Switch to full style
Artikuj, komente, kujtime mbi historine e lavdishme 90 vjecare te klubit numer 1 ne Shqiperi
Dërgo një përgjigje

Lamtumire, Bahri Ishka!

e mërkurë 10/01/2007 02:41

Ngushellime familjes dhe ishalla qoft i xhenetit...

Lamtumire, Bahri Ishka!


10 Janar Mjeshtri i sportit Bahri Ishka, futbollisti i njohur i 17 nentorit te paharruar viteve 60-te dhe i ekipit tone kombetar nuk eshte me. Zemra e sulmuesit te njohur te bardhebluve dje pasdite pushoi se rrahuri pergjithmone, duke lene ne pikellim; familjaret, te afermit, shoket, miqte, studentet ne auditoret e AEKFS “Vojo Kushiâ€

e mërkurë 10/01/2007 08:18

qoft i xhenetit.....

e mërkurë 10/01/2007 08:35

I qofte i lehte dheu shqiptar!
Nder dhe Lavdi te gjithve qe kan la me djerse dhe gjak fanellen e shenjte Bardh & Blu!

e mërkurë 10/01/2007 09:38

I nderuar qofte kujtimi i tij. Bari Ishka ishte nje nga ato figura te paharrushme qe ka lene gjurmet e tij ne historin e modhe te TIRONES dhe per kete, respekte nga zemra. Ngushellime familjareve. NJI EKIP KA GJITH SHQIPNIA OSHT TIRONA VIJA-VIJA

e mërkurë 10/01/2007 10:20

Qoft i xhenetit

e mërkurë 10/01/2007 12:12

Lamtumire Bahri Ishka,legjende bardheblu!
Te falemnderit per ate qe i dhe sportit dhe ksaj fanele.Kujtimi yt do jete i paharruar per vete historine qe ti ke bere dhe per paraqitjen dinjitoze e te lavdishme ne emer te ketij klubi.
Ngushellimet me te sinqerta familjes e te afermve nga te gjith fansat bardheblu brenda e jasht Shqiperise.

e mërkurë 10/01/2007 12:39

Rafmet Paste Bahriu (florini i vogel) qe ka dhon aq teper per fanelen bardheblu! Menimet dhe ngushellimet tona ne kto caste i shkojn familjes se tij, te cilet e vujn mo teper mungesen e tij.

Bahriu do jete perjete i kujtum ner tifozat bardheblu!

RESPEKTE

e mërkurë 10/01/2007 14:13

RESPEKTET ME TE THELLA

e mërkurë 10/01/2007 14:45

respekte dhe ngushellimet me te sinqerta familjes Ishka!

e mërkurë 10/01/2007 15:57

Hallall cuna qi na shkrujtet dhe per te mira e gzime ju nigjofte zoni familjes ISHKA dhe qofte i xhenetit. Une e kom pas profesor te shkretin Bahri dhe oshte per mu personalisht nji nga figurat me te nerume dhe te respektume te TIRONES SE MODHE te atyne viteve. Ene masi ka lon sportin nuk ju da TIRONES ene stadjumit. Por mi te gjitha ka qene ZOTNI ene XHANON burre.Erblinit ja kon thone tamom shpija vet "FLORINI I VOGEL" i thojshin. Rahmet i paste shpirti. Ma bo hallall profesor ene qi te kom merzit najhere se e di qi me ke pas dash.Ka qen shok me baben tem.

e mërkurë 10/01/2007 16:21

nderimet me te medhoja per nje legjend te futbollit shqiptar ,dhe ne vecanti te TIRONES :arrow:

e mërkurë 10/01/2007 18:49

ngushellime familjareve.

e mërkurë 10/01/2007 20:29

Rafmet Paste Bahri Ishka
Legjenda bardheblu

e mërkurë 10/01/2007 22:17

Ngushellime familjes.

Po me vjen shume keq per Prof. Ishken, legjende bardheblu, artist i topit, numri 10 i Tirones se rilindur me shume mundim pas kohes se Luftes. Eshte nje "Hall of Fame" per te gjitha koherat.

e djelë 14/01/2007 08:39

FLORINI I VOGEL!!!
PRESOR T'PAST SHKU SHPIRTI N'XHENET!!!
Dërgo një përgjigje