Sot është e hënë 22/07/2019 11:48
Mirësevjen tek Fanatics' House Mik
Mund të regjistrohesh këtu

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]
 Faqe 1 prej 3 [ 39 postime ]  Shko tek faqja 1, 2, 3  PasardhĂ«se
Autori Mesazh
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e djelĂ« 16/08/2009 07:21 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e martë 17/02/2009 00:50
Poste: 766
Vendndodhja: TIRONAS I SMUN
Pse e dim se ka nji Zot?
SE KRIJOI TIRONEN TONE!
E KRIJOI NE E BEKOI
NA E BONI PORSI NONE!


MA GEZOFSH DATLINDJEN TIRONA ZEMRA IME!_________________
http://www.youtube.com/watch?v=H38907oUnRo
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e djelĂ« 16/08/2009 08:44 
Tifoz i Ri

Antarësuar: e mërkurë 05/08/2009 20:26
Poste: 2
fanatic79 shkroi:
Pse e dim se ka nji Zot?
SE KRIJOI TIRONEN TONE!
E KRIJOI NE E BEKOI
NA E BONI PORSI NONE!


MA GEZOFSH DATLINDJEN TIRONA ZEMRA IME!kjo date eshte shume e rendesishme per te gjithe 16 gusht nje dite e shejte ...


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e djelĂ« 16/08/2009 09:27 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e hënë 19/01/2009 16:45
Poste: 530
Vendndodhja: TiRoN
fanatic79 shkroi:
MA GEZOFSH DATLINDJEN TIRONA ZEMRA IME!_________________
Zemren tone tu pervlu
ty TIRON ta kena dhuru,
vec TIRONSIT n'TIRONE
jeten me e kalu............
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e djelĂ« 16/08/2009 10:07 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e shtunë 11/03/2006 14:14
Poste: 1056
Vendndodhja: Toronto, Kanada
bardheblu pergjithmon shkroi:
fanatic79 shkroi:
MA GEZOFSH DATLINDJEN TIRONA ZEMRA IME!


X3


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e djelĂ« 16/08/2009 13:17 
Tifoze e Re
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e premte 20/02/2009 18:16
Poste: 45
Vendndodhja: TIRON (ku tjeter?)
GEZUAR DITELINDJEN T I R O N A IME !!!_________________
TE LINDESH TIRONC OSHT SHONC, TE BOHESH...S'KE SHONCE!!!!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e djelĂ« 16/08/2009 14:43 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 16/10/2008 12:42
Poste: 1524
Vendndodhja: Tiron
fanatic79 shkroi:
Pse e dim se ka nji Zot?
SE KRIJOI TIRONEN TONE!
E KRIJOI NE E BEKOI
NA E BONI PORSI NONE!


MA GEZOFSH DATLINDJEN TIRONA ZEMRA IME!Refreni...perseritet 100 here_________________
Nji urim kena sot per ju
vdekt morri kuq e vdekt dhe miu blu

ImazhImazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e djelĂ« 16/08/2009 15:15 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e premte 05/03/2004 18:33
Poste: 1318
Vendndodhja: Te Cepi Tironës
fanatic79 shkroi:

MA GEZOFSH DATLINDJEN TIRONA ZEMRA IME!

300X_________________
... AVE TIRONA !!! TIRONASIT TE SALUTANT ...
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e djelĂ« 16/08/2009 16:04 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 19/07/2006 00:29
Poste: 4084
Vendndodhja: Ne Tironen e ondrrave!
Universalism....gezuar ditlindjen Tirona!_________________
Tirona quarens intellectum - Tirona ka nevoje per intelekt!

Tirona ubi maior, minor cessat - Ku ndigjohet e modhja Tiron, te tjeret duhet t'a mbyllin (gojen)!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e djelĂ« 16/08/2009 17:52 
Tifoz i Vjeter

Antarësuar: e mërkurë 11/03/2009 14:24
Poste: 236
Gezuar ditelindjen Tiron!


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e djelĂ« 16/08/2009 18:52 
Site Admin
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e shtunë 06/12/2003 05:08
Poste: 5004
Vendndodhja: USA
Hajde dhe 1000 vjet te tjera duke mbajtur me jete te gjith brezat e reja...._________________
TETORI i 86-s
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e djelĂ« 16/08/2009 19:47 
Tifoze e Re
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e djelë 16/08/2009 10:50
Poste: 2
Vendndodhja: Itali
Gezuar gezuar


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e djelĂ« 16/08/2009 19:50 
Site Admin
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e shtunë 06/12/2003 05:08
Poste: 5004
Vendndodhja: USA
Hajde mirseerdhet ne sofren Tironase Elizabeta dhe mikele. Ja kalofshi sa mo bukur mes nesh. Dhe mo shpesh tani te leni komente...._________________
TETORI i 86-s
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e djelĂ« 16/08/2009 19:53 
Tifoze e Re
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e djelë 16/08/2009 10:50
Poste: 2
Vendndodhja: Itali
Mirsejugjeta dhe ishalla me fitore sot...


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e djelĂ« 16/08/2009 22:14 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e djelë 14/08/2005 19:31
Poste: 720
Vendndodhja: USA
Gezuar Tirona ime, Gezuar !
:D :D :D
Urime mbretereshes, urime Zonjes Bardheblu !
Mirenjohje e falenderime per ato gezime qe na ke dhuru , vecanerisht n'ato dite te veshtira !
Urime cuna e goca, urime !_________________
Oh Tirona, perpara cuna
bertiste Moli, nga tribuna
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e djelĂ« 16/08/2009 23:06 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 30/10/2003 10:49
Poste: 2914
Vendndodhja: England, G.B.
fanatic79 shkroi:

MA GEZOFSH DATLINDJEN TIRONA ZEMRA IME!


3000x

Speciale dedikuar ditlindjes se Tirones :wink:
http://www.kftirana.info/lajmet.html_________________
http://www.kftirana.info
Imazh
Jo në linjë
 Profili  
 
Trego postimet nga i fundit:  Rendit pĂ«r nga  
 Faqe 1 prej 3 [ 39 postime ]  Shko tek faqja 1, 2, 3  PasardhĂ«se

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]


Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar të regjistruar dhe 1 vizitor


Nuk mund të hapni tema të reja
Nuk mund të postoni përgjigje
Nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Nuk mund të fshini postimet tuaja
Nuk mund të bashkëngjisni skedarë

Kërko për:
Kalo tek:  

cron