Sot është e hënë 17/06/2019 03:17
Mirësevjen tek Fanatics' House Mik
Mund të regjistrohesh këtu

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]
 Faqe 1 prej 1 [ 4 postime ] 
Autori Mesazh
 Subjekti i postimit: Ne jemi Tirona
PostPostuar: e shtunĂ« 04/06/2016 11:08 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 30/10/2003 10:49
Poste: 2914
Vendndodhja: England, G.B.
Dokumentari "Ne jemi Tirona", sot ne oren 8 te darkes ne T channel ;)_________________
http://www.kftirana.info
Imazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: Ne jemi Tirona
PostPostuar: e hĂ«nĂ« 06/06/2016 11:07 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 15/10/2003 19:32
Poste: 6328
Vendndodhja: Tironë. Shqipni
Fatjoni shkroi:
Dokumentari "Ne jemi Tirona", sot ne oren 8 te darkes ne T channel ;)

Besoj se do bejme dicka qe te kene mundesi ta shofin te gjithe._________________
TIRONA FANATICS
ImazhImazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: Ne jemi Tirona
PostPostuar: e mĂ«rkurĂ« 08/06/2016 00:16 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e premte 12/06/2009 11:19
Poste: 1508
Vendndodhja: tiron
Kete gje e kisha edhe une ne menie BeerBaron dhe e kam bere:

https://www.youtube.com/watch?v=Zpxc44_ysTA

Shpresoj te mos kemi probleme me (c)_________________
NE JEMI TIRONA!!!


Imazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: Ne jemi Tirona
PostPostuar: e enjte 09/06/2016 00:30 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e martë 16/09/2014 21:43
Poste: 920
Vendndodhja: Tironë
edii shkroi:
Kete gje e kisha edhe une ne menie BeerBaron dhe e kam bere:

https://www.youtube.com/watch?v=Zpxc44_ysTA

Shpresoj te mos kemi probleme me (c)

Unikale ne llojin e vet. Dallon diçka e bome me zemer e pasion, nga nji dokumentar i thjeshte qe pasqyron rezultatet e asaj kohe.

Kur mendon qe dikush me kampionate të sajume/manipilume/vjedhme/gllaberuara, per shume me pak vite ekzistence, per merita qe me shume i jane dhuru se i ka meritu, merr titullin Nderi i Kombit, dhe TI jo, te shtyn akoma me shume ta ngresh me lart se ç'eshte, kete emer.

P.s: Nese plotesohet edhe me keto 5 vitet e fundit(ishalla marrim edhe naj kampionat) do ishte nje dhurate e jashtezakonshme per 100 vjetor._________________
ÇA KA STADIUMI QË PO USHTON
ATY DĂ‹GJOHET VETĂ‹M TiRON !
Jo në linjë
 Profili  
 
Trego postimet nga i fundit:  Rendit pĂ«r nga  
 Faqe 1 prej 1 [ 4 postime ] 

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]


Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Bing [Bot] dhe 2 vizitorë


Nuk mund të hapni tema të reja
Nuk mund të postoni përgjigje
Nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Nuk mund të fshini postimet tuaja
Nuk mund të bashkëngjisni skedarë

Kërko për:
Kalo tek:  

cron