Sot është e hënë 18/02/2019 12:56
Mirësevjen tek Fanatics' House Mik
Mund të regjistrohesh këtu

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]
 Faqe 6 prej 9 [ 125 postime ]  Shko tek faqja Paraardhëse  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Pasardhëse
Autori Mesazh
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e martë 19/06/2007 03:13 
Pse s'e prune tina mre?


  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e martë 19/06/2007 03:17 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 19/07/2006 00:29
Poste: 4084
Vendndodhja: Ne Tironen e ondrrave!
Po ti bij gjitha un, ti ça mutin e somes do bosh :D..ku je pse nuk ke hy tek veni qenit ne msn?_________________
Tirona quarens intellectum - Tirona ka nevoje per intelekt!

Tirona ubi maior, minor cessat - Ku ndigjohet e modhja Tiron, te tjeret duhet t'a mbyllin (gojen)!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e martë 19/06/2007 03:38 
Se jom tu punu mi pra mona, ene po fola me tyna qe fillo tu qa per Tironen me bo ne mu per ibret ene s'ka mo puna, ene ngordhim per buka. :lol: hahaha ca te folme lale.


  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e martë 19/06/2007 13:01 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e premte 14/04/2006 15:52
Poste: 1868
Vendndodhja: mhallja re
du me ju thon nja dy fjal ju dyve qe mrrini gjith diten tuj keeku gjona per tironen, sidomos me ty tironco: do na i sjellesh nji ka nji apo si e ke punen. deri sa t'mzej gjumi se mor veten un. pak se jom n'internet point lash nom ktu perdit kur dal tu u qurravit, apo s'kalojn llojlloj kafshesh bashkatdhetar ton qe i duket sikur kan kap qillin me dor se jetojn me i ven muti po qi osht mo mir se veni vet kurse un i shkreti kujtoj tironen e them o zot kur po kthehem se m'ka mor molli veç me e pa me zo i qoshe me naj rrug e me pa robt tu kalu saqe nanjoni t'menoj se jom lyps, e le ta menojn se un lyps jom po lyp me u kthy n'tiron :cry: :cry: :cry:_________________
tiron-tiron-tiron
un vetem per ty jetoj
te du o zemna ime
not e dit kurr s'te harroj
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e martë 19/06/2007 16:14 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 05/11/2003 13:20
Poste: 787
Vendndodhja: Tirane
patrioti_bardheblu shkroi:
du me ju thon nja dy fjal ju dyve qe mrrini gjith diten tuj keeku gjona per tironen, sidomos me ty tironco: do na i sjellesh nji ka nji apo si e ke punen. deri sa t'mzej gjumi se mor veten un. pak se jom n'internet point lash nom ktu perdit kur dal tu u qurravit, apo s'kalojn llojlloj kafshesh bashkatdhetar ton qe i duket sikur kan kap qillin me dor se jetojn me i ven muti po qi osht mo mir se veni vet kurse un i shkreti kujtoj tironen e them o zot kur po kthehem se m'ka mor molli veç me e pa me zo i qoshe me naj rrug e me pa robt tu kalu saqe nanjoni t'menoj se jom lyps, e le ta menojn se un lyps jom po lyp me u kthy n'tiron :cry: :cry: :cry:


Lale, pa dash me te hy fare ne gjendjen tate shpirtrore, por thjesht me dash me te bo me u ni pak mo mir, po te te drejtohem kshu :

Fuck the Rest
Tirona is Just the Best

Veni men ene ksaj tjetres :

When you walk through a storm
Hold your head up high
And don't be afraid of the dark
At the end of the storm
Is a golden sky
And the sweet silver song of a lark

Walk on through the wind
Walk on through the rain
Tho' your dreams be tossed and blown
Walk on, walk on
With hope in your heart
And you'll never walk alone
You'll never walk aloneV.O. Mos e ço fare neper men se kush e keno, thjesht lexoje, kuptoje, ndjeje, dhe........ do jesh mo mire. Respekte_________________
Tifoz Bardhe & Blu deri sa te vdes

Imazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e martë 19/06/2007 16:29 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 19/07/2006 00:29
Poste: 4084
Vendndodhja: Ne Tironen e ondrrave!
Un menoj se para korit te Liverpool-it duhet me nigju:

Hej, hej, gol Tirona.
Ose fizarmoniken e Sotir Bunecit kur Tirona Fitoi kampjonatin e 67 tek shpija oficereve :D_________________
Tirona quarens intellectum - Tirona ka nevoje per intelekt!

Tirona ubi maior, minor cessat - Ku ndigjohet e modhja Tiron, te tjeret duhet t'a mbyllin (gojen)!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e martë 19/06/2007 16:31 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 05/11/2003 13:20
Poste: 787
Vendndodhja: Tirane
ultra-wb shkroi:
Un menoj se para korit te Liverpool-it duhet me nigju:

Hej, hej, gol Tirona.
Ose fizarmoniken e Sotir Bunecit kur Tirona Fitoi kampjonatin e 67 tek shpija oficereve :D


100 % dakord_________________
Tifoz Bardhe & Blu deri sa te vdes

Imazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e martë 19/06/2007 17:10 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e premte 14/04/2006 15:52
Poste: 1868
Vendndodhja: mhallja re
ate e kno elvis presley....... po e kom knu ene un rrugve te piacences me date 22 maj po m'doli huq. ultra wb, un ket kong do nigjoj qe t'jem mo mir se me nigju at kong qi thu tina bohem ene me keq, m'shtohet molli per tironen ton. kur permena shumllojshmerin e kafsheve sapo kisha pa ene i dasem ulqinjakesh ne australi e grat ishin me kostume popullore. imagjino sa larg jan ato nga shqipnia si me km si me vite e qe jan edhe jashte trojeve te r. se shqiperise e megjithate rujn zakonet e veta. mos te permen arbereshet e italis. kurse ca lloje kafshesh qe per fat te keq nuk jane ne rrezik zhdukjeje por shtohen sillen sikur me qe mo italjon se vet italjoni, duke harru qe italjoni hala nuk osht formu mir si identitet. hajt shnet se u zgjata._________________
tiron-tiron-tiron
un vetem per ty jetoj
te du o zemna ime
not e dit kurr s'te harroj
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e mërkurë 20/06/2007 09:27 
Patriot e di si nihesh mer dak. Ne te gjithe nihena si ty ene kjo gjo sikur na ka afru akoma me shume ktu ne forum ne cunave qe jena jasht Tirones. Shume nga ne kon vite e vite pa ik ne Tirone dhe ta kuptoj sikletin qe te ka shpirti. Boj durim se i durumi i fitumi e gjojnat e mira mrrijn javash javash. Lumturia jone e rradhes qe tna zbusi ket hidhnim qe e kena t'perbashket osht kalimi i 2turneve. Tjerave le t'i bi bomba, vec kaq meno. Te dhont zoti shnet ty e gjith cunave te Tirones kado qe i ka hudh emigrimi ene atyne qe s'e tradhtun t'bekumen Tirone.


  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e mërkurë 20/06/2007 09:30 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e shtunë 11/03/2006 14:14
Poste: 1056
Vendndodhja: Toronto, Kanada
tironsi_tr shkroi:
Patriot e di si nihesh mer dak. Ne te gjithe nihena si ty ene kjo gjo sikur na ka afru akoma me shume ktu ne forum ne cunave qe jena jasht Tirones. Shume nga ne kon vite e vite pa ik ne Tirone dhe ta kuptoj sikletin qe te ka shpirti. Boj durim se i durumi i fitumi e gjojnat e mira mrrijn javash javash. Lumturia jone e rradhes qe tna zbusi ket hidhnim qe e kena t'perbashket osht kalimi i 2turneve. Tjerave le t'i bi bomba, vec kaq meno. Te dhont zoti shnet ty e gjith cunave te Tirones kado qe i ka hudh emigrimi ene atyne qe s'e tradhtun t'bekumen Tirone.


kam kohe qe se kam lexuar ket teme dhe nuk e di ca ka problemi ka Patrioti... po Tironso ke fol shume bukur.


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e enjte 21/06/2007 13:42 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e premte 14/04/2006 15:52
Poste: 1868
Vendndodhja: mhallja re
o tironso kalimi i 2 turneve m'bo mut fare po s'qesh n'tiron :D . i her qe kalojm dy turne mos me qe n'stadium......
un merzitem kaq kur jom kthy prej tirone me 30 maj, imagjino ju qe keni kushedi sesa vite. un per vete nuk shqitem dot prej tirone, nuk me ka hy fare n'gjak ky veni huj e menoj qe i dit t'kthehem n'tiron e ene me 10000 lek rrog mujore ta shtyj jeten se n'kurbet nuk munem me menu qe do shtyj gjith jeten...._________________
tiron-tiron-tiron
un vetem per ty jetoj
te du o zemna ime
not e dit kurr s'te harroj
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e shtunë 14/07/2007 03:16 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 19/07/2006 00:29
Poste: 4084
Vendndodhja: Ne Tironen e ondrrave!
Fjalë për emërtimin e Tiranës
Tirana, në truallin që është sot i takon një vendbanimi të kohës antike të periudhës së neolitit. Arkeologët tanë kanë zbuluar rrëzë Dajtit rrënojat e një kështjelle të shekujve të parë të erës së re, që ka gjasë të jetë kështjella me emrin Tirkan, të cilën e përmend në shekullin e gjashtë historiani bizantin Prokopi. Për këtë kështjellë flasin edhe aktet venedikase të vitit 1418. Humanisti i shquar shqiptar, Marin Barleti, në veprën e tij madhore “Historia e Skënderbeutâ€_________________
Tirona quarens intellectum - Tirona ka nevoje per intelekt!

Tirona ubi maior, minor cessat - Ku ndigjohet e modhja Tiron, te tjeret duhet t'a mbyllin (gojen)!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e shtunë 14/07/2007 09:09 
shifni na 3 vidio per gjithe monarket e forumit, n'vecanti mand-hasoni. JA VLE ME I PA! DUKET TIRONA JONE E ONDRRAVE! UN U KNOQA PER VETE!

dasma zogut kryeveper http://youtube.com/watch?v=nlizkSEnO-0

klipe nga kur osht kriju monarkia te le pa fjale http://youtube.com/watch?v=nlizkSEnO-0

dhe nje vidio klip me muzike zogiste (kshu m'duket si muzike zogiste???apo e kom gabim?) dhe foto te historise mbreterore shqiptare http://youtube.com/watch?v=E4SmiT8rlgY


kjo osht per qeflit e hahengut (qe i bi 100%gjith ne ktuna) http://youtube.com/watch?v=hhGUehNeQRI


  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e shtunë 14/07/2007 12:21 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 19/07/2006 00:29
Poste: 4084
Vendndodhja: Ne Tironen e ondrrave!
Poshte monarkia Zogiste, rrofte Tirona, rrofte Shqipnia....Poshte monarkia Matiane...

Ps: ti permbahemi temes...Tironso-tr do te jap disa dokumente per Super Hajdutin Zog qe frymezoji shqiptaret...Kujtoni me nostallgji diçka qe nuk ka qene asiher..NE kohen e Zogut robt nordhishin per Buke si ne çdo vend te varfer...
Vetem ne Shqiperi nodhin kto gjojna, qe robt dun mret, te paafte te drejtohen...
POshte mreti, poshte mreti, poshte mreti...rrofte shqipnia!_________________
Tirona quarens intellectum - Tirona ka nevoje per intelekt!

Tirona ubi maior, minor cessat - Ku ndigjohet e modhja Tiron, te tjeret duhet t'a mbyllin (gojen)!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e shtunë 14/07/2007 13:16 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e premte 14/04/2006 15:52
Poste: 1868
Vendndodhja: mhallja re
ultra-wb shkroi:
Poshte monarkia Zogiste, rrofte Tirona, rrofte Shqipnia....Poshte monarkia Matiane...

Ps: ti permbahemi temes...Tironso-tr do te jap disa dokumente per Super Hajdutin Zog qe frymezoji shqiptaret...Kujtoni me nostallgji diçka qe nuk ka qene asiher..NE kohen e Zogut robt nordhishin per Buke si ne çdo vend te varfer...
Vetem ne Shqiperi nodhin kto gjojna, qe robt dun mret, te paafte te drejtohen...
POshte mreti, poshte mreti, poshte mreti...rrofte shqipnia!


:shock: :shock: :shock:

zogu zogu zogu_________________
tiron-tiron-tiron
un vetem per ty jetoj
te du o zemna ime
not e dit kurr s'te harroj
Jo në linjë
 Profili  
 
Trego postimet nga i fundit:  Rendit për nga  
 Faqe 6 prej 9 [ 125 postime ]  Shko tek faqja Paraardhëse  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Pasardhëse

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]


Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar të regjistruar dhe 2 vizitorë


Nuk mund të hapni tema të reja
Nuk mund të postoni përgjigje
Nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Nuk mund të fshini postimet tuaja
Nuk mund të bashkëngjisni skedarë

Kërko për:
Kalo tek:  

cron