Sot është e hënë 17/06/2019 03:34
Mirësevjen tek Fanatics' House Mik
Mund të regjistrohesh këtu

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]
 Faqe 3 prej 3 [ 39 postime ]  Shko tek faqja ParaardhĂ«se  1, 2, 3
Autori Mesazh
 Subjekti i postimit: Re: Gzuar Ditelindjen TIRONA!
PostPostuar: e hĂ«nĂ« 15/08/2011 23:28 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e djelë 17/01/2010 18:48
Poste: 584
Fatjoni shkroi:
Who controls the past controls the future!
Hegjemoni ne vitet '30,hegjemoni ne vitet '60,hegjemoni ne vitet '80,hegjemoni prej 1993 e deri me sot.
Sundimi vazhdon
...


Hegjemoni ne vitet '40-45!

-- e hënë 15/08/2011 22:30 --

Gezuar 15-16 Gushtin Tirona Ime.
Suksese ne pafundsi._________________
Ave TIRONA! Ave Noltmadhnia!
Gjaku Shpirti dhe ZEMRA ime!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Gzuar Ditelindjen TIRONA!
PostPostuar: e enjte 16/08/2012 09:09 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e premte 12/06/2009 11:19
Poste: 1508
Vendndodhja: tiron
16 Gusht 1920 - 16 Gusht 2012:

92 Vjeç.

Thjesht Gezuar Ditëlindjen TIRONA IME!!!_________________
NE JEMI TIRONA!!!


Imazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: Gzuar Ditelindjen TIRONA!
PostPostuar: e enjte 16/08/2012 10:15 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 15/10/2003 19:32
Poste: 6328
Vendndodhja: Tironë. Shqipni
bledar shkroi:
16 Gusht 1920 - 16 Gusht 2012:

92 Vjeç.

Thjesht Gezuar Ditëlindjen TIRONA IME!!!

Ne fakt ka nji dokument ku duket se eshte 15 gusht themelimi i Tirones. Sidoqofte, EDHE 1000 VJET SUKSESE TIRONA IME!_________________
TIRONA FANATICS
ImazhImazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: Gzuar Ditelindjen TIRONA!
PostPostuar: e enjte 16/08/2012 10:33 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 05/11/2003 13:20
Poste: 787
Vendndodhja: Tirane
GĂ‹ZUAR TIRONA JONĂ‹_________________
Tifoz Bardhe & Blu deri sa te vdes

Imazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: Gzuar Ditelindjen TIRONA!
PostPostuar: e enjte 16/08/2012 10:36 
Nipi i Sefer Dajës
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e hënë 13/07/2009 13:16
Poste: 947
Juristi shkroi:
GĂ‹ZUAR TIRONA JONĂ‹


vite mo t'arta pacim!!!_________________
TIRONA myte tirAnen !!!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: Gzuar Ditelindjen TIRONA!
PostPostuar: e enjte 16/08/2012 13:01 
Ultrase
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e martë 06/05/2008 14:45
Poste: 547
Vendndodhja: TIRON
NA U BOFT TIRONA 1000 VJEC!!!!!
GEZUAR DATLINDJEN E TIRONES LEGJENDARE TE GJITHVE!!!!!!!!!!!!!!

PARA TIRONA & FANATICS & RUBIO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: Gzuar Ditelindjen TIRONA!
PostPostuar: e enjte 16/08/2012 13:38 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e hënë 08/11/2010 20:13
Poste: 669
Vendndodhja: Ne boten e Cudirave
U bofsh KRENARIA e niprave dhe mbesave tona per shum e shum vite me rradh TIRONA JONE!
Esht pak te thush DASHURI per kte emer!_________________
BETTER DEAD THAN red
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: Gzuar Ditelindjen TIRONA!
PostPostuar: e enjte 16/08/2012 14:06 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e shtunë 31/07/2004 07:45
Poste: 3020
Vendndodhja: Tirone, Cepi Verior!
TIRONA, JE TI - NDER EDHE LAVDI!
Edhe 100 te tjera Tirona jone!
Nalt e ma nalt, Naltmadhni!


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: Gzuar Ditelindjen TIRONA!
PostPostuar: e mĂ«rkurĂ« 22/08/2012 01:20 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 19/01/2006 22:55
Poste: 738
Vendndodhja: Me Shpirt e Zemer dersa t'vdes m'TIRONEN TONE te ONDRRAVE.
ENE 1000 VITE TE TJERA QOFSH E NERUME E RESPEKTUME E KAMPJONE TIRONA JONE. MOS TU HARROFTE KURRE EMRI PER TE GJITHE ATO QI DO VIJNE MAS NESH. AMANET BREZ MAS BREZI TE KUJTOFSHIM.
AVE MRETNIJA JONE, NONA JONE_________________
AVE TIRONA REPUBLIKE! GJAKU,KRENARIJA,DASHNIJA,NALTMADHNIJA JONE.
NJ'ASHTU SIC RRIN YJET RRETH HONES, NJ'ASHTU RRIN TIFOZAT RRETH TIRONES.

Imazh
Jo në linjë
 Profili  
 
Trego postimet nga i fundit:  Rendit pĂ«r nga  
 Faqe 3 prej 3 [ 39 postime ]  Shko tek faqja ParaardhĂ«se  1, 2, 3

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]


Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar të regjistruar dhe 1 vizitor


Nuk mund të hapni tema të reja
Nuk mund të postoni përgjigje
Nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Nuk mund të fshini postimet tuaja
Nuk mund të bashkëngjisni skedarë

Kërko për:
Kalo tek:  

cron