14:48
Poste: 3214
papabear shkroi:
Anonymous shkroi:
anal pleasures :D
......


kujdes se ka virus


Ho me plako e paske hap m'duket ti qe qeke kaq i sigurte :mrgreen:

Une thase mos ishte na nji nga neshjet e dylberave..._________________
ASHTU SIC RRINE YJET, YJET PERRETH HONES!
ASHTU RRINE TIFOZAT, TIFOZAT RRETH TIRONES!
Jo në linjë
 Profili  
 
Trego postimet nga i fundit:  Rendit pĂ«r nga  
 Faqe 2 prej 2 [ 23 postime ]  Shko tek faqja ParaardhĂ«se  1, 2

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]


Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar të regjistruar dhe 1 vizitor


Nuk mund të hapni tema të reja
Nuk mund të postoni përgjigje
Nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Nuk mund të fshini postimet tuaja
Nuk mund të bashkëngjisni skedarë

Kërko për:
Kalo tek:  

cron