Sot është e martë 25/06/2019 19:49
Mirësevjen tek Fanatics' House Mik
Mund të regjistrohesh këtu

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]
 Faqe 2 prej 2 [ 19 postime ]  Shko tek faqja ParaardhĂ«se  1, 2
Autori Mesazh
 Subjekti i postimit: Re: Site
PostPostuar: e shtunĂ« 15/01/2011 00:53 
Ultras
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e hënë 30/08/2010 20:08
Poste: 136
Vendndodhja: Rotterdam, Hollandë
Un me gjith qef skruaj Shqipen, per vetem se kam praktikuar mire.
Mefal pra kur ka qen offendim, nuk kam desh, mefal athere o ju cunat te Tirones

Ketu ne Holland ska Shqiptar fare, kestu edhe duhet ta kuptosh se nuk kam mundesi me praktiko_________________
♥ Tirona ♥
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: Site
PostPostuar: e shtunĂ« 15/01/2011 15:48 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 30/10/2003 10:49
Poste: 2914
Vendndodhja: England, G.B.
vinie007 shkroi:
Un me gjith qef skruaj Shqipen, per vetem se kam praktikuar mire.
Mefal pra kur ka qen offendim, nuk kam desh, mefal athere o ju cunat te Tirones

Ketu ne Holland ska Shqiptar fare, kestu edhe duhet ta kuptosh se nuk kam mundesi me praktiko


Ti nuk ke faj per dialektin tironas,por na vjen cudi te gjitheve qe e bone pyetjen e pare anglisht kur ke njohuri per gjuhen shqipe,sikur dhe 25%.Edhe kaq shqip sa ke folur ti per ne osht mese e kuptueshme,gjithashtu mund te prezantoheshe ne shqip :) Ne ket forum vijne te huaj dhe mundohen te bejne nje kerkese ne shqip,jo mo ne shqiptaret!
Mos harro se ti,sikunder shume shqiptare te tjere,edhe pse jetojne me vite te tera ne europe apo me larg,edhe pse mund te kene lindur jashte shqiperise mundohen te mesojne gjuhen amtare.Shembuj ke plot,Masiela Lusha,Eliza Dushku,etj.
Nga ana tjeter,NUK MENDOJ se ti ket e ke bo me dashje,pra per tu tallur me cunat e forumit perfshi ene mu.Duke i ri-vlersu gjonat me kujdes,faljen qe kerkove un personalisht ta pranoj me gjith zemer.Por do te inkurajoja qe te diskutosh vetem ne shqip,keshtu praktikon e permireson edhe fjalorin tat._________________
http://www.kftirana.info
Imazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: Site
PostPostuar: e shtunĂ« 15/01/2011 17:37 
Ultras
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e hënë 30/08/2010 20:08
Poste: 136
Vendndodhja: Rotterdam, Hollandë
Tani eshte ndryshuar messagin ne gjuhen mo te bukur ne bote!_________________
♥ Tirona ♥
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: Site
PostPostuar: e hĂ«nĂ« 17/01/2011 09:27 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 16/10/2008 12:42
Poste: 1524
Vendndodhja: Tiron
vinie007 shkroi:
Tani eshte ndryshuar messagin ne gjuhen mo te bukur ne bote!


Shum bukur! :wink:_________________
Nji urim kena sot per ju
vdekt morri kuq e vdekt dhe miu blu

ImazhImazh
Jo në linjë
 Profili  
 
Trego postimet nga i fundit:  Rendit pĂ«r nga  
 Faqe 2 prej 2 [ 19 postime ]  Shko tek faqja ParaardhĂ«se  1, 2

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]


Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar të regjistruar dhe 1 vizitor


Nuk mund të hapni tema të reja
Nuk mund të postoni përgjigje
Nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Nuk mund të fshini postimet tuaja
Nuk mund të bashkëngjisni skedarë

Kërko për:
Kalo tek:  

cron