Sot është e hënë 17/06/2019 03:30
Mirësevjen tek Fanatics' House Mik
Mund të regjistrohesh këtu

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]
 Faqe 4 prej 4 [ 49 postime ]  Shko tek faqja ParaardhĂ«se  1, 2, 3, 4
Autori Mesazh
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e hĂ«nĂ« 16/07/2007 01:00 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 19/07/2006 00:29
Poste: 4084
Vendndodhja: Ne Tironen e ondrrave!
Shume interesant dhe u vertete... :mrgreen:_________________
Tirona quarens intellectum - Tirona ka nevoje per intelekt!

Tirona ubi maior, minor cessat - Ku ndigjohet e modhja Tiron, te tjeret duhet t'a mbyllin (gojen)!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e enjte 22/11/2007 09:38 
Tifoz i Ri

Antarësuar: e enjte 15/11/2007 13:59
Poste: 34
16_Gusht shkroi:
Nuk po me ze gjumi sonte prej atij rezultati me labt, ene... menia vec o tu fluturu e s'ka ku shko tjeter vec ke Tirona! Un nuk kom moshen e Mandit e ca cunave ktu qe me m'shku kujtesa der para ndryshimeve themelore qe i jon bo Tirones, por per aq sa i kam jetu e i kam njoft atij veni DIKUR TE KALIT E TE BEGATUM di t'them se kom 10vjet pa e pa me sy, ene kom shume mall. Nuk kom mall per Tironen qe po shofim neper lajme e lexojme neper gazeta, per Tironen qe na tregojne shoket qe kena lon atje maton, por per ate Tironen TONE, qe sa linde dilli e qyteti zgjohej e kuptoje se ishe ne nje vend esnofesh e zemergjonesh. Ne nje vend te qeshun e te dashtun... Eh Tirona... Nuk kisha na i gjo specifike me thon, u futa thjesht me lexu mesazhin e Mandit ke kjo tema, edhe naiher m'duket se NE jetojme me prralla, sepse ashtu ka qene TIRONA nje prrall e bukur, qe na e dhunun e na e percane... e ne tani vec jetojme tu e kujtu. Me vje keq per brezat e ri te gjakut tone, se s'kon per ta jetu dot at TIRONE TE MADHNISHME! Pranej t'i mani fort ato kujtime e t'ja kalisni fort ket DASHNI E KET KNAQSI SHPIRTNORE qe na ka dhuru ne TIRONA, se duhet me e lon trashigimi ose ka per te qene nga gjynofet me te m'dhoja nese e humbim kete ndjenje me vitet...

s di ca te them i ke thone gjitha megjithse une jam 20 akoma me kujtohet si ka qene para 96_________________
sa me ka more malli per tironen e viteve 95-96
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: Si do ta donit Tironen ( TIRANA IME )
PostPostuar: e premte 27/08/2010 16:40 
Tifoz i Ri

Antarësuar: e djelë 31/01/2010 13:57
Poste: 26
Nuk po më duket fort e pastër kjo punë, por unë do të përgjigjem me shumë pastërti, e cila buron nga zemra e nji TIRONASI. TIRONËN do ta dojsha vetëm me Tironas,pa shkartis as edhe ato të ardhur para 100 vjetësh. Pa diskutim që edhe ekipin po me Tironas, kurse për pytjen 3 se ç'far nuk na pëlqen ke Tirona nuk e kom fort të qartë , bohet fjalë për ato që përfaqësojnë sot ekipin , apo për Tironën si qytet. Po qe fjala për ekipin u shofshin të gjithë, po qe fjala për TIRONEN e du më shum se kushdo që bon pytje provokuse.


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: Si do ta donit Tironen ( TIRANA IME )
PostPostuar: e premte 27/08/2010 20:53 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e djelë 01/08/2004 13:52
Poste: 912
Vendndodhja: Vorri Bomit
Tironen do ta doja perhre kampione, pa humb as edhe nje trofe, cdo vit rresht, deri ne pafundesi.
Tironen si qytet pa salusha, metusha dhe ramusha._________________
Tifoz i Tironës nuk bëhesh, lind!
Gjaku yt është ndryshe nga ai i të tjerëve: nuk ka rruaza të kuqe por vetëm të Bardha dhe Blu!
Ti lind kampion, nuk ke nevojë të bëhesh!
Jo në linjë
 Profili  
 
Trego postimet nga i fundit:  Rendit pĂ«r nga  
 Faqe 4 prej 4 [ 49 postime ]  Shko tek faqja ParaardhĂ«se  1, 2, 3, 4

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]


Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar të regjistruar dhe 2 vizitorë


Nuk mund të hapni tema të reja
Nuk mund të postoni përgjigje
Nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Nuk mund të fshini postimet tuaja
Nuk mund të bashkëngjisni skedarë

Kërko për:
Kalo tek:  

cron