Sot është e hënë 17/06/2019 02:46
Mirësevjen tek Fanatics' House Mik
Mund të regjistrohesh këtu

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]
 Faqe 3 prej 3 [ 36 postime ]  Shko tek faqja Paraardhëse  1, 2, 3
Autori Mesazh
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e hënë 20/10/2008 23:59 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 30/10/2003 10:49
Poste: 2914
Vendndodhja: England, G.B.
Kampionatet 1939-1942


Kam “zbuluarâ€_________________
http://www.kftirana.info
Imazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e martë 21/10/2008 03:11 
Fantastike! Nuk duhet ta lejm mas dore kete ceshtje kurrsesi, se po e lam ne mas dore do hyjm ne gjynaf me t'paret tone... Na ktheni hakun!


  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e martë 21/10/2008 08:05 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e djelë 14/08/2005 19:31
Poste: 720
Vendndodhja: USA
[quote="Fatjoni"]Kampionatet 1939-1942

... Dhe papritmas ja një çudi e kohëve të fundit: një grup të rinjsh 20-vjeçarë të paparagjykime, kanë bërë një revoltë origjinale gjatë një ndeshje në Stadiumin Kombëtar “Qemal Stafaâ€_________________
Oh Tirona, perpara cuna
bertiste Moli, nga tribuna
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: 7 kampionate te "humbura"
PostPostuar: e enjte 03/12/2009 11:50 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 19/07/2006 00:29
Poste: 4084
Vendndodhja: Ne Tironen e ondrrave!
Sot paska dal tek Sporti Shqiptar pr. Fatmir Frasheri duke fol per kampionatin e 67-tes dhe duke kerku qe ky turp te vihet ne vend dhe ky kampionat ti njihet Tirones!

Cunave ne Tirone i lutemi mrena mundesive qe te na e bijn atikullin po munden!_________________
Tirona quarens intellectum - Tirona ka nevoje per intelekt!

Tirona ubi maior, minor cessat - Ku ndigjohet e modhja Tiron, te tjeret duhet t'a mbyllin (gojen)!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: 7 kampionate te "humbura"
PostPostuar: e enjte 03/12/2009 14:00 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 10/04/2008 16:38
Poste: 647
Vendndodhja: D1
ultra-wb shkroi:
Sot paska dal tek Sporti Shqiptar pr. Fatmir Frasheri duke fol per kampionatin e 67-tes dhe duke kerku qe ky turp te vihet ne vend dhe ky kampionat ti njihet Tirones!

Cunave ne Tirone i lutemi mrena mundesive qe te na e bijn atikullin po munden!Te panorama sport prej dy ditesh(dje dhe sot) ka nis nje rubrik dossier ku po diskutohet kampionati qe na esht mohu ne 67. kan sjell fakte, dje ishte fatmir frashri ndersa sot medin zhega. ne net nuk e gjejsha dot me e kalu edhe ktu. nqs esht njeri i abonum te munohet me kalu noj gjo edhe ktu_________________
KAMPIONIT thuj ca t'dush po KAMPIONI ngelet KAMPION!
Imazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: 7 kampionate te "humbura"
PostPostuar: e enjte 03/12/2009 15:23 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e shtunë 31/07/2004 07:45
Poste: 3020
Vendndodhja: Tirone, Cepi Verior!
Ky osht sinjali qe duhet te na coje ne komb te gjithve!
Sa me shpejt:
-Te shtypet materjali ose pjese i Dizdarit.Per kampionatet e Luftes II.
-Te shtypen materjalet (qofte keto te Panorama Sport) per 1967 (NUK HARROJ!)
-Te flitet me Kryesin e Shoqates TIRONA (Te shtrohet ne planin e mohimit te vlerave te qytetit dhe persekutimit kriptokomunist)
-Te flitet me veterane te sk Tiranes dhe personalitete si Pr. Demneri, Pr. Dr. Petrela, Pr. Rreli etj
-Nji perfaqsi VETERANESH- PERSONALITETESH- SHOQATA TIRONA dhe FANATICS te takohet me kryesin e klubit, t'u kerkojne llogari pse nuk i kerkojn ato 3 kampionate dhe sebashku te formulohet kerkesa drejtuar F.SH.F , Presidences, Kryeministrise, Ministrise se Sporteve, Bashkise.

Kjo pune do tre dit. Po t'i hyet me yxhym, me deshire dhe pasion, une besoj se i dilet mbane.
Nuk po flas per te tjeret. Un do jem ne Tirone nga 07-16/12.
Cdo minut jam i disponushem per kte ceshtje.


Jo në linjë
 Profili  
 
Trego postimet nga i fundit:  Rendit për nga  
 Faqe 3 prej 3 [ 36 postime ]  Shko tek faqja Paraardhëse  1, 2, 3

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]


Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar të regjistruar dhe 2 vizitorë


Nuk mund të hapni tema të reja
Nuk mund të postoni përgjigje
Nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Nuk mund të fshini postimet tuaja
Nuk mund të bashkëngjisni skedarë

Kërko për:
Kalo tek:  

cron