Sot është e mërkurë 19/06/2019 11:55
Mirësevjen tek Fanatics' House Mik
Mund të regjistrohesh këtu

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]
 Faqe 1 prej 1 [ 2 postime ] 
Autori Mesazh
 Subjekti i postimit: KF Tirana në Europë (Renditja e të gjitha kohërave)
PostPostuar: e hĂ«nĂ« 11/09/2006 22:33 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 30/10/2003 10:49
Poste: 2914
Vendndodhja: England, G.B.
Publikimi me i fundit dhe i updatuar i RSSSF-se mbi renditjen e te gjitha koherave te klubeve europiane e ngjit KF Tiranen ne vendin e 217-te mes 885 klubeve duke lene prapa shume klube me tradite.
Kjo renditje arrihet pas rezultateve pozitive(te njepasnjeshme qe nga 1998)te shoqeruara me suksese dhe kalime turesh nga bardheblute.
Keshtu KF Tirana vazhdon te jete klubi me i suksesshem dhe me renditjen me te larte nga te gjitha klubet e tjera shqiptare.Renditja e te gjitha klubeve europiane konfirmohet edhe ne 3 faqe te tjera: www.iffhs.de , http://sathanasias.bravepages.com dhe www.xs4all.nl .
Vendin e pare ne renditje tashme e ka marre FC Barcelona,duke zevendesuar Real Madrid CF qe e kishte mbajtur per shume kohe. Ja dhe vendet qe zene te gjitha ekipet shqiptare ne renditjen e pergjithshme:

1.FC Barcelona Esp
2.Real Madrid CF Esp
...
217.SK Tiranë Alb 20 pjesemarrje,56 ndeshje,13 fitore,6 barazime,37 humbje,golat 53-101,32 pikë
...
301.KS Partizani Alb
...
322.KD Dinamo Alb
...
394.KS Vllaznia Alb
...
410.KS Flamurtari Alb
...
594.KS Elbasani Alb
...
610.KS Teuta Alb
...
624.KS Besa Alb
...
746.KS Albpetrol Alb
...
791.KS Tomori Alb
...
811.FC Bylis Alb
...
869.KS Apolonia Alb_________________
http://www.kftirana.info
Imazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e martĂ« 12/09/2006 16:16 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 19/01/2006 22:55
Poste: 738
Vendndodhja: Me Shpirt e Zemer dersa t'vdes m'TIRONEN TONE te ONDRRAVE.
TIRONA NE JETE TE JETEVE. KEMI QENE DHE DO TE JEMI MBI TE GJITHE. UNE JOM PAK FASHIST POR TE GJITHE TE NA SHOFIN LARG JENA KRYEQYTET. MAJENI KOKEN LART SE JENA TIFOZA TE T I R O N E S SE MODHE QE NA QA SHPIRTI ENE ZEMRA PERDITE. :D


Jo në linjë
 Profili  
 
Trego postimet nga i fundit:  Rendit pĂ«r nga  
 Faqe 1 prej 1 [ 2 postime ] 

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]


Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar të regjistruar dhe 1 vizitor


Nuk mund të hapni tema të reja
Nuk mund të postoni përgjigje
Nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Nuk mund të fshini postimet tuaja
Nuk mund të bashkëngjisni skedarë

Kërko për:
Kalo tek:  

cron