Sot është e premte 19/10/2018 09:27
Mirësevjen tek Fanatics' House Mik
Mund të regjistrohesh këtu

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]
 Faqe 5 prej 9 [ 125 postime ]  Shko tek faqja ParaardhĂ«se  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  PasardhĂ«se
Autori Mesazh
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e mĂ«rkurĂ« 21/02/2007 19:22 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 19/01/2006 22:55
Poste: 738
Vendndodhja: Me Shpirt e Zemer dersa t'vdes m'TIRONEN TONE te ONDRRAVE.
Me fillu me fol per ato derra qi ne Bathore hapshin gropen ne bahce, me ner jush me dhi,do harxhojm kohe ene do i bojm ner te modh me i zon emrin ne goje. Sic tha Xhomlliksi,ato jon msu si majmunat ene kafshet ne moje te molit tuj gjut me gura pranej xhujne bocet me i honger.Ene qeni kur dhjet e mulo mutin e vet kto hale nuk din as me e mulu.
Tju kallzoj nji histori te vertete nga koha e modhe e ITALISE.Ne bathore qi ishin pronat e gjyshit te Hajri Frasherit(futbollist i jone ne 70-80)italjont bojne manovra ene thrasin Mehdi Frasherin ene i thone:Zoti Mehdi na falni per domin qi kemi shkaktu ke pronat e juja dhe na thoni sa bon domi ta pagujme me flori,me flori. Italjont kishin pushtu venin ene si jepshin xhevap kujt por pronat i respektojshin. Fol ti kush osht ma mire okupusi italjon apo demokrati malok.Jeni te mencem vet.


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e mĂ«rkurĂ« 21/02/2007 20:28 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 18/08/2005 16:49
Poste: 2188
Vendndodhja: Itali
rexi shkroi:

Hajde ishalla 1 dite te kthehena te gjith n'tiron, te dalim te rrugicat, t'i fusim i dor tavell, me nai meze e raki... pak aheng... ashtu si na ka hije ne tironsve :)
AMIN O ZOT AMIN_________________
SE TIRONES DERI ME SOT, VEç TIRONCI I DEL ZOT
Imazh
27 X KAMPIONE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e premte 23/02/2007 15:43 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e shtunë 21/05/2005 14:48
Poste: 3214
xhomlliks shkroi:
Ene mos kujto se je i vetmi qe i kan zon pronen, se ato kon pushtu gjith Shipnin e mesme ene teshti maloku kryeminister, po i jep ene tapit e shpive qe i kan bo ne tok te huj.


Xhomllikso po te flas si vlla... legalizimet qe osht tu bo qeveria demokratike, edhe per mu qe jom i djathte, jon turpi me i modh... jo vetem per shtresen e pronareve ne pergjithesi sesa per tironsit qe i demto mo shume nga te gjithe duke dit pushtimin barbar qe i osht bo tokave ne Tirone.

Eshte PA LLOGJIKE qe te legalizojne ndertime pa leje ne toke qe kane pronar dhe me ligj zaptuesi do bohet pronar, kurse i zoti i tokes qe e ka trashegim denbabdem bohet ish-pronar dhe do demshperblehet. Kjo pervecse jashte llogjikes osht edhe padrejtesi!_________________
ASHTU SIC RRINE YJET, YJET PERRETH HONES!
ASHTU RRINE TIFOZAT, TIFOZAT RRETH TIRONES!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e premte 23/02/2007 15:49 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e premte 22/04/2005 20:53
Poste: 1157
Vendndodhja: Arnhem, NL
ultras_tirona shkroi:
Xhomllikso po te flas si vlla... legalizimet qe osht tu bo qeveria demokratike edhe per mu qe jom i djathte, ene mos them qe anoj pak nga e djathta ekstreme jon turpi me i modh, jo vetem per shtresen e pronareve ne pergjithesi sesa per tironsit qe i demto mo shume nga te gjithe duke dit pushtimin barbar qe i osht bo tokave ne Tirone.

Eshte PA LLOGJIKE qe te legalizojne ndertime pa leje ne toke qe ka pronar dhe zaptuesi bohet pronar, kurse i zoti i tokes qe e ka trashegim denbabdem bohet ish-pronar dhe do demshperblehet. Kjo pervecse jashte llogjikes osht edhe padrejtesi!


VETEM NE SHQIPRI


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e premte 23/02/2007 16:45 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 19/07/2006 00:29
Poste: 4084
Vendndodhja: Ne Tironen e ondrrave!
Ondrra ime me e modhe dhe ket gjo e dine ato te shpis time (me thone qe jom letu komplet) osht qe me mor nja 50 tanksa e diagaça ene ti hyj permes Bathores, Babrrus, Kamzes, Paskuqonit, Zallherrit ene gjith katuneve tirones te zonme pa te drejte. çin t'gjej mrena le ta zej. Te gazhina mishit ja zune tokat gjith komshive t'mi ene i thon: po qet burra jani e na e merrni! Vetem Lugasive nuk ja zune se qen çuna trima ene t'hunit e t'litarit po njonit pre tyne i futen i plum faqes ene i thon (kjo me ane te perkthyesve): Maje token tashi!
Kom gjet i doreshkrim te nje bombe naziste raciste qe fut genin e atyne qe do me vra ene ajo kur hudhet shfaros ate race ene nuk i bo gjo tjerve. Ishallah po e bo nai njoni se kom per ta hudh ne bashe t'venit. Prej ktyne haleve kina ik.
Dje me e forte tek ballkanweb nji tropojon e nji lab me nofken "Vlora pordha ashtu perla e shqiperise" po ziheshin per Tironen. I pari thote :oops: : Doktori na dha shpi, prone, buke ne Tirone, kurse labii thote. shporruni more nga tirana. Kur i thash qe mos t'na çajshin bythen si shume labi si hale e i degjenerum mu pergjigj: ç'fare ke me labt ti more apo se jane me te zjuar, u merzitem me pordhet e tiranasve. Maloku nuk u ni fare, sepse osht k... gerdall ene i nyte, kurse labt jone horra e te degjenerum!!
Medet si psum, medet me keto hale, ku Paulin Sterkaj na paska morjt zgjedhjet m'Tirone per Karak.... Ramen. Kur po bohet Bomi kryetar, se sa te bohet un kom per ta pranu ftesen e antarsimit te PD-se ene kimi per te bo shume spastrime! Vetem ath ka per te fillu me ec shqipnia kur te bohet Bomi kryetar i PD-se!_________________
Tirona quarens intellectum - Tirona ka nevoje per intelekt!

Tirona ubi maior, minor cessat - Ku ndigjohet e modhja Tiron, te tjeret duhet t'a mbyllin (gojen)!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e premte 23/02/2007 23:47 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 19/01/2006 22:55
Poste: 738
Vendndodhja: Me Shpirt e Zemer dersa t'vdes m'TIRONEN TONE te ONDRRAVE.
I dashun ultra-web. Jom permajt shum me shkrujt per kete teme, se fatmirsisht ajo dora jon m'ate kohe te kqia e ka pas fort per zemer ene krenohesh ene zihesh per TIRONEN ma te bukrin ven. Si knojte I modhi ISMAIL GURRA. I kenojm te bukrit ven,i kenojm TIRONES tone.
Me fillu nuk e di sesa faqe forumi na duhen me maru,ene as netet e dimnit nuk dalin,me fillu me fol cor kina pas nigju ka gjyshnat tone ene baballaret tone. Por nji gjo osht e sigurte:SE RACE MA TE MIRE ESNOFE,ZOTNIE, ERBAB,DANOCE SE NE TIRONASIT SKA PER T'GJET NOJ HERE DYJOLLIKU.
Ene un jom me diagacet,dhe nji sekret te vogel po ju them:Kur fillun rremujat ne '96 ne bathore dhe maloket moren peng tritan shehun(koqen) nji maloke qi skishte pa noj here fushe me sy i duli para me spate tritanit ene qe tuj e vra.Imagjinoni Zhan D'ark e vitit 2006 me shami m'kaptine.Me pysin,nja dy tironas i thoncin, qi ishin me pushtet;O mando car do bojm atje se po bohet nomi?Un po isha i njoft per fashist ene radikalist ene i thom:Merrni tankset e bathores ene gjeni i shpi bosh ene sillini m'top. Po nuk hiken mrena 24 oreve bini te gjith shpijave dhe te shofesh sesi hikin te gjith me vrap. Pastaj u thash qi shpenzimet e tankut ti pagujn me pune te detyrume ne minierat e bulqizes ene spacit.
Mos harroni i gjo:maloket nuk e dun salen dhe sdun njeri n'ket bote.Ato me emrin e sales abuzojne se thone na pru sala ene demokracia,por ene me kuron ene kanun osht qi te mos preket prona e tjetrit. Lugasit une i kom miq ene i njof dhe ato u tregun trima por ne tuj perfshi ene mu hikem jo se jemi frykacake por sdum me u nataru me halet dhe fare ma e poshter se maloket nuk ka. E vetmja merite qi kon pas kahere osht se jon antikomunista por te gjith tuj fillu ka sala ene deri ke i funit jon me serbin ene shifeni i cik politiken e sales sa here ka qene ne pushtet, vetem marsi politikes serbe i ka pru. Po ashtu ene tos ****** me greket ene jugun. Per mu personalisht ta mori greku deri ne rrogoxhine ene serbi deri ne lezhe dhe ne te na lejne vetem ose jina mire me taljonin sic dojshim ne kohe te mretit.
Per ne rrofte E MODHJA E BUKRA E OMLA TIRONE DHE SKUADRA JONE PA HORRA.
Poshte komunizmi, labizmi ene malokizmi.
AVE TIRONA JONE NALTMADHNIJA JONE


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e shtunĂ« 24/02/2007 00:00 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 21/07/2004 19:57
Poste: 890
Vendndodhja: USA
mandhasoni shkroi:
I dashun ultra-web. Jom permajt shum me shkrujt per kete teme, se fatmirsisht ajo dora jon m'ate kohe te kqia e ka pas fort per zemer ene krenohesh ene zihesh per TIRONEN ma te bukrin ven. Si knojte I modhi ISMAIL GURRA. I kenojm te bukrit ven,i kenojm TIRONES tone.
Me fillu nuk e di sesa faqe forumi na duhen me maru,ene as netet e dimnit nuk dalin,me fillu me fol cor kina pas nigju ka gjyshnat tone ene baballaret tone. Por nji gjo osht e sigurte:SE RACE MA TE MIRE ESNOFE,ZOTNIE, ERBAB,DANOCE SE NE TIRONASIT SKA PER T'GJET NOJ HERE DYJOLLIKU.
Ene un jom me diagacet,dhe nji sekret te vogel po ju them:Kur fillun rremujat ne '96 ne bathore dhe maloket moren peng tritan shehun(koqen) nji maloke qi skishte pa noj here fushe me sy i duli para me spate tritanit ene qe tuj e vra.Imagjinoni Zhan D'ark e vitit 2006 me shami m'kaptine.Me pysin,nja dy tironas i thoncin, qi ishin me pushtet;O mando car do bojm atje se po bohet nomi?Un po isha i njoft per fashist ene radikalist ene i thom:Merrni tankset e bathores ene gjeni i shpi bosh ene sillini m'top. Po nuk hiken mrena 24 oreve bini te gjith shpijave dhe te shofesh sesi hikin te gjith me vrap. Pastaj u thash qi shpenzimet e tankut ti pagujn me pune te detyrume ne minierat e bulqizes ene spacit.
Mos harroni i gjo:maloket nuk e dun salen dhe sdun njeri n'ket bote.Ato me emrin e sales abuzojne se thone na pru sala ene demokracia,por ene me kuron ene kanun osht qi te mos preket prona e tjetrit. Lugasit une i kom miq ene i njof dhe ato u tregun trima por ne tuj perfshi ene mu hikem jo se jemi frykacake por sdum me u nataru me halet dhe fare ma e poshter se maloket nuk ka. E vetmja merite qi kon pas kahere osht se jon antikomunista por te gjith tuj fillu ka sala ene deri ke i funit jon me serbin ene shifeni i cik politiken e sales sa here ka qene ne pushtet, vetem marsi politikes serbe i ka pru. Po ashtu ene tos ****** me greket ene jugun. Per mu personalisht ta mori greku deri ne rrogoxhine ene serbi deri ne lezhe dhe ne te na lejne vetem ose jina mire me taljonin sic dojshim ne kohe te mretit.
Per ne rrofte E MODHJA E BUKRA E OMLA TIRONE DHE SKUADRA JONE PA HORRA.
Poshte komunizmi, labizmi ene malokizmi.
AVE TIRONA JONE NALTMADHNIJA JONE


haha, m'ke knoq vallai mando, m'ke knoq!
Hallall... t'u bofte dita 1000!


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e shtunĂ« 03/03/2007 14:54 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e premte 14/04/2006 15:52
Poste: 1868
Vendndodhja: mhallja re
me qen edhe kaq ekstremista s'm'duket e drejt: un kom nja tre vjet qi them verdall ene enderroj kte gjo: i dit do bohem diktator i shqipnis e do ta sistemoj me shkolla me spitale me rrug e me urbanistik. do ti detyroj t'gjith shqiptaret te flasin 2 gjuh, shqip e anglisht. 4 vitet e fillores: shqip+dialektin ku rri+ gjuha per minoritaret. organizim te ushtrise e policise. tokat pronareve te vjeter. legalizimet? ku jan toka private kthim pronareve, ne tokat shteterorete ndertohen pallate ene qe rrasen t'gjith aty se po vujte per shpi shteti ta jep po jo ta legalizosh vilen 4 katshe ku tre familje flejn rrugve. ta boj zap i her ene kur ta shifni tironen: laprak deri m'kamez me pallate plot me te ardhur, ne tironen para dyndjeve te '90 me ndertesa kulture madheshtore e me pallate te reja gjithanej e i çik moderne rronz dajtit veç lagje si ato shpiat n'amerik me bahçe te mdhoja e me carace gjithçka stil tironc. sauku do jet me vila per pasaniket e vipat. etj etj. m'falni i çik per fantazin po duhet disiplin se osht e padurushme t'kalosh ka blloku e nigjon labin e lokun tu shajt tironen. te ardhurit ne tiron s'mun te nalohen se jemi kryeqytet edhe ka me shum mundsi jetese. kur vijn artist e njerez me kultur e puntor mirardhshin se s'e kemi per tradit mos me i hap deren kujt po, po qe per kafsh le te rrijn atje ku jan._________________
tiron-tiron-tiron
un vetem per ty jetoj
te du o zemna ime
not e dit kurr s'te harroj
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e shtunĂ« 03/03/2007 16:13 
Tifoze e Re
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e martë 13/02/2007 23:10
Poste: 46
patrioti_bardheblu shkroi:
m'falni i çik per fantazin po duhet disiplin se osht e padurushme t'kalosh ka blloku e nigjon labin e lokun tu shajt tironen. te ardhurit ne tiron s'mun te nalohen se jemi kryeqytet edhe ka me shum mundsi jetese. kur vijn artist e njerez me kultur e puntor mirardhshin se s'e kemi per tradit mos me i hap deren kujt po, po qe per kafsh le te rrijn atje ku jan.


I falur qofsh, se s®je vetem ti qe mendon keshtu.

Ne nuk kerkojme mbase, vetem perzgjedhje, por te pakten mbase respektim dhe mirenjohje. Por, iku vjeshta me gushtin. :?_________________
* Goooooool Tirona - Gezove zemrat tona *
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e shtunĂ« 10/03/2007 11:41 
Shifeni edhe m'thoni: http://youtube.com/watch?v=4L7JfrhJUVk


  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e shtunĂ« 10/03/2007 11:51 
tironsi_tr shkroi:


nje ku po ta them , e kom pa i her :D


  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e shtunĂ« 10/03/2007 13:53 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 18/08/2005 16:49
Poste: 2188
Vendndodhja: Itali
tironsi_tr shkroi:Plako edhe une e kom pa qysh kur doli te djelen qe shkoi :mrgreen: siç e lexo edhe vet ke firma ime :wink: ai tha veç Ramadoni i del zot, kurse une e ktheva "veç Tironci i del zot" :mrgreen:_________________
SE TIRONES DERI ME SOT, VEç TIRONCI I DEL ZOT
Imazh
27 X KAMPIONE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e martĂ« 19/06/2007 02:15 
Shife ca ju kom pru: http://www.youtube.com/watch?v=spbg_RYOcfs e kom pa na 10here deri tashi. KNOQUNI! Ai cuni qe i ka fut keto vidiot ka dhe konge te tjera ato labet e di qe si doni po ka dhe ca krujtone te bukra elbasonllie. Qe ne Zelihaja http://www.youtube.com/watch?v=si_GDDg1sik

Ma kapni cik fitneten rafmet past me kongen Moj Tirane e Bukur http://www.youtube.com/watch?v=zzq8pOrhcPk nen influencimin e komunizmit.

http://www.youtube.com/watch?v=wpMUdUmwvqA kjo vidio tregon per shpiat tironse ne fillim dhe me pas shoqerohet me kongen e fitnetit "mun aty ke 7zymylat"


hahahaha ma kapni ket vidion qe flet per qytetin e RI KOMUNIST te tirones dhe nje vidio tjeter tirona e kruja
http://www.youtube.com/watch?v=GKxoClasZ4M
http://www.youtube.com/watch?v=7j0SKEDN4ow
http://www.youtube.com/watch?v=UYLq1sDh644
http://www.youtube.com/watch?v=BWwlVal2vPQ


  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e martĂ« 19/06/2007 02:54 
Valutë
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 01/09/2005 02:24
Poste: 491
Vendndodhja: USA
S'i kom dash asiher konget popullore sa isha n'Shqipni

N'momentin qe dola jashte shtetit, vetem aty m'rrinte menia kur dojsha me bo aheng._________________
TIRONA 2008-2009: KAMPIONE 27 HERE!!!!!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e martĂ« 19/06/2007 03:11 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 19/07/2006 00:29
Poste: 4084
Vendndodhja: Ne Tironen e ondrrave!
Qamushi kjo kshu...mos i thuj ca gjona, un perhere kom nigju konge popullore ne shpi sepse perhre isha jasht (Tirona ishte ene o e pushtume ene konget perveç çunava me majshin gjalle)!!! :mrgreen:
PS:Tironso kadal kadal kur na fryhesh tu na thone si ça ju pruna se nuk ke zbulu ujin e nrohte tina :D
Rrofsh daku s ena knoqe!_________________
Tirona quarens intellectum - Tirona ka nevoje per intelekt!

Tirona ubi maior, minor cessat - Ku ndigjohet e modhja Tiron, te tjeret duhet t'a mbyllin (gojen)!
Jo në linjë
 Profili  
 
Trego postimet nga i fundit:  Rendit pĂ«r nga  
 Faqe 5 prej 9 [ 125 postime ]  Shko tek faqja ParaardhĂ«se  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  PasardhĂ«se

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]


Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar të regjistruar dhe 2 vizitorë


Nuk mund të hapni tema të reja
Nuk mund të postoni përgjigje
Nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Nuk mund të fshini postimet tuaja
Nuk mund të bashkëngjisni skedarë

Kërko për:
Kalo tek:  

cron