Sot është e hënë 17/06/2019 02:45
Mirësevjen tek Fanatics' House Mik
Mund të regjistrohesh këtu

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]
 Faqe 2 prej 2 [ 16 postime ]  Shko tek faqja Paraardhëse  1, 2
Autori Mesazh
 Subjekti i postimit: Re: Tirana e konvencionit antikomunist
PostPostuar: e premte 27/04/2012 19:20 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e premte 14/04/2006 15:52
Poste: 1868
Vendndodhja: mhallja re
e para gjo qe me erdhi nermen mrom sapo mora vesh lajmin...._________________
tiron-tiron-tiron
un vetem per ty jetoj
te du o zemna ime
not e dit kurr s'te harroj
Jo në linjë
 Profili  
 
Trego postimet nga i fundit:  Rendit për nga  
 Faqe 2 prej 2 [ 16 postime ]  Shko tek faqja Paraardhëse  1, 2

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]


Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar të regjistruar dhe 1 vizitor


Nuk mund të hapni tema të reja
Nuk mund të postoni përgjigje
Nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Nuk mund të fshini postimet tuaja
Nuk mund të bashkëngjisni skedarë

Kërko për:
Kalo tek:  

cron