Sot është e mërkurë 19/06/2019 01:57
Mirësevjen tek Fanatics' House Mik
Mund të regjistrohesh këtu

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]
 Faqe 1 prej 2 [ 20 postime ]  Shko tek faqja 1, 2  PasardhĂ«se
Autori Mesazh
 Subjekti i postimit: PUSHO NE PAQE PROF. ENVER SHEHU
PostPostuar: e enjte 22/10/2009 15:24 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 05/11/2003 13:20
Poste: 787
Vendndodhja: Tirane
Njatjeta te gjitheve,

Prej medias sapo mesova se sot ka nderruar jete i madhi Enver Shehu, lojtar, trajner/profesor, njeri ne rradhe te pare.
Tirones se Modhe i mungon prej sot nji figure e pazevendesueshme.

Pusho ne paqe PROFESOR_________________
Tifoz Bardhe & Blu deri sa te vdes

Imazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e enjte 22/10/2009 15:32 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e shtunë 31/07/2004 07:45
Poste: 3020
Vendndodhja: Tirone, Cepi Verior!
Nderime Profesor Ver Shehut!
Pushofte ne paqe dhe drit i bofte shpirti!
Njeri i nderuem, i palodhun perhere.
Fanatics te shofin mundesine e nje prezence te organizueme.


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e enjte 22/10/2009 15:42 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 19/07/2006 00:29
Poste: 4084
Vendndodhja: Ne Tironen e ondrrave!
Nderimet mo te sinqerta per prof. Enver Shehu-n, personi i te cilit ka kontribuar aq shume per Tironen e modhe._________________
Tirona quarens intellectum - Tirona ka nevoje per intelekt!

Tirona ubi maior, minor cessat - Ku ndigjohet e modhja Tiron, te tjeret duhet t'a mbyllin (gojen)!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e enjte 22/10/2009 15:44 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 15/10/2003 19:32
Poste: 6328
Vendndodhja: Tironë. Shqipni
Nderimet mo te sinqeta prof. Enver Shehut per te gjitha ato qe ka dhone per Tironen!

Qofte i Xhenetit!_________________
TIRONA FANATICS
ImazhImazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e enjte 22/10/2009 15:49 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e premte 12/06/2009 11:19
Poste: 1508
Vendndodhja: tiron
Shpreh ngushellimet e mia familjes se Ver Shehut.

Nderime Profesor......_________________
NE JEMI TIRONA!!!


Imazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e enjte 22/10/2009 15:53 
Site Admin
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 15/10/2003 01:04
Poste: 366
Nderime Profesor Verit e ngushellime familjes!

Ishte nji nga t'paktet (qe kon ngel) qe mund te thote qe i ka dhon Tirones mo shume se sa ka perfitu nga Tirona.

Qofte i xhenetit!


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e enjte 22/10/2009 16:14 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 30/10/2003 10:49
Poste: 2914
Vendndodhja: England, G.B.
Ngushellimet me te thella familjes se profesor Shehut,legjend bardheblu qe do ngelet perjetesisht ne historine e ketij klubi.
U prehte ne paqe!_________________
http://www.kftirana.info
Imazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e enjte 22/10/2009 16:58 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e djelë 14/08/2005 19:31
Poste: 720
Vendndodhja: USA
Ngushellime familjes.
Do te kujtohet gjithmone me respekt per dashurine, kontributin, pasionin qe kishte per Tironen tone bardheblu !
Faleminderit prof. Enver Shehu !_________________
Oh Tirona, perpara cuna
bertiste Moli, nga tribuna
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e enjte 22/10/2009 17:05 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e martë 17/02/2009 00:50
Poste: 766
Vendndodhja: TIRONAS I SMUN
Bo sa keq po me vika... NA IKU DHE NJI ME CUNA...

QOFSH I XHENETIT PRESOR!_________________
http://www.youtube.com/watch?v=H38907oUnRo
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e enjte 22/10/2009 18:26 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 16/10/2008 12:42
Poste: 1524
Vendndodhja: Tiron
Ngushellime familjes!
I nderuar dhe i respektuar gjithmone

Qofte i xhenetit!_________________
Nji urim kena sot per ju
vdekt morri kuq e vdekt dhe miu blu

ImazhImazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e enjte 22/10/2009 18:47 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e shtunë 21/05/2005 14:48
Poste: 3214
Pusho ne paqe i dashur Profesor! Po me vjen shume keq sepse e kisha mik shpie dhe me te vertete ka qene nji njeri i mrekullushem._________________
ASHTU SIC RRINE YJET, YJET PERRETH HONES!
ASHTU RRINE TIFOZAT, TIFOZAT RRETH TIRONES!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e enjte 22/10/2009 19:42 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 18/08/2005 16:49
Poste: 2188
Vendndodhja: Itali
Ngushellime Familjes.

Qofte i Xhenetit_________________
SE TIRONES DERI ME SOT, VEç TIRONCI I DEL ZOT
Imazh
27 X KAMPIONE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e premte 23/10/2009 03:19 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e shtunë 11/03/2006 14:14
Poste: 1056
Vendndodhja: Toronto, Kanada
Ngushellime familjes.

Nderime dhe respekt pa fund PRESOR SHEHUT.


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e premte 23/10/2009 12:03 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 22/10/2008 02:10
Poste: 1038
Vendndodhja: Tirona
Ngushellime familjareve. Qofte i Xhenetit.


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e premte 23/10/2009 13:59 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e premte 05/03/2004 18:33
Poste: 1318
Vendndodhja: Te Cepi Tironës
Ngushellimet mo te sinqerta familjes se prof. Verit.


Qofte i Xhehnetit !!!_________________
... AVE TIRONA !!! TIRONASIT TE SALUTANT ...
Jo në linjë
 Profili  
 
Trego postimet nga i fundit:  Rendit pĂ«r nga  
 Faqe 1 prej 2 [ 20 postime ]  Shko tek faqja 1, 2  PasardhĂ«se

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]


Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar të regjistruar dhe 1 vizitor


Nuk mund të hapni tema të reja
Nuk mund të postoni përgjigje
Nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Nuk mund të fshini postimet tuaja
Nuk mund të bashkëngjisni skedarë

Kërko për:
Kalo tek:  

cron