Sot është e mërkurë 19/06/2019 12:00
Mirësevjen tek Fanatics' House Mik
Mund të regjistrohesh këtu

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]




 Faqe 1 prej 1 [ 1 postim ] 
Autori Mesazh
 Subjekti i postimit: IMPRESSIONS ABOUT TIRONA
PostPostuar: e djelĂ« 30/11/2008 21:26 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 22/10/2008 02:10
Poste: 1038
Vendndodhja: Tirona
I opened this place for every one who has has his impressions about our heart's team. You can write here your impressions, congratulations, thoughts, etc. for S.K Tirona and her fans.
Shum thank you!!!


Jo në linjë
 Profili  
 
Trego postimet nga i fundit:  Rendit pĂ«r nga  
 Faqe 1 prej 1 [ 1 postim ] 

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]


Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar të regjistruar dhe 1 vizitor


Nuk mund të hapni tema të reja
Nuk mund të postoni përgjigje
Nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Nuk mund të fshini postimet tuaja
Nuk mund të bashkëngjisni skedarë

Kërko për:
Kalo tek:  

cron