Switch to full style
Artikuj, komente, kujtime mbi historine e lavdishme 90 vjecare te klubit numer 1 ne Shqiperi
Dërgo një përgjigje

Re: Gzuar Ditelindjen TIRONA!

e hënë 15/08/2011 23:28

Fatjoni shkroi:Who controls the past controls the future!
Hegjemoni ne vitet '30,hegjemoni ne vitet '60,hegjemoni ne vitet '80,hegjemoni prej 1993 e deri me sot.
Sundimi vazhdon
...


Hegjemoni ne vitet '40-45!

-- e hënë 15/08/2011 22:30 --

Gezuar 15-16 Gushtin Tirona Ime.
Suksese ne pafundsi.

Gzuar Ditelindjen TIRONA!

e enjte 16/08/2012 09:09

16 Gusht 1920 - 16 Gusht 2012:

92 Vjeç.

Thjesht Gezuar Ditëlindjen TIRONA IME!!!

Re: Gzuar Ditelindjen TIRONA!

e enjte 16/08/2012 10:15

bledar shkroi:16 Gusht 1920 - 16 Gusht 2012:

92 Vjeç.

Thjesht Gezuar Ditëlindjen TIRONA IME!!!

Ne fakt ka nji dokument ku duket se eshte 15 gusht themelimi i Tirones. Sidoqofte, EDHE 1000 VJET SUKSESE TIRONA IME!

Re: Gzuar Ditelindjen TIRONA!

e enjte 16/08/2012 10:33

GËZUAR TIRONA JONË

Re: Gzuar Ditelindjen TIRONA!

e enjte 16/08/2012 10:36

Juristi shkroi:GËZUAR TIRONA JONË


vite mo t'arta pacim!!!

Re: Gzuar Ditelindjen TIRONA!

e enjte 16/08/2012 13:01

NA U BOFT TIRONA 1000 VJEC!!!!!
GEZUAR DATLINDJEN E TIRONES LEGJENDARE TE GJITHVE!!!!!!!!!!!!!!

PARA TIRONA & FANATICS & RUBIO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Re: Gzuar Ditelindjen TIRONA!

e enjte 16/08/2012 13:38

U bofsh KRENARIA e niprave dhe mbesave tona per shum e shum vite me rradh TIRONA JONE!
Esht pak te thush DASHURI per kte emer!

Re: Gzuar Ditelindjen TIRONA!

e enjte 16/08/2012 14:06

TIRONA, JE TI - NDER EDHE LAVDI!
Edhe 100 te tjera Tirona jone!
Nalt e ma nalt, Naltmadhni!

Re: Gzuar Ditelindjen TIRONA!

e mërkurë 22/08/2012 01:20

ENE 1000 VITE TE TJERA QOFSH E NERUME E RESPEKTUME E KAMPJONE TIRONA JONE. MOS TU HARROFTE KURRE EMRI PER TE GJITHE ATO QI DO VIJNE MAS NESH. AMANET BREZ MAS BREZI TE KUJTOFSHIM.
AVE MRETNIJA JONE, NONA JONE
Dërgo një përgjigje