Sot është e martë 25/06/2019 20:32
Mirësevjen tek Fanatics' House Mik
Mund të regjistrohesh këtu

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]
 Faqe 4 prej 4 [ 47 postime ]  Shko tek faqja ParaardhĂ«se  1, 2, 3, 4
Autori Mesazh
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e enjte 20/12/2007 15:35 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e shtunë 31/07/2004 07:45
Poste: 3020
Vendndodhja: Tirone, Cepi Verior!
Fatjono, Edy e' il patriota bianchoblu. "RIPRENDETEVI EDY" -me nji fjale, merreni mbrapsht (Per festa) Edy-n.
Kiaro gli auguri di Fatjoni , ed anche i miei erano per te.
Buon Natale e Felice Anno Nuovo!


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e enjte 20/12/2007 21:35 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 18/08/2005 16:49
Poste: 2188
Vendndodhja: Itali
buon natale edhe buon Bajromin t'gjithve_________________
SE TIRONES DERI ME SOT, VEç TIRONCI I DEL ZOT
Imazh
27 X KAMPIONE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jo në linjë
 Profili  
 
Trego postimet nga i fundit:  Rendit pĂ«r nga  
 Faqe 4 prej 4 [ 47 postime ]  Shko tek faqja ParaardhĂ«se  1, 2, 3, 4

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]


Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar të regjistruar dhe 1 vizitor


Nuk mund të hapni tema të reja
Nuk mund të postoni përgjigje
Nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Nuk mund të fshini postimet tuaja
Nuk mund të bashkëngjisni skedarë

Kërko për:
Kalo tek:  

cron