Sot është e mërkurë 24/07/2019 09:05
Mirësevjen tek Fanatics' House Mik
Mund të regjistrohesh këtu

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]
 Faqe 1 prej 1 [ 1 postim ] 
Autori Mesazh
 Subjekti i postimit: "Selman Stermasi", nje projekt modern!
PostPostuar: e hĂ«nĂ« 16/11/2009 23:44 
Ultras
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e shtunë 14/11/2009 15:09
Poste: 107
Rastesisht lexove ne internet nje histori qe ma pati kallzu ene i shoku im , por qe ne tvertet mu dukte si legjend metropolitane. Kjo histori flet par nje projekt te mundshem per rikonstruksionin total te stadiumit Selman Stermsi . I mbyllur komplet dhe me rreth 15-20 mij vene , pa piste atletike . Cfar dini rreth ktyne llafeve qe jan perhap dhe sa mundsi ka qe te realizohet ?
Personalisht do me pelqete qe ky stadium te ishte gati , te pakten ne 2020 me rastin e 100 vjetorit tone ....

[edituar nga erlet: ky artikull mund te lexohet ketu http://www.sktirana.com/public/kuvend/viewtopic.php?f=4&t=508&start=60]

P.S. Administratori mund ta vendosi ket tem ku te doje :wink:

Administratori nuk ka pse e vendos kete teme ku te doje. Administratori vendos ktu vetem linkun per ne temen ku ky artikull eshte postuar 2 vjet e ca me pare, dhe me kete rast i kujton edhe nje here te gjithe anetareve qe rregulli nr. 1 i cdo forumi per te regjistruarit rishtas eshte ta lexojne dhe ta njofin forumin per nje far kohe para se te postojne duplikate te artikujve ekzistente. Nje ndihme te madhe per kte mund te japi linku "kerko" ose akoma me mire "kerkim i avancuar" djathtas lart.

erlet


Jo në linjë
 Profili  
 
Trego postimet nga i fundit:  Rendit pĂ«r nga  
 Faqe 1 prej 1 [ 1 postim ] 

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]


Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar të regjistruar dhe 1 vizitor


Nuk mund të hapni tema të reja
Nuk mund të postoni përgjigje
Nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Nuk mund të fshini postimet tuaja
Nuk mund të bashkëngjisni skedarë

Kërko për:
Kalo tek:  

cron