Sot është e mërkurë 24/07/2019 08:44
Mirësevjen tek Fanatics' House Mik
Mund të regjistrohesh këtu

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]
 Faqe 1 prej 4 [ 47 postime ]  Shko tek faqja 1, 2, 3, 4  PasardhĂ«se
Autori Mesazh
 Subjekti i postimit: ...salve...
PostPostuar: e shtunĂ« 18/03/2006 00:48 
scusate se scrivo in italiano, spero che mi capiate! :oops:

E' la prima volta che vengo qua... però grazie a Oni seguo un pochino le gesta della vostra squadra... spero di poter vedere una partita in tv una volta...

Complimenti per tutti i vostri trofei, speriamo che se ne aggiungano presto dei nuovi!

In bocca al lupo per domani!!!

A presto ciao a tutti ;)

forza Tirona e forza Lazio!Ciao Oni! ;)


  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e shtunĂ« 18/03/2006 00:55 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e shtunë 30/04/2005 18:23
Poste: 2100
Vendndodhja: Tek Cepi TIRONES
NON PARLO ITALIANO, PARLO ALBANESE PLAKO
OR PARLO INGLESE :lol:

cuna perktheni icik ca ka thon ky_________________
CFAR KA STADIUMI QE PO USHTON, ATY NIGJOHET VETEM TIRON
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e shtunĂ« 18/03/2006 00:56 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e shtunë 30/04/2005 18:23
Poste: 2100
Vendndodhja: Tek Cepi TIRONES
me ca mora vesh qeka mik i onit :lol:_________________
CFAR KA STADIUMI QE PO USHTON, ATY NIGJOHET VETEM TIRON
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e shtunĂ« 18/03/2006 01:02 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 18/08/2005 16:49
Poste: 2188
Vendndodhja: Itali
:mrgreen: Endro osht nji shoku im qe me ka dhon fjalen se do hynte nje dite ktu se donte te na bonte komplimente :wink:


Ja po e perkthej:


"Me falni qe po shkruaj ne Italisht, shpresoj te me kuptoni.

Eshte hera e pare qe vij ketu.....nepermjet Onit ndjek ndopak skuadren tuaj dhe shpresoj ndonje dite te shoh ndonje ndeshje ne Tv.


Komplimentet e mia per Trofete qe keni marre, shpresoj tju shtohen edhe te tjere.


Pacit fat neser (me morrin) :lol:

Se shpejti ju pershendes te gjitheve.

Forca Tirona e Forca Lazio_________________
SE TIRONES DERI ME SOT, VEç TIRONCI I DEL ZOT
Imazh
27 X KAMPIONE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e shtunĂ« 18/03/2006 01:06 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 18/08/2005 16:49
Poste: 2188
Vendndodhja: Itali
E ka emrin Damiano. osht tifoz i cmen i Lacios :mrgreen: nji e dy rri tu me pyt per Tironen dhe une i shkreti ca te boj????? e mush me rrena :lol:

Ciao Damianooooooooooooo._________________
SE TIRONES DERI ME SOT, VEç TIRONCI I DEL ZOT
Imazh
27 X KAMPIONE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e shtunĂ« 18/03/2006 01:09 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e shtunë 30/04/2005 18:23
Poste: 2100
Vendndodhja: Tek Cepi TIRONES
ciao damiano tirona a grando ekipo,
partizani - picolo ekipi
partizani va fan culo :lol:
partizani testa di kaco

ono kaq di italisht une lale
:lol:
vec se thui tani qe po erdhi ne tirone me pa tironen per ligen e kampioneve ne vere, nji birre e ka nga une :wink:_________________
CFAR KA STADIUMI QE PO USHTON, ATY NIGJOHET VETEM TIRON
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e shtunĂ« 18/03/2006 01:13 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 18/08/2005 16:49
Poste: 2188
Vendndodhja: Itali
Vallaj ma ka zon ne goje 100 here plako :) po na ran pushimet ne te njejten periudhe kom per ta mor vallaj :mrgreen: do ta vesh bardheblu ene kom per ti thon po nuk knove tani te lash ktu n'mes Tirones :lol: :lol: e tall shum dreqin po osht cun i mire._________________
SE TIRONES DERI ME SOT, VEç TIRONCI I DEL ZOT
Imazh
27 X KAMPIONE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e shtunĂ« 18/03/2006 01:15 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e shtunë 30/04/2005 18:23
Poste: 2100
Vendndodhja: Tek Cepi TIRONES
hajd se icik konjak skenderbeu do dhe e shqiptarizojm fare. te bohet cun i keq pastaj. :lol:
vetem kur te kthehet me skaf vete pastaj, vlora - brindisi:)_________________
CFAR KA STADIUMI QE PO USHTON, ATY NIGJOHET VETEM TIRON
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e shtunĂ« 18/03/2006 17:59 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 18/08/2005 16:49
Poste: 2188
Vendndodhja: Itali
Tironci Bardheblu shkroi:
vec se thui tani qe po erdhi ne tirone me pa tironen per ligen e kampioneve ne vere, nji birre e ka nga une :wink:Ja thash dreqit ja thash. Vetem shkoni ne champions ju se birren ta jap une pastaj tha :mrgreen: keshtu qe harroje birren ket vere Tironco :lol:_________________
SE TIRONES DERI ME SOT, VEç TIRONCI I DEL ZOT
Imazh
27 X KAMPIONE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e djelĂ« 19/03/2006 20:30 
evviva! avete vinto il derby bravi!!!!

La lazio ha perso invece :(


  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e djelĂ« 19/03/2006 21:21 
Anonymous shkroi:
evviva! avete vinto il derby bravi!!!!

La lazio ha perso invece :(

Con chi????
Abiammo due albanesi noi dall' Lazio.


  
 
 Subjekti i postimit: ec mo
PostPostuar: e djelĂ« 19/03/2006 21:23 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 27/10/2005 09:28
Poste: 366
Vendndodhja: Tirone
Anonymous shkroi:
evviva! avete vinto il derby bravi!!!!

La lazio ha perso invece :(


salve... comunque, avete una squadra da rispetTARE... :lol:_________________
Tifozt'e Tirones, s'jon si t'Partizonit,
e kon epiqendren, mu ke vorri Bomit

Imazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e djelĂ« 19/03/2006 21:52 
:lol: :lol: :lol:

La lazio ha perso con l'Inter 3-1. Tare è entrato a poco dalla fine ed è subito uscito per infortunio... e Behrami non ha giocato un gran partita. Mi dispiace ;)


  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e djelĂ« 19/03/2006 21:54 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 18/08/2005 16:49
Poste: 2188
Vendndodhja: Itali
Si rifaranno tutti e due :wink: :mrgreen:_________________
SE TIRONES DERI ME SOT, VEç TIRONCI I DEL ZOT
Imazh
27 X KAMPIONE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e hĂ«nĂ« 20/03/2006 03:33 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e shtunë 30/04/2005 18:23
Poste: 2100
Vendndodhja: Tek Cepi TIRONES
NO AMIGO
UNO ALBANESI IN LAZIO - IGLI TARE
VALON BERHAMI NON SONO ALBANESI, BERHAMI - SUISSERIANI
VALON BERHAMI TRADHTAR, PERKTHEJA KTE ONO ATIT,
ja ****** nonen si skom msu italisht, jom i vetmi nga shoqnia qe zdi italisht :lol:_________________
CFAR KA STADIUMI QE PO USHTON, ATY NIGJOHET VETEM TIRON
Jo në linjë
 Profili  
 
Trego postimet nga i fundit:  Rendit pĂ«r nga  
 Faqe 1 prej 4 [ 47 postime ]  Shko tek faqja 1, 2, 3, 4  PasardhĂ«se

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]


Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar të regjistruar dhe 1 vizitor


Nuk mund të hapni tema të reja
Nuk mund të postoni përgjigje
Nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Nuk mund të fshini postimet tuaja
Nuk mund të bashkëngjisni skedarë

Kërko për:
Kalo tek:  

cron