Switch to full style
Artikuj, komente, kujtime mbi historine e lavdishme 90 vjecare te klubit numer 1 ne Shqiperi
Dërgo një përgjigje

A e doni perseri Zogun te Tirona

po
25
96%
jo
1
4%
 
Totali votave : 26

e martë 19/06/2007 09:33

Tani shkroi:e si me votu ne ktu?


Pytje me men.
A doni qe te votojme edhe ne? Si i bohet me votu?

e martë 19/06/2007 10:31

who_cares shkroi:
Tani shkroi:e si me votu ne ktu?


Pytje me men.
A doni qe te votojme edhe ne? Si i bohet me votu?


Ore juve dy te funit, a e keni pa daten e hapjes se kesaj teme e!?
Po titullin e sondazhit!?

Mos fleni para komputerit :lol: :lol:

e martë 19/06/2007 12:30

who_cares shkroi:
Tani shkroi:e si me votu ne ktu?


Pytje me men.
A doni qe te votojme edhe ne? Si i bohet me votu?


ne fillim duhet te paraqisesh teseren e votimit i shoqeruar me nje dokument identifikimi ne zonen ku ju banoni. pasi komisioni te kryej verifikimet do te pajiseni me fletat e votimit dhe do te hyni ne dhomen e fsheht. aty do te veni nje kryq per kandidatin qe deshironi te fitoj. pastaj do te palosni fletet ne menyre qe kur te futet ne kutine e votimit mos ta lexoj komisioni. pastaj do te dalesh jasht e te shkosh n'shpi a me naj klub me prit rezultatin. sapo te gdhije e nesermja dil me makin rrugve per te festu fitoren edhe pse nuk je i sigurt. nese fito thuj kan qen zgjedhjet me te lira qe kom pa naj her, mqofse hum dil prap rrugve per te protestu.....
Dërgo një përgjigje