Sot është e mërkurë 19/06/2019 11:34
Mirësevjen tek Fanatics' House Mik
Mund të regjistrohesh këtu

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]
 Faqe 3 prej 3 [ 35 postime ]  Shko tek faqja ParaardhĂ«se  1, 2, 3
Autori Mesazh
 Subjekti i postimit: Re:
PostPostuar: e enjte 23/02/2012 14:43 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 15/10/2003 19:32
Poste: 6328
Vendndodhja: Tironë. Shqipni
Arty-Bardh&BluForever shkroi:
Duhet me qene te pregatit per gazetaret dhe te permenden:


ISLANDA: 1941 - KR Reykjavik; 1942 - Valur; 1942 - Valur; 1943 - Valur; 1944 - Valur.

SLLOVAKIA: 1941 - Brastislava; 1942 - Brastislava; 1943 - OAP Bratislava; 1944 - Bratislava.

HOLANDA: 1941 - Heracles Almelo; 1942 - Den Haag; 1943 - Den Haag; 1944 - De Volewijckers.

BELGJIKA: 1942 - Lierse; 1943 - Mechelen; 1944 - FC Antverpen.

KROACIA: 1941 - Gradjanski Zagreb; 1942 - Konkordia Zagreb; 1943 - Gradjanski Zagreb.

AUSTRIA: 1940 - Rapid; 1941 - Rapid; 1942 - Viena; 1943 - Viena; 1944 - Viena.

DANIMARKA: 1941 - Frem Kopenhagen; 1942 - B1893 Kopenhagen; 1943 - Akademik Kopenhagen; 1944 - Frem Kopenhagen.

FINLANDA: 1941 - Turku PS; 1942 - Helsinki Tovarit; 1944 - IFK Vaasa.


CEKOSLLOVAKIA: 1938-39 Sparta Prague 1939-40 Slavia Prague; 1940-41 Slavia Prague; 1941-42 Slavia Prague; 1942-43 Slavia Prague; 1943-44 Sparta Prague;_________________
TIRONA FANATICS
ImazhImazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: Kampionatet e kohĂ«s sĂ« LuftĂ«s II BotĂ«rore
PostPostuar: e enjte 23/02/2012 14:44 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e martë 16/02/2010 19:47
Poste: 5259
Vendndodhja: D-57072
A punon sondazhi?_________________
Imazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: Kampionatet e kohĂ«s sĂ« LuftĂ«s II BotĂ«rore
PostPostuar: e enjte 23/02/2012 16:29 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 15/10/2003 19:32
Poste: 6328
Vendndodhja: Tironë. Shqipni
E_171 shkroi:
A punon sondazhi?


E dyshoj... Po e fshij fare_________________
TIRONA FANATICS
ImazhImazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: Kampionatet e kohĂ«s sĂ« LuftĂ«s II BotĂ«rore
PostPostuar: e enjte 23/02/2012 22:54 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 30/10/2003 10:49
Poste: 2914
Vendndodhja: England, G.B.
Komisioni i verifikimit te kampionateve do perbehet nga keta anetare:
1)Ismet Bellova-ish/radiokronist
2)Bujar Kasmi-zv/president i FSHF
3)Mico Papadhopulli-ish/president i FSHF-se
4)Artan Hajdari-antar i Kom Ekzekutiv
5)Fatmir Efica-staticien_________________
http://www.kftirana.info
Imazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: Kampionatet e kohĂ«s sĂ« LuftĂ«s II BotĂ«rore
PostPostuar: e enjte 23/02/2012 23:43 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 15/10/2003 19:32
Poste: 6328
Vendndodhja: Tironë. Shqipni
Fatjoni shkroi:
Komisioni i verifikimit te kampionateve do perbehet nga keta anetare:
1)Ismet Bellova-ish/radiokronist
2)Bujar Kasmi-zv/president i FSHF
3)Mico Papadhopulli-ish/president i FSHF-se
4)Artan Hajdari-antar i Kom Ekzekutiv
5)Fatmir Efica-staticien


Shume bukur, tre te paret i ke me Tironen!_________________
TIRONA FANATICS
ImazhImazh
Jo në linjë
 Profili  
 
Trego postimet nga i fundit:  Rendit pĂ«r nga  
 Faqe 3 prej 3 [ 35 postime ]  Shko tek faqja ParaardhĂ«se  1, 2, 3

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]


Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar të regjistruar dhe 1 vizitor


Nuk mund të hapni tema të reja
Nuk mund të postoni përgjigje
Nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Nuk mund të fshini postimet tuaja
Nuk mund të bashkëngjisni skedarë

Kërko për:
Kalo tek:  

cron