Sot është e shtunë 20/04/2019 22:20
Mirësevjen tek Fanatics' House Mik
Mund të regjistrohesh këtu

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]
 Faqe 1 prej 1 [ 2 postime ] 
Autori Mesazh
 Subjekti i postimit: UEFA Champions League SK TIRANA
PostPostuar: e enjte 16/07/2009 12:59 
Tifoz i Ri

Antarësuar: e mërkurë 15/07/2009 09:37
Poste: 1
Dear football fan,

Excuse me to disturb you, but I would like to ask you for a favour.

I am a old boy who collect used entrance tickets of European Cup games.
As I can not travel all around Europe for all the games who are played, I would be very very happy if you could help me with my collection by sending tickets (or VIP, INVITATIONS..) of SK TIRANA v STABAEK in the UEFA Champions League 09/10.

All others tickets of your team are welcome too.

GOOD LUCK to "SK TIRANA" in UEFA Champions League and Championship.

Thank you very , very much in advance for you help with my collection.

I hope to receive a letter from you in the near future.

Kinds regards


My adress is :

LEBLANC LEON
RUE NATIONALE, 22
4300 WAREMME
BELGIUM

Email: leblanc_tickets@yahoo.fr


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e hĂ«nĂ« 20/07/2009 08:13 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 16/10/2008 12:42
Poste: 1524
Vendndodhja: Tiron
I will send you a letter in your adress these days with my ticket inside from the Tirona-Stabaek match.

So prepare to receive a letter :wink:

Take care_________________
Nji urim kena sot per ju
vdekt morri kuq e vdekt dhe miu blu

ImazhImazh
Jo në linjë
 Profili  
 
Trego postimet nga i fundit:  Rendit pĂ«r nga  
 Faqe 1 prej 1 [ 2 postime ] 

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]


Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar të regjistruar dhe 1 vizitor


Nuk mund të hapni tema të reja
Nuk mund të postoni përgjigje
Nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Nuk mund të fshini postimet tuaja
Nuk mund të bashkëngjisni skedarë

Kërko për:
Kalo tek:  

cron