Sot është e martë 23/04/2019 22:46
Mirësevjen tek Fanatics' House Mik
Mund të regjistrohesh këtu

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]
 Faqe 3 prej 3 [ 39 postime ]  Shko tek faqja ParaardhĂ«se  1, 2, 3
Autori Mesazh
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e shtunĂ« 25/02/2006 03:33 
Site Admin
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e shtunë 06/12/2003 05:08
Poste: 5004
Vendndodhja: USA
Andaveris has scored his first official goal today in the Albanian Premier League in Tirana's 4-0 win away from home. Andaveris entered the field as a late substitute ('90 minute) and scored the fourth goal one minute later ('91 minute). Although he has not been scoring as much, he seems to have been adjusting to the team better this second half. Now we have a new coach and we'll see haow he is going to use him.

Colque did not play today. Diomedes Pena (the Colombian) is a solid player in Tirana's back field.

Good luck to Bolivar in Copa Libertadores my friend..._________________
TETORI i 86-s
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e martĂ« 28/03/2006 14:43 
Good topic! Very useful :):)


  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e martĂ« 25/04/2006 11:08 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e djelë 01/08/2004 13:52
Poste: 912
Vendndodhja: Vorri Bomit
Mand_Tironci shkroi:
Andaveris has scored his first official goal today in the Albanian Premier League in Tirana's 4-0 win away from home.


... and it was his only goal... :-)_________________
Tifoz i Tironës nuk bëhesh, lind!
Gjaku yt është ndryshe nga ai i të tjerëve: nuk ka rruaza të kuqe por vetëm të Bardha dhe Blu!
Ti lind kampion, nuk ke nevojë të bëhesh!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e martĂ« 25/04/2006 15:32 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e shtunë 30/04/2005 18:23
Poste: 2100
Vendndodhja: Tek Cepi TIRONES
yeah....he got the money and he did absolutely nothing :x_________________
CFAR KA STADIUMI QE PO USHTON, ATY NIGJOHET VETEM TIRON
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e martĂ« 25/04/2006 19:37 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e djelë 01/08/2004 13:52
Poste: 912
Vendndodhja: Vorri Bomit
Tironci Bardheblu shkroi:
yeah....he got the money and he did absolutely nothing :x


I think he is basketball player..._________________
Tifoz i Tironës nuk bëhesh, lind!
Gjaku yt është ndryshe nga ai i të tjerëve: nuk ka rruaza të kuqe por vetëm të Bardha dhe Blu!
Ti lind kampion, nuk ke nevojë të bëhesh!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e martĂ« 25/04/2006 19:39 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e shtunë 30/04/2005 18:23
Poste: 2100
Vendndodhja: Tek Cepi TIRONES
who_cares shkroi:
Tironci Bardheblu shkroi:
yeah....he got the money and he did absolutely nothing :x


I think he is basketball player...


yeah...maybe he can try out for Valbona Tropoje or Studenti :lol:_________________
CFAR KA STADIUMI QE PO USHTON, ATY NIGJOHET VETEM TIRON
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e martĂ« 25/04/2006 20:22 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 21/07/2004 19:57
Poste: 890
Vendndodhja: USA
and I am looking forward to the new topic:

Augusto Andaveris leaves SK Tirana :-D


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e martĂ« 25/04/2006 21:56 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 15/10/2003 19:32
Poste: 6328
Vendndodhja: Tironë. Shqipni
Andaveris & Colque, return to sender...._________________
TIRONA FANATICS
ImazhImazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e mĂ«rkurĂ« 26/04/2006 10:17 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e djelë 01/08/2004 13:52
Poste: 912
Vendndodhja: Vorri Bomit
eRblin shkroi:
Andaveris & Colque, return to sender....


AMENNNN..._________________
Tifoz i Tironës nuk bëhesh, lind!
Gjaku yt është ndryshe nga ai i të tjerëve: nuk ka rruaza të kuqe por vetëm të Bardha dhe Blu!
Ti lind kampion, nuk ke nevojë të bëhesh!
Jo në linjë
 Profili  
 
Trego postimet nga i fundit:  Rendit pĂ«r nga  
 Faqe 3 prej 3 [ 39 postime ]  Shko tek faqja ParaardhĂ«se  1, 2, 3

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]


Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar të regjistruar dhe 1 vizitor


Nuk mund të hapni tema të reja
Nuk mund të postoni përgjigje
Nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Nuk mund të fshini postimet tuaja
Nuk mund të bashkëngjisni skedarë

Kërko për:
Kalo tek:  

cron