Sot është e martë 25/06/2019 19:46
Mirësevjen tek Fanatics' House Mik
Mund të regjistrohesh këtu

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]
 Faqe 3 prej 3 [ 35 postime ]  Shko tek faqja ParaardhĂ«se  1, 2, 3
Autori Mesazh
 Subjekti i postimit: Re: Tirana Partizani 7-3
PostPostuar: e hĂ«nĂ« 13/09/2010 18:03 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e shtunë 21/05/2005 14:48
Poste: 3214
Mirseerdhe ne forum stilokalapsi edhe ja kalofsh sa mo mire midis nesh. Ke seksioni tifozat e Tirones ke nji teme per prezantimin: viewtopic.php?f=4&t=1201_________________
ASHTU SIC RRINE YJET, YJET PERRETH HONES!
ASHTU RRINE TIFOZAT, TIFOZAT RRETH TIRONES!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: Tirana Partizani 7-3
PostPostuar: e hĂ«nĂ« 13/09/2010 19:19 
Tifoz i Ri

Antarësuar: e shtunë 28/08/2010 01:57
Poste: 11
stilokalapsi shkroi:
Kujtoj, para neshjes TIRONA-partizoni 7-3, ishte kohe me diell dhe per te qene realist, pjesa dermuse e tifozave ishin me partizonin, kjo si konseguence e nje politike qe teshi dihet mire, ku qeveria u mobilizonte per te perkrahur partizonin duke çuar ne stadium (gratis, normal) nje dendesi ushtaresh, ne menyre inteligjente duke i shperndare ne te gjithe stadiumin edhe se shpesh i shifshe me "bataljone" qe t'i kapte syni direkt. Dy epizode mbi te gjitha, gjithmone kundra partizonit, qe jon te gozhdume n'tru.
TIRONA-partizoni 7-3
1) Goli i Cim Muçes, pershkruar me siper me perpikmeri (mur me Skender Gegen) dhe rrjete!
Nuk i kisha kerku asigjo tjeter Zotit, vetem i fitore k'shu, po ka me i dal kaptina ene asaj neshje ne vidjo, se eshte "prone" qe duhet te ruhet nga shteti.
TIRONA- partizoni 0-0 ne maj 1987.
2) Kros nga krahu i djathte i Fatjon Kepit, nga 10-shja "E" (nga qyteti) Perlati e kap topin lart tek pika e penalltis dhe bo nja tre hapa pothuajse deri tek 16-çja...me pelqen ta tregoj keshtu:
PERLATI E SHKELMOJ, CIM MUCA E STOPOJ
MENJEHERE DHE PA VONUAR, TOPIN NE RRJET E KA DERGUAR
40- METRA ISH LARGESIA, TEK TIFOZAT E LAPRAKES RA ZIA...etj.etj
Kur cuditerisht Hyqmet Kuka e maj men mire, se e kom pas si trajner, tek "pallati i pionierit" ( dha apsajt, me kujtohet si teshi, qe ke vija fatale ishte Arjan Ahmetaj.

Forca TIRONA!


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: Tirana Partizani 7-3
PostPostuar: e mĂ«rkurĂ« 15/09/2010 17:24 
Gjak BardheBlu

Antarësuar: e premte 26/06/2009 16:36
Poste: 701
TIRONSI shkroi:
stilokalapsi shkroi:
PERLATI E SHKELMOJ, CIM MUCA E STOPOJ
MENJEHERE DHE PA VONUAR, TOPIN NE RRJET E KA DERGUAR
40- METRA ISH LARGESIA, TEK TIFOZAT E LAPRAKES RA ZIA...etj.etj
Kur cuditerisht Arsen hoxha (me duket) e dha apsajt, me kujtohet si teshi, qe ke vija fatale ishte Arjan Ahmetaj.


Me ca maj men une ne ket rast ka qene ansor Yll Kruja,ene neshja ka mru 0-0


Ansori qe ka nrejt flamurin ka qen i cun me emrin Raqi qe e ka pas shpin ke lapidari Vojo Kushit ke rrugica elektrikut. Mas ksaj neshje e kon denu dhe e kon perjashtu ka arbitrimi


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: Tirana Partizani 7-3
PostPostuar: e shtunĂ« 06/11/2010 00:56 
Tifoz i Ri

Antarësuar: e premte 05/11/2010 04:30
Poste: 9
Goli I Ben Minges ka qen i dyti me duket ka funi i pjeses se par.Nji goditje denimi ka 20-25 metra pak majtas ka krahu i liqenit.Goditje e papame dhe trekonsh.Musta u hutu fare ate dite.Ate dite Beni shenoi dy gola,Titi tre dhe ka nji Cimi me Agustinin me duket.Me korigjoni ne qofte se e mani men me mir.


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: Tirana Partizani 7-3
PostPostuar: e mĂ«rkurĂ« 20/07/2011 08:00 
Tifoz i Ri

Antarësuar: e djelë 17/07/2011 14:40
Poste: 3
GOLI IPARE KA QENE I AGUSTINIT. GOLI IDYTE KA QENE I BENIT.(pjesa pare 2-1).3-1TITI .4-2 CIMI MUR ME NAND OCELLIN.5-2 TITI. 6-3 BENI.7-3 TITI.Keto gjona i maj men mir ene pse isha vetem 12 vjec


Jo në linjë
 Profili  
 
Trego postimet nga i fundit:  Rendit pĂ«r nga  
 Faqe 3 prej 3 [ 35 postime ]  Shko tek faqja ParaardhĂ«se  1, 2, 3

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]


Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar të regjistruar dhe 1 vizitor


Nuk mund të hapni tema të reja
Nuk mund të postoni përgjigje
Nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Nuk mund të fshini postimet tuaja
Nuk mund të bashkëngjisni skedarë

Kërko për:
Kalo tek:  

cron