Sot është e premte 19/07/2019 01:50
Mirësevjen tek Fanatics' House Mik
Mund të regjistrohesh këtu

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]
 Faqe 1 prej 1 [ 6 postime ] 
Autori Mesazh
 Subjekti i postimit: Nuri Bylyku
PostPostuar: e mĂ«rkurĂ« 30/06/2010 20:25 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e djelë 01/08/2004 13:52
Poste: 912
Vendndodhja: Vorri Bomit
Me poshte do gjeni 1 rrefim prej se gjalli te nje prej figurave me te mdhoja te TIRONES se viteve 60-70, Nuri Bylykut.
Ne emisionin histori me zhurmues ka tregu te gjithe peripecite e TIRONES se atyne viteve, futbollistave, tifozeve, drejtuesve, luftes se nje qyteti kundra regjimit.

1 nga arsyet pse duhet me qene krenar qe i perkasim tifozllikut te ketij ekipi....

video 1
http://www.youtube.com/watch?v=7oFn_vonBCg

Video2
http://www.youtube.com/watch?v=T9eAhvZpgSs

Video 3
http://www.youtube.com/watch?v=HfXv-ih-uGM

Video 4
http://www.youtube.com/watch?v=ggLIusc9Q5k [korrigjuar nga BeerBaron]


p.s. me falni per ndarjen ne 4 pjese por ishte 40 minuta e ca e gjate..._________________
Tifoz i Tironës nuk bëhesh, lind!
Gjaku yt është ndryshe nga ai i të tjerëve: nuk ka rruaza të kuqe por vetëm të Bardha dhe Blu!
Ti lind kampion, nuk ke nevojë të bëhesh!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: Nuri Bylyku
PostPostuar: e mĂ«rkurĂ« 30/06/2010 21:51 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e martë 16/02/2010 19:47
Poste: 5259
Vendndodhja: D-57072
who_cares shkroi:
(...)
Video 4
(...)

Video 4 ka probleme. Nese ke kohe mundohu ta nderrosh.

Dt.01/07/2010
Une e hoqa linkun. Videon 4 mund ta gjeni ketu poshte:
who_cares shkroi:
me falni per video4 por kur kisha bere ndarjen por paska dale audio keq :-(
ja ku e keni ketu poshte 10 minuteshin e fundit

http://www.youtube.com/watch?v=ggLIusc9Q5k


Modifikimi i fundit nga E_171 më e enjte 01/07/2010 20:01, modifikuar 1 herë ne total.


_________________
Imazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: Nuri Bylyku
PostPostuar: e mĂ«rkurĂ« 30/06/2010 23:05 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e shtunë 21/05/2005 14:48
Poste: 3214
Mallengjyes rrefimi i Nuri Bylykut. Faleminderit qe e prut ne forum._________________
ASHTU SIC RRINE YJET, YJET PERRETH HONES!
ASHTU RRINE TIFOZAT, TIFOZAT RRETH TIRONES!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: Nuri Bylyku
PostPostuar: e enjte 01/07/2010 00:23 
Tifoz me Zemer
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e shtunë 30/06/2007 16:17
Poste: 84
ultras_tirona shkroi:
Mallengjyes rrefimi i Nuri Bylykut. Faleminderit qe e prut ne forum.


meqi o hap kjo tem , ju pergzoj , do munohem te sjell foto dhe noj kujtim te Nuriut gjate karrieres se tij ke TIRONA.

Rrespekte_________________
Tiron e mjera Tiron , ste lan asi cep pa ta zon.
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: Nuri Bylyku
PostPostuar: e enjte 01/07/2010 00:42 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e martë 17/02/2009 00:50
Poste: 766
Vendndodhja: TIRONAS I SMUN
Ene un e pashe LIVE ate dite qe e dha, ne u mallengjeva shume. Kom 2 dite qe merrem me e fut, po flm GIMIT, qe na hoqi ket' pune. RROFSH qe e prune.

KJO OSHT TIRONA NE TIRONSIT MER AMON._________________
http://www.youtube.com/watch?v=H38907oUnRo
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: Nuri Bylyku
PostPostuar: e enjte 01/07/2010 13:57 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e djelë 01/08/2004 13:52
Poste: 912
Vendndodhja: Vorri Bomit
me falni per video4 por kur kisha bere ndarjen por paska dale audio keq :-(

ja ku e keni ketu poshte 10 minuteshin e fundit

http://www.youtube.com/watch?v=ggLIusc9Q5k_________________
Tifoz i Tironës nuk bëhesh, lind!
Gjaku yt është ndryshe nga ai i të tjerëve: nuk ka rruaza të kuqe por vetëm të Bardha dhe Blu!
Ti lind kampion, nuk ke nevojë të bëhesh!
Jo në linjë
 Profili  
 
Trego postimet nga i fundit:  Rendit pĂ«r nga  
 Faqe 1 prej 1 [ 6 postime ] 

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]


Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar të regjistruar dhe 2 vizitorë


Nuk mund të hapni tema të reja
Nuk mund të postoni përgjigje
Nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Nuk mund të fshini postimet tuaja
Nuk mund të bashkëngjisni skedarë

Kërko për:
Kalo tek:  

cron