Sot është e mërkurë 24/07/2019 09:25
Mirësevjen tek Fanatics' House Mik
Mund të regjistrohesh këtu

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]
 Faqe 3 prej 3 [ 31 postime ]  Shko tek faqja ParaardhĂ«se  1, 2, 3
Autori Mesazh
 Subjekti i postimit: Re: Re:
PostPostuar: e enjte 21/06/2012 20:17 
Nipi i Sefer Dajës
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e hënë 13/07/2009 13:16
Poste: 947
Makaveli shkroi:
eta shkroi:
ledi1920 shkroi:
edhe une jam i menimit qe te behet hymn...
duhet perhere para se tfilloj neshja dhe kur te mbaroje....sic e kane dhe ekipet e tjera te europes


Edhe un per vete kshu them te knohet patjeter,HYMN esht vallaj.


Duhet bo i incizim e knume nga vet tifozat, po qe te ket idene e nje kori prefesional dmth te perpunohet ne studio dhe ti vehet i muzik e pershtashme!


...dhe ktu mund te japi kontributin e vet Ed Hallulli ;)

P.S. ...masnej direkt ofert nga Puma_________________
TIRONA myte tirAnen !!!
Jo në linjë
 Profili  
 
Trego postimet nga i fundit:  Rendit pĂ«r nga  
 Faqe 3 prej 3 [ 31 postime ]  Shko tek faqja ParaardhĂ«se  1, 2, 3

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]


Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar të regjistruar dhe 2 vizitorë


Nuk mund të hapni tema të reja
Nuk mund të postoni përgjigje
Nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Nuk mund të fshini postimet tuaja
Nuk mund të bashkëngjisni skedarë

Kërko për:
Kalo tek:  

cron