Switch to full style
Artikuj, komente, kujtime mbi historine e lavdishme 90 vjecare te klubit numer 1 ne Shqiperi
Temë e mbyllur

"Selman Stermasi", nje projekt modern!

e hënë 16/11/2009 23:44

Rastesisht lexove ne internet nje histori qe ma pati kallzu ene i shoku im , por qe ne tvertet mu dukte si legjend metropolitane. Kjo histori flet par nje projekt te mundshem per rikonstruksionin total te stadiumit Selman Stermsi . I mbyllur komplet dhe me rreth 15-20 mij vene , pa piste atletike . Cfar dini rreth ktyne llafeve qe jan perhap dhe sa mundsi ka qe te realizohet ?
Personalisht do me pelqete qe ky stadium te ishte gati , te pakten ne 2020 me rastin e 100 vjetorit tone ....

[edituar nga erlet: ky artikull mund te lexohet ketu http://www.sktirana.com/public/kuvend/viewtopic.php?f=4&t=508&start=60]

P.S. Administratori mund ta vendosi ket tem ku te doje :wink:

Administratori nuk ka pse e vendos kete teme ku te doje. Administratori vendos ktu vetem linkun per ne temen ku ky artikull eshte postuar 2 vjet e ca me pare, dhe me kete rast i kujton edhe nje here te gjithe anetareve qe rregulli nr. 1 i cdo forumi per te regjistruarit rishtas eshte ta lexojne dhe ta njofin forumin per nje far kohe para se te postojne duplikate te artikujve ekzistente. Nje ndihme te madhe per kte mund te japi linku "kerko" ose akoma me mire "kerkim i avancuar" djathtas lart.

erlet
Temë e mbyllur