Sot është e shtunë 20/10/2018 00:30
Mirësevjen tek Fanatics' House Mik
Mund të regjistrohesh këtu

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]
 Faqe 2 prej 2 [ 17 postime ]  Shko tek faqja Paraardhëse  1, 2
Autori Mesazh
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e premte 18/07/2008 13:26 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e premte 14/04/2006 15:52
Poste: 1868
Vendndodhja: mhallja re
Presidenti Topi nderon Bahri Ishkën me dekoratën "Mjeshtër i Madh"Klubi Sportiv "Tirana" organizoi ceremoninë për dhënien e dekoratës z.Bahri Ishkës (pas vdekjes), ku të pranishëm ishin familjarë të Ishkës, personalitete të sportit, veteranë dhe kolegë të tij, futbollistë etj. Në këtë ceremoni mori pjesë edhe zv/ministri i Turizmit, Kulturës, Rinisë dhe Sporteve, z.Ekrem Spahiu, i cili në fjalën e tij ndër të tjera tha: "MTKRS krahas mbështetjes së gjithanshme të sportit, një vëmendje të veçantë i ka kushtuar edhe vlerësimit të kontributeve të personaliteteve në fushën e sportit. Një nga këto personalitete është edhe Bahri Ishka, për të cilin jemi mbledhur në këtë takim". Z.Spahiu u dorëzoi familjarëve të Bahri Ishkës dekoratën e dhënë nga Presidenti i Republikës, z.Bamir Topi, "Mjeshtër i Madh", me motivacionin "Për kontributin dhe vlerat e paraqitura në aktivitetin sportiv futbollistik, si lojtar, trajner, pedagog dhe specialist i mirënjohur me kontribut të jashtëzakonshëm"._________________
tiron-tiron-tiron
un vetem per ty jetoj
te du o zemna ime
not e dit kurr s'te harroj
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: ngushllime
PostPostuar: e shtunë 19/07/2008 21:37 
Tifoz i Ri
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e martë 25/12/2007 17:10
Poste: 44
Vendndodhja: gazhina/ 20 cepi tirones
ngushllimet me tperzemerta familjes


Jo në linjë
 Profili  
 
Trego postimet nga i fundit:  Rendit për nga  
 Faqe 2 prej 2 [ 17 postime ]  Shko tek faqja Paraardhëse  1, 2

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]


Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar të regjistruar dhe 1 vizitor


Nuk mund të hapni tema të reja
Nuk mund të postoni përgjigje
Nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Nuk mund të fshini postimet tuaja
Nuk mund të bashkëngjisni skedarë

Kërko për:
Kalo tek: