Sot është e hënë 17/06/2019 02:44
Mirësevjen tek Fanatics' House Mik
Mund të regjistrohesh këtu

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]
 Faqe 1 prej 1 [ 2 postime ] 
Autori Mesazh
 Subjekti i postimit: Tirona - Foto nga qyteti ne vitin 1988
PostPostuar: e shtunĂ« 19/06/2010 23:10 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e martë 16/02/2010 19:47
Poste: 5259
Vendndodhja: D-57072
Burimi i fotove:
http://www.google.com/imgres?imgurl=htt ... _QavjrGVCQ

I kam vone ketu se mbase ndonjehere do ti kthehemi diskutimit per sheshin ne qender apo per ndonje pjese tjeter te qytetit tone dhe mund ti krahasojme :D.


Modifikimi i fundit nga E_171 më e hënë 21/06/2010 11:35, modifikuar 1 herë ne total.


_________________
Imazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: Tirona - Foto nga qyteti ne vitin 1988
PostPostuar: e djelĂ« 20/06/2010 23:17 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e martë 16/02/2010 19:47
Poste: 5259
Vendndodhja: D-57072
Foto tek Sheshi
Shtojca:
Tirane_Skenderbeg_square_1988_Tirana_02.jpg
Tirane_Skenderbeg_square_1988_Tirana_02.jpg [ 44.34 KiB | Parë 13811 herë ]
Shtojca:
Tirane_Skenderbeg_square_1988_Tirana.jpg
Tirane_Skenderbeg_square_1988_Tirana.jpg [ 53.2 KiB | Parë 13811 herë ]
Shtojca:
Komenti i skedarit: Nuk e di saktesisht se kur eshte vendosur busti por tek kjo foto nuk duket ?!?
Tirane_Skenderbeg_square_1988_Tirana_03.jpg
Tirane_Skenderbeg_square_1988_Tirana_03.jpg [ 41.87 KiB | Parë 13811 herë ]


Ndertesa Banimi
Shtojca:
Tirane_residential_buildings_1988_Tirana.jpg
Tirane_residential_buildings_1988_Tirana.jpg [ 31.88 KiB | Parë 13811 herë ]
Shtojca:
Tirane_residential_buildings_1988_Tirana_02.jpg
Tirane_residential_buildings_1988_Tirana_02.jpg [ 34.82 KiB | Parë 13811 herë ]
Shtojca:
Tirane_residential_buildings_1988_Tirana_03.jpg
Tirane_residential_buildings_1988_Tirana_03.jpg [ 41.31 KiB | Parë 13811 herë ]


Foto te tjera
Shtojca:
Tirane_park_with_large_flower_beds_Tirana.jpg
Tirane_park_with_large_flower_beds_Tirana.jpg [ 44.95 KiB | Parë 13811 herë ]
Shtojca:
Tirane_eastward_view_from_Hotel_Tirana_Tirana.jpg
Tirane_eastward_view_from_Hotel_Tirana_Tirana.jpg [ 40.29 KiB | Parë 13811 herë ]
Shtojca:
Tirane_Historical_museum_Tirana.jpg
Tirane_Historical_museum_Tirana.jpg [ 37.24 KiB | Parë 13811 herë ]


Per ata qe i ka marr malli per ca gjona te vogla !
Shtojca:
Tirane_kinkaleri_Tirana.jpg
Tirane_kinkaleri_Tirana.jpg [ 45.29 KiB | Parë 13811 herë ]
Shtojca:
Tirane_kinkaleri_Tirana_02.jpg
Tirane_kinkaleri_Tirana_02.jpg [ 39.61 KiB | Parë 13811 herë ]
Shtojca:
Tirane_death_announcements_Tirana.jpg
Tirane_death_announcements_Tirana.jpg [ 41.62 KiB | Parë 13811 herë ]


Foto per te kujtuar ...
Shtojca:
Tirane_ice_cream_booth_Tirana.jpg
Tirane_ice_cream_booth_Tirana.jpg [ 38.64 KiB | Parë 13799 herë ]
Shtojca:
Tirane_bus_stop_Tirana.jpg
Tirane_bus_stop_Tirana.jpg [ 31.11 KiB | Parë 13799 herë ]


-- e enjte 24/06/2010 09:44 --

more..._________________
Imazh
Jo në linjë
 Profili  
 
Trego postimet nga i fundit:  Rendit pĂ«r nga  
 Faqe 1 prej 1 [ 2 postime ] 

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]


Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar të regjistruar dhe 1 vizitor


Nuk mund të hapni tema të reja
Nuk mund të postoni përgjigje
Nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Nuk mund të fshini postimet tuaja
Nuk mund të bashkëngjisni skedarë

Kërko për:
Kalo tek:  

cron