Sot është e mërkurë 19/06/2019 11:26
Mirësevjen tek Fanatics' House Mik
Mund të regjistrohesh këtu

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]
 Faqe 1 prej 1 [ 1 postim ] 
Autori Mesazh
 Subjekti i postimit: International soccer tournament in the Czech republic.
PostPostuar: e martë 11/05/2010 11:41 
Tifoz i Ri

Antarësuar: e martë 11/05/2010 01:22
Poste: 1
We would like to invite you to international soccer tournament Babylon cup 2010.

Date: 3rd – 4th July 2010
Place: Football stadium in Jaroměř (Czech republic) - map
Number of teams: Maximum number of participated teams 90.
Pitches: 8 grass pitches + 1 pitch covered by artificial grass (40 x 20 m).
Registration fee: 1050 Kč (€ 45)

There is an award 7500 Kč for the winner of the tournament and also cups, medals and other awards.

Free water football will be situated in the area of the stadium. Night program includes disco.

The Babylon cup JUNIOR – U10 (20 teams) will be run on Sunday 4th July 2010 parralel with adults category.

For more information you can check http://www.babyloncup.cz
or you can ask via email info@babyloncup.cz

Imazh Imazh


Jo në linjë
 Profili  
 
Trego postimet nga i fundit:  Rendit për nga  
 Faqe 1 prej 1 [ 1 postim ] 

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]


Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar të regjistruar dhe 1 vizitor


Nuk mund të hapni tema të reja
Nuk mund të postoni përgjigje
Nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Nuk mund të fshini postimet tuaja
Nuk mund të bashkëngjisni skedarë

Kërko për:
Kalo tek:  

cron