Sot është e mërkurë 19/06/2019 11:56
Mirësevjen tek Fanatics' House Mik
Mund të regjistrohesh këtu

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]
 Faqe 1 prej 1 [ 2 postime ] 
Autori Mesazh
 Subjekti i postimit: Trofeu i Pare
PostPostuar: e enjte 21/01/2016 00:31 
Gjak BardheBlu

Antarësuar: e mërkurë 14/04/2010 22:28
Poste: 2820
Imazh


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: Trofeu i Pare
PostPostuar: e enjte 21/01/2016 11:41 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e djelë 17/01/2010 18:48
Poste: 584
Klevesi shkroi:


Fraza ''Shumellojshmerine e trofeve'' me duket jo e sakte.
Tirona eshte themelu si Shoqeri shumesporteshe (SportKlub TIRONA) dhe shume veta ne ato vite e thrisnin thjeshte SPORTKLUBI!
Ne historine e SportKlubit, trofeu pare i fituar (qe eshte dhe kampionati pare sportive i organizuar ne Shqipni) eshte kampionati i Atletikes 1929.

Duke pa rezultatet e shkelqyme ne kampionat, drejtusit kane fillu dhe fushaten
''Te krenohemi me hisorine Bardheblu'' vec se me shume po na flliqin me mungesen e informacionit dhe injorancen qe i karakterizo._________________
Ave TIRONA! Ave Noltmadhnia!
Gjaku Shpirti dhe ZEMRA ime!
Jo në linjë
 Profili  
 
Trego postimet nga i fundit:  Rendit pĂ«r nga  
 Faqe 1 prej 1 [ 2 postime ] 

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]


Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar të regjistruar dhe 1 vizitor


Nuk mund të hapni tema të reja
Nuk mund të postoni përgjigje
Nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Nuk mund të fshini postimet tuaja
Nuk mund të bashkëngjisni skedarë

Kërko për:
Kalo tek:  

cron