Sot është e hënë 22/07/2019 12:41
Mirësevjen tek Fanatics' House Mik
Mund të regjistrohesh këtu

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]
 Faqe 1 prej 4 [ 52 postime ]  Shko tek faqja 1, 2, 3, 4  PasardhĂ«se
Autori Mesazh
 Subjekti i postimit: S.K. TIRONA - 90 Vjet Histori dhe Krenari
PostPostuar: e enjte 05/08/2010 11:35 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 05/11/2003 13:20
Poste: 787
Vendndodhja: Tirane
Siç dihet ky eshte vit jubilar per Klubin tone. Ne kete teme le te diskutojme per historine e Klubit legjendar, krenarine tone, dashurine dhe pasionin qe na ushqen. Le te flasim per organizimin e aktiviteteve ne te shkuaren dhe kete vit.

Si fillim mund te them se me iniciative dhe shtyse te Fanatics, Klubi ne bashkepunim me keta te fundit dhe me Shoqaten Tirana ka nis punen per organizimin e aktiviteteve me ket rast.
Ne vija te trasha eshte menduar qe te zhvillohet nje ndeshje futbolli mes lojtareve aktuale dhe lojtareve te brezave te kaluar ose mes perzierjeve te tyre.
Ne ambjentet e Klubit do te kete stenda me foto te vjetra e te reja si dhe do te ekspozohen trofete.
Eshte ideuar dekorimi i stadiumit si nga jashte ashtu edhe nga brenda.
Do te kete fjalime te rastit dhe per mbyllje nji feste masive ne brendesi te stadiumit.
Aktivitetet mendohet te fillojne pasdite rreth 19:00 dhe te vazhdojne deri vone.
Megjithse me vonese po punohet intensivisht nga grupi i punes.
Urojme qe te dali diçka e hajrit. Kaq per momentin.

GEZUAR DITELINDJEN TIRONA IME_________________
Tifoz Bardhe & Blu deri sa te vdes

Imazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: S.K. TIRONA - 90 Vjet Histori dhe Krenari
PostPostuar: e enjte 05/08/2010 11:55 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e martë 16/02/2010 19:47
Poste: 5259
Vendndodhja: D-57072
Imazh
TRADITE - KRENARI - PASION - FanaticS_________________
Imazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: S.K. TIRONA - 90 Vjet Histori dhe Krenari
PostPostuar: e enjte 05/08/2010 14:08 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e premte 12/06/2009 11:19
Poste: 1508
Vendndodhja: tiron
Juristi shkroi:
Aktivitetet mendohet te fillojne pasdite rreth 19:00 dhe te vazhdojne deri vone.juristo pike se pari me bohet qefi qe aktiviteti do te zhvillohet masdite, me mire me thon ne dark fare, ndryshe nga si zhvillohen zakonisht neshjet e kampionatit ton.

ajo qe me shqeteso eshte ndricimi i stadiumit (normalisht aktiviteti do te zhvillohet te selmani, apo jo) ne zhvillimin e neshjes. per gjo tjeter nuk me shqeteso ky orar perkundrazi do thosha eshte ideal

dhe gjoja tjeter qe desha me dit a u bo me ket rast noi shall apo bluze e fanatics-ave, sic ishte ideja


dhe ne fund

Gezuar 90 vjetorin TIRONA. Uroj nji te ardhme akoma me te suksesshme se sa ajo e deritanishme, me fitore te pafundme trofesh_________________
NE JEMI TIRONA!!!


Imazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: S.K. TIRONA - 90 Vjet Histori dhe Krenari
PostPostuar: e premte 06/08/2010 04:47 
Tifoz i Vjeter

Antarësuar: e shtunë 17/09/2005 17:59
Poste: 248
Gezuar 90 vjetorin TIRONA. Uroj nji te ardhme akoma me te suksesshme se sa ajo e deritanishme, me fitore te pafundme trofesh[/quote]


Amin o zot


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: S.K. TIRONA - 90 Vjet Histori dhe Krenari
PostPostuar: e premte 06/08/2010 10:07 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 05/11/2003 13:20
Poste: 787
Vendndodhja: Tirane
bledar shkroi:
Juristi shkroi:
Aktivitetet mendohet te fillojne pasdite rreth 19:00 dhe te vazhdojne deri vone.dhe gjoja tjeter qe desha me dit a u bo me ket rast noi shall apo bluze e fanatics-ave, sic ishte ideja


Fatkeqesisht jo. Per bluzet nuk e di pse, ndersa per shallat na doli rrenacak biznesmeni qe na e mori persiper, por sidoqofte kemi nji mundsi tjeter me te cilen po merrem personalisht, vetem se po has ne veshtiresi per pagesat jashte vendit si dhe çmimi del disi i larte. Shpresoj qe 10 shalla per prove t'i kemi para fillimit te kampionatit.


V.O. Nese dikush ne diaspore mund te na ndihmoje per prodhimin e shallave te me kontaktoje._________________
Tifoz Bardhe & Blu deri sa te vdes

Imazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: S.K. TIRONA - 90 Vjet Histori dhe Krenari
PostPostuar: e premte 06/08/2010 13:58 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e premte 12/06/2009 11:19
Poste: 1508
Vendndodhja: tiron
Juristi shkroi:
bledar shkroi:
Juristi shkroi:
Aktivitetet mendohet te fillojne pasdite rreth 19:00 dhe te vazhdojne deri vone.dhe gjoja tjeter qe desha me dit a u bo me ket rast noi shall apo bluze e fanatics-ave, sic ishte ideja


Fatkeqesisht jo. Per bluzet nuk e di pse, ndersa per shallat na doli rrenacak biznesmeni qe na e mori persiper, por sidoqofte kemi nji mundsi tjeter me te cilen po merrem personalisht, vetem se po has ne veshtiresi per pagesat jashte vendit si dhe çmimi del disi i larte. Shpresoj qe 10 shalla per prove t'i kemi para fillimit te kampionatit.


V.O. Nese dikush ne diaspore mund te na ndihmoje per prodhimin e shallave te me kontaktoje.Ok juristo te kuptova_________________
NE JEMI TIRONA!!!


Imazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: S.K. TIRONA - 90 Vjet Histori dhe Krenari
PostPostuar: e hĂ«nĂ« 09/08/2010 11:34 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 05/11/2003 13:20
Poste: 787
Vendndodhja: Tirane
Para 2 vitesh kur Fanatics organizun 88 vjetorin, e paharrushme……

Imazh
Imazh

Feste popullore bardheblu, mbi 400 vete te moshave te ndryshme……

Imazh
Imazh

Fanatics style……

Imazh

Ehhh….

Imazh
Imazh

Party is over……

Imazh_________________
Tifoz Bardhe & Blu deri sa te vdes

Imazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: S.K. TIRONA - 90 Vjet Histori dhe Krenari
PostPostuar: e hĂ«nĂ« 09/08/2010 15:20 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e martë 16/02/2010 19:47
Poste: 5259
Vendndodhja: D-57072
Shume te bukura keto fotot. Presim me shume per 90-vjetorin :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:_________________
Imazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: S.K. TIRONA - 90 Vjet Histori dhe Krenari
PostPostuar: e hĂ«nĂ« 09/08/2010 18:53 
Ultras
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e shtunë 14/11/2009 15:09
Poste: 107
Juristi shkroi:
Do te kete fjalime te rastit dhe per mbyllje nji feste masive ne brendesi te stadiumit.
Aktivitetet mendohet te fillojne pasdite rreth 19:00 dhe te vazhdojne deri vone.


Ne rradh te par i her urime per iniciativen qe keni more . Jom i bind se ka me dal gjo e bukur . (Si cdo organizim tjeter i Fanaticsave :) )
Mirpo desha me te pyt per nja dy gjona te vogla , per kuriozitet : Kjo festa ne brendsi te stadiumit , do te jet vetem me ftesa , apo hyrje free per te gjith ????
Ky 90 vjetori ksaj rradhe na ka kap ene me Ramazonllik . Ishalla na ect mar mire gjith viti :D
Edhe 1000 vjet suksese Noltmadhnis ton TIRON .

Selom te gjithve_________________
Ave NOLTMADHNIA . Ave TIRONA.
Shpirti , gjaku , zemra jone.
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: S.K. TIRONA - 90 Vjet Histori dhe Krenari
PostPostuar: e hĂ«nĂ« 09/08/2010 20:53 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 05/11/2003 13:20
Poste: 787
Vendndodhja: Tirane
Tirona 4ever shkroi:
Juristi shkroi:
Do te kete fjalime te rastit dhe per mbyllje nji feste masive ne brendesi te stadiumit.
Aktivitetet mendohet te fillojne pasdite rreth 19:00 dhe te vazhdojne deri vone.


Ne rradh te par i her urime per iniciativen qe keni more . Jom i bind se ka me dal gjo e bukur . (Si cdo organizim tjeter i Fanaticsave :) )
Mirpo desha me te pyt per nja dy gjona te vogla , per kuriozitet : Kjo festa ne brendsi te stadiumit , do te jet vetem me ftesa , apo hyrje free per te gjith ????
Ky 90 vjetori ksaj rradhe na ka kap ene me Ramazonllik . Ishalla na ect mar mire gjith viti :D
Edhe 1000 vjet suksese Noltmadhnis ton TIRON .

Selom te gjithve


Pytje me ven ke bo lal. Hyrja dhe pjesemarrja do te jete e hapur per te gjithe, pra kushdo qe eshte dashamires, perveçse tifoz apo kontribus ner vite i Tirones do te jete i ftum publikisht ne aktivitet. Ftesat do te jene per personalitete apo grupe te caktume çka osht e nevojshme ne raste te tilla, çeshtje solemniteti d.m.th.
Muji i begate i Ramazonit ia gezon shpirtin çdo myslimoni te mire, dhe po kshu qofte nji ogur i mire per Tironen tone ne ditelindjen e vet.


V.O. Birra do u konsumoka ne menyre te moderuar me sa duket :) ._________________
Tifoz Bardhe & Blu deri sa te vdes

Imazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: S.K. TIRONA - 90 Vjet Histori dhe Krenari
PostPostuar: e premte 13/08/2010 16:05 
Ultras
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e shtunë 14/11/2009 15:09
Poste: 107
O Cuna , si u vendos si perfundim , a do bohet ky kadosh organizimi apo jo ?
Se pervec ktyne rreshtave qe jan shkrujt ktu , skom nigju asnji tjeter me fol ose me rreklamu per ket eveniment .
Duke qen se jemi vetem 2 dit larg dates 15 ,,, nese vertet do bohet naj gjo ,, duhet me nxitu qe ta rreklamojm . Ne menyr qe edhe njerzit ta morin vesh ene ta planifikojn kohen e vet . Rrespekte te gjithve ._________________
Ave NOLTMADHNIA . Ave TIRONA.
Shpirti , gjaku , zemra jone.
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: S.K. TIRONA - 90 Vjet Histori dhe Krenari
PostPostuar: e premte 13/08/2010 16:40 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e shtunë 31/07/2004 07:45
Poste: 3020
Vendndodhja: Tirone, Cepi Verior!
Aktiviteti DO te mbahet sipas programit.
Nje grup 5-6 Fanatics eshte atashu prane Klubit duke dhone ndihmesen dhe pervojen e vet ne ORGANIZIMIN dhe REALIZIMIN e aktivitetit


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: S.K. TIRONA - 90 Vjet Histori dhe Krenari
PostPostuar: e premte 13/08/2010 17:49 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e djelë 01/08/2004 13:52
Poste: 912
Vendndodhja: Vorri Bomit
Tirona ka datelindjen e 90!

Kete te diele do festojme datelindjen e 90 te klubit me me shume trofe ne Shqiperi.
Festimet qe do te organizohen nga Klubi dhe nga Tirona Fanatics do bohen tek stadiumi jone, Selman Stermasi, te dielen ne oren 19:00.
Hyrja do jete nga Tribuna kryesore dhe e lire per te gjtihe.

Per te krijuar nje ambient sa me festiv do te organizohet edhe nje ndeshje futbolli midis lojtareve te brezave te ndryshme.
Pas ndeshjes takim me lojtaret, njoni tjetrin, muzike e birra (per ato qe i lejohet me pi).

Nga lojtaret e "vjeter" te TIRONE qe do luajne te dielen do te jene:

Ardian Mema
Indrit Fortuzi
Agustin Kola
Florian Riza
Alban Tafaj
Millan Baçi
Eldorado Merkoçi
Bedri Omuri
Luigj Bytyçi
Pavllo Bukoviku
Besim Vladi
Bujar Sharra
Astrit Nallbani
Sokol Bulku
Luan Metani
Ali Mema
Mirel Josa
Sokol Prenga
Astrit Ramadani
Anesti Stoja
Ilir Muça

Trajner: Shyqyri Rreli


Mos harroni te ftoni edhe familjaret e miqte tuaj qe e duan Tironen po aq sa edhe ne.
Te gjithe jane te lutur te marrin me vete shall, flamure apo bluze te TIRONES qe te ndihmojme te gjithe ne nje ambient sa me festiv e plot me ngjyrat tona BARDH&BLU!_________________
Tifoz i Tironës nuk bëhesh, lind!
Gjaku yt është ndryshe nga ai i të tjerëve: nuk ka rruaza të kuqe por vetëm të Bardha dhe Blu!
Ti lind kampion, nuk ke nevojë të bëhesh!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: S.K. TIRONA - 90 Vjet Histori dhe Krenari
PostPostuar: e premte 13/08/2010 22:37 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e premte 05/03/2004 18:33
Poste: 1318
Vendndodhja: Te Cepi Tironës
who_cares shkroi:
Nga lojtaret e "vjeter" te TIRONE qe do luajne te dielen do te jene:

Ardian Mema
Indrit Fortuzi
Agustin Kola
Florian Riza
Alban Tafaj
Millan Baçi
Eldorado Merkoçi
Bedri Omuri
Luigj Bytyçi
Pavllo Bukoviku
Besim Vladi
Bujar Sharra
Astrit Nallbani
Sokol Bulku
Luan Metani
Ali Mema
Mirel Josa
Sokol Prenga
Astrit Ramadani
Anesti Stoja
Ilir Muça

Trajner: Shyqyri Rreli


Mos harroni te ftoni edhe familjaret e miqte tuaj qe e duan Tironen po aq sa edhe ne.
Te gjithe jane te lutur te marrin me vete shall, flamure apo bluze te TIRONES qe te ndihmojme te gjithe ne nje ambient sa me festiv e plot me ngjyrat tona BARDH&BLU!
Po Cimi ku qeka mer jahu, nuk e paskon therrit, po Nard Litin, molin e Dajtit. Vallai t'luj i byth Prenge para ktyne dyve s'ka bythe ku t'rrij ... :shock: :oops: :shock:_________________
... AVE TIRONA !!! TIRONASIT TE SALUTANT ...
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: S.K. TIRONA - 90 Vjet Histori dhe Krenari
PostPostuar: e premte 13/08/2010 23:29 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 15/10/2003 19:32
Poste: 6328
Vendndodhja: Tironë. Shqipni
Kledi shkroi:
Po Cimi ku qeka mer jahu, nuk e paskon therrit, po Nard Litin, molin e Dajtit. Vallai t'luj i byth Prenge para ktyne dyve s'ka bythe ku t'rrij ... :shock: :oops: :shock:

Hajde Kledo, se ka ven per organizim sa te dush... A mund ta kontakosh te lutem?_________________
TIRONA FANATICS
ImazhImazh
Jo në linjë
 Profili  
 
Trego postimet nga i fundit:  Rendit pĂ«r nga  
 Faqe 1 prej 4 [ 52 postime ]  Shko tek faqja 1, 2, 3, 4  PasardhĂ«se

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]


Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar të regjistruar dhe 1 vizitor


Nuk mund të hapni tema të reja
Nuk mund të postoni përgjigje
Nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Nuk mund të fshini postimet tuaja
Nuk mund të bashkëngjisni skedarë

Kërko për:
Kalo tek:  

cron