Switch to full style
Artikuj, komente, kujtime mbi historine e lavdishme 90 vjecare te klubit numer 1 ne Shqiperi
Dërgo një përgjigje

e premte 23/10/2009 14:23

Qofte i xhenetit. Ngushllime familjes dhe te afermve.
Sidomos shume ngushllime te shoqes qe e kam pas msuse anglishtje dhe e kujtoj me rrespekt

e hënë 26/10/2009 02:09

Prehu Ne Paqe Profesor !

e martë 27/10/2009 08:25

Me verte osht per t'ardhe keq qe TIRONES T'MODHE PO I HIKIN NJI KA NJI EMNAT E MDHEJ, qi ma shume i kon dhone sesa i kon more. Une e kom pas profesorin komshi,nja 30 metra larg ene sot kom fol me te shoqen. Ishte shume e merzitme ene gati qajte qi ai Klubi Jon i Modh as kishte bo tenezyl me i organizu noj gjo. Po ashu ene ministrija e qelbet me gjith ato hale qi jon aty. Bamiri e kishte neru me titull. Manja men vetem i gjo brezi i te rinjve. Profesori ka pas fol e sha qy athere ate sistem te qelbet ene ja fuste n'shpirt cunave mllefin e pa hek te viteve 70.
Te qofte dheu i lehte Profesor ene Zoti Modh ta bofte mare e mire. Po hiken e shuhet ai brez i modh qi na majti shpirtin plot, zemrat mush ene urrejtjen gjalle. :x :( :cry:

e martë 27/10/2009 22:43

NERIMET MO TE PERZEMERTA PROFESORIT...


QOFT I XHENETIT!!!

e premte 06/11/2009 17:14

Enver Shehu All time Hall of Fame. Pushoft n'paqe...

Ngushllime familjes. Ishte njeri i zgjut, puntor dhe lider i lindun. Solli kampionatin ne shpi mas 12 vjetesh me i skuader 22 vjecaresh.
Dërgo një përgjigje