Switch to full style
Artikuj, komente, kujtime mbi historine e lavdishme 90 vjecare te klubit numer 1 ne Shqiperi
Dërgo një përgjigje

Ne jemi Tirona

e shtunë 04/06/2016 11:08

Dokumentari "Ne jemi Tirona", sot ne oren 8 te darkes ne T channel ;)

Re: Ne jemi Tirona

e hënë 06/06/2016 11:07

Fatjoni shkroi:Dokumentari "Ne jemi Tirona", sot ne oren 8 te darkes ne T channel ;)

Besoj se do bejme dicka qe te kene mundesi ta shofin te gjithe.

Re: Ne jemi Tirona

e mërkurë 08/06/2016 00:16

Kete gje e kisha edhe une ne menie BeerBaron dhe e kam bere:

https://www.youtube.com/watch?v=Zpxc44_ysTA

Shpresoj te mos kemi probleme me (c)

Re: Ne jemi Tirona

e enjte 09/06/2016 00:30

edii shkroi:Kete gje e kisha edhe une ne menie BeerBaron dhe e kam bere:

https://www.youtube.com/watch?v=Zpxc44_ysTA

Shpresoj te mos kemi probleme me (c)

Unikale ne llojin e vet. Dallon diçka e bome me zemer e pasion, nga nji dokumentar i thjeshte qe pasqyron rezultatet e asaj kohe.

Kur mendon qe dikush me kampionate të sajume/manipilume/vjedhme/gllaberuara, per shume me pak vite ekzistence, per merita qe me shume i jane dhuru se i ka meritu, merr titullin Nderi i Kombit, dhe TI jo, te shtyn akoma me shume ta ngresh me lart se ç'eshte, kete emer.

P.s: Nese plotesohet edhe me keto 5 vitet e fundit(ishalla marrim edhe naj kampionat) do ishte nje dhurate e jashtezakonshme per 100 vjetor.
Dërgo një përgjigje