Switch to full style
Artikuj, komente, kujtime mbi historine e lavdishme 90 vjecare te klubit numer 1 ne Shqiperi
Dërgo një përgjigje

Re: Re:

e enjte 21/06/2012 20:17

Makaveli shkroi:
eta shkroi:
ledi1920 shkroi:edhe une jam i menimit qe te behet hymn...
duhet perhere para se tfilloj neshja dhe kur te mbaroje....sic e kane dhe ekipet e tjera te europes


Edhe un per vete kshu them te knohet patjeter,HYMN esht vallaj.


Duhet bo i incizim e knume nga vet tifozat, po qe te ket idene e nje kori prefesional dmth te perpunohet ne studio dhe ti vehet i muzik e pershtashme!


...dhe ktu mund te japi kontributin e vet Ed Hallulli ;)

P.S. ...masnej direkt ofert nga Puma
Dërgo një përgjigje