Sot është e mërkurë 19/06/2019 11:16
Mirësevjen tek Fanatics' House Mik
Mund të regjistrohesh këtu

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]
 Faqe 7 prej 9 [ 125 postime ]  Shko tek faqja Paraardhëse  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Pasardhëse
Autori Mesazh
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e shtunë 14/07/2007 13:18 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e premte 14/04/2006 15:52
Poste: 1868
Vendndodhja: mhallja re
http://lajme.dervina.com/?sherbimi=lajm ... 3-1996:738

lexoni ktu_________________
tiron-tiron-tiron
un vetem per ty jetoj
te du o zemna ime
not e dit kurr s'te harroj
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e mërkurë 18/07/2007 08:55 
Ja vle me e pa, kur je qut 2t'notes :lol: prej ankthit per Tironen:

http://www.youtube.com/watch?v=OXdcgS5oQYY


  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e mërkurë 18/07/2007 16:06 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 19/01/2006 22:55
Poste: 738
Vendndodhja: Me Shpirt e Zemer dersa t'vdes m'TIRONEN TONE te ONDRRAVE.
Rrofsh per nderimin, por le ta lejme at kadosh politike. Ato qi nuk e dine se car kohnash te arta kon qene me MRETIN ene NALTMADHNINE sic themi ne per TIRONEN, skemi cti bojme. Ai ven do nerru ene do kthy permys ene te filloj gjithcka ka e para.Nejse se skom fort nerva me fol per politike. TIRONA KAMPJON ABSOLUT. kte du un._________________
AVE TIRONA REPUBLIKE! GJAKU,KRENARIJA,DASHNIJA,NALTMADHNIJA JONE.
NJ'ASHTU SIC RRIN YJET RRETH HONES, NJ'ASHTU RRIN TIFOZAT RRETH TIRONES.

Imazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e hënë 23/07/2007 08:53 
Cuna u mora me i vidio sot per Tironen http://youtube.com/watch?v=9BGMyRTen6k JU LUTEM me jepni na i menim masi ta shifni, se po s'qe gjo po e heq mo mir se sa me u bo gazi botes, ene pse mu kshu si jom tani i rumullakos icik m'duket mire. PRES PREJ JUSH...


  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e hënë 23/07/2007 09:26 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 05/11/2003 13:20
Poste: 787
Vendndodhja: Tirane
tironsi_tr shkroi:
Cuna u mora me i vidio sot per Tironen http://youtube.com/watch?v=9BGMyRTen6k JU LUTEM me jepni na i menim masi ta shifni, se po s'qe gjo po e heq mo mir se sa me u bo gazi botes, ene pse mu kshu si jom tani i rumullakos icik m'duket mire. PRES PREJ JUSH...


S'boj dot koment, eshte thjesht ngjethese.

Ke nji nga foto e funit, perballe portes se sahatit ene te Xhomise duken tendat e dyqoneve te Tironcave. Dy prej tyne jon te gjyshnve te mij te cilet mo vone bon krushqi ene nji prej fryteve te ksaj krushqije jom un. Nji pjese te mire te ketyne fotove i kom, po ashtu ene nji mori tjeter te cilat sa her i shof me merr nji moll sikur te kisha jetu vete ne ato vite. Shume e çuditshme._________________
Tifoz Bardhe & Blu deri sa te vdes

Imazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e hënë 23/07/2007 19:06 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 18/08/2005 16:49
Poste: 2188
Vendndodhja: Itali
e ke qa daku.

nuk rrija dot pa lon i koment......_________________
SE TIRONES DERI ME SOT, VEç TIRONCI I DEL ZOT
Imazh
27 X KAMPIONE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e mërkurë 29/08/2007 02:36 
ju pershendes: http://www.youtube.com/watch?v=4azcje12vxs


  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e premte 31/08/2007 02:45 
Valutë

Antarësuar: e djelë 23/11/2003 07:04
Poste: 897
Ti lale me kto qe na bje sikur do me thon A DONI MO.?

Mos prit t'themi MAJAFT. :wink:


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e hënë 10/09/2007 02:38 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 19/07/2006 00:29
Poste: 4084
Vendndodhja: Ne Tironen e ondrrave!
Qazim Bej Mulleti

TIRANË – Tironsa me të gjitha: të folme, shtëpi të vjetra, zakone dhe tapi. Tapitë u kanë mbetur si relike, zakonet dhe e folmja si traditë, ndërsa shtëpitë e vjetra si rrënoja.Qysh prej 13 vjetësh në kërkim të rrënjëve materiale (shtëpive dhe pronave të vjetra) pinjollët e sotëm të familjes Mulleti po i ndërtojnë themelet e tyre të reja në Tiranë duke varrosur të vjetrat nën pallate shumëkatëshe.

Shtëpitë e Qazim Mulletit, Ali Mulletit, Tanush Mulletit, janë në agoni. Ndërkohë që shtëpia ku pati jetuar më gjatë prefekti i Tiranës së viteve ‘40 është varrosur para një viti nën një pallat që vazhdon të hedhë shtat aty në rrugën “Qemal Stafaâ€_________________
Tirona quarens intellectum - Tirona ka nevoje per intelekt!

Tirona ubi maior, minor cessat - Ku ndigjohet e modhja Tiron, te tjeret duhet t'a mbyllin (gojen)!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e hënë 10/09/2007 13:39 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e premte 14/04/2006 15:52
Poste: 1868
Vendndodhja: mhallja re
rrofsh lale, ene mos perto me shkrujt kshu historinash se ca i din po ka ene ka ato katnar ishmi qe kto histori mezi presin ti lexojn :wink:_________________
tiron-tiron-tiron
un vetem per ty jetoj
te du o zemna ime
not e dit kurr s'te harroj
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e hënë 10/09/2007 14:15 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e premte 05/03/2004 18:33
Poste: 1318
Vendndodhja: Te Cepi Tironës
... Ceno, mos thuj qe baba s'ka mor gjo, po atje ku donte merrte, atje ku s'donte s'merrte. Per i poç shtylle i ka mor gjyshit tem, rafmet paste, 50 napolona flori, mos t'a majte xhajen mrena (xhaja 15 vjeç). Pis burr ka qen, legeni. Per gazep e boni Zoti, t'u vdek rrugve ..._________________
... AVE TIRONA !!! TIRONASIT TE SALUTANT ...
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e hënë 10/09/2007 14:17 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e premte 05/03/2004 18:33
Poste: 1318
Vendndodhja: Te Cepi Tironës
... O çuna, mos na qitni mo kshu plenash si puna Mon Kukaleshit se s'e nerojn Tironen hale si puna atij ..._________________
... AVE TIRONA !!! TIRONASIT TE SALUTANT ...
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e hënë 10/09/2007 15:06 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 19/01/2006 22:55
Poste: 738
Vendndodhja: Me Shpirt e Zemer dersa t'vdes m'TIRONEN TONE te ONDRRAVE.
Kledp, mos i mer personalisht mer lal. Cdo njeri ka te drejte te thote ate qi menon. Kjo per menimin tem osht ma shum per gallate apo histori. Ne fatkeqsisht nuk i dime shume gjojna. ene per Qazim Mulleten kon thot plot por asnji nuk ka dale te thote tamom. Ai ka pas shpetu komunistat prej burgu ene litari. Hajt mo, historite tona pa historian tamom._________________
AVE TIRONA REPUBLIKE! GJAKU,KRENARIJA,DASHNIJA,NALTMADHNIJA JONE.
NJ'ASHTU SIC RRIN YJET RRETH HONES, NJ'ASHTU RRIN TIFOZAT RRETH TIRONES.

Imazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e hënë 10/09/2007 15:27 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 19/07/2006 00:29
Poste: 4084
Vendndodhja: Ne Tironen e ondrrave!
[quote="Kledi"]... O çuna, mos na qitni mo kshu plenash si puna Mon Kukaleshit se s'e nerojn Tironen hale si puna atij ...[/quote

ME vje keq klejdo per napolonat e florinit te gjyshit tat ene per xhajen tat por....un kur gjej material per Tironen ne Tironsat, ndergjegja me thote tja postoj çunave, e drejte apo e gabume, dhe pastaj nene formen e debatit ose argumentave del ne pah noj e vertete dytesore._________________
Tirona quarens intellectum - Tirona ka nevoje per intelekt!

Tirona ubi maior, minor cessat - Ku ndigjohet e modhja Tiron, te tjeret duhet t'a mbyllin (gojen)!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: hehe
PostPostuar: e hënë 19/11/2007 23:15 
Tifoz i Ri

Antarësuar: e enjte 15/11/2007 13:59
Poste: 34
si tirona se bo nona :P


Jo në linjë
 Profili  
 
Trego postimet nga i fundit:  Rendit për nga  
 Faqe 7 prej 9 [ 125 postime ]  Shko tek faqja Paraardhëse  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Pasardhëse

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]


Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar të regjistruar dhe 1 vizitor


Nuk mund të hapni tema të reja
Nuk mund të postoni përgjigje
Nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Nuk mund të fshini postimet tuaja
Nuk mund të bashkëngjisni skedarë

Kërko për:
Kalo tek:  

cron