Switch to full style
Artikuj, komente, kujtime mbi historine e lavdishme 90 vjecare te klubit numer 1 ne Shqiperi
Dërgo një përgjigje

e djelë 16/08/2009 07:21

Pse e dim se ka nji Zot?
SE KRIJOI TIRONEN TONE!
E KRIJOI NE E BEKOI
NA E BONI PORSI NONE!


MA GEZOFSH DATLINDJEN TIRONA ZEMRA IME!

e djelë 16/08/2009 08:44

fanatic79 shkroi:Pse e dim se ka nji Zot?
SE KRIJOI TIRONEN TONE!
E KRIJOI NE E BEKOI
NA E BONI PORSI NONE!


MA GEZOFSH DATLINDJEN TIRONA ZEMRA IME!kjo date eshte shume e rendesishme per te gjithe 16 gusht nje dite e shejte ...

e djelë 16/08/2009 09:27

fanatic79 shkroi:MA GEZOFSH DATLINDJEN TIRONA ZEMRA IME!

e djelë 16/08/2009 10:07

bardheblu pergjithmon shkroi:
fanatic79 shkroi:MA GEZOFSH DATLINDJEN TIRONA ZEMRA IME!


X3

e djelë 16/08/2009 13:17

GEZUAR DITELINDJEN T I R O N A IME !!!

e djelë 16/08/2009 14:43

fanatic79 shkroi:Pse e dim se ka nji Zot?
SE KRIJOI TIRONEN TONE!
E KRIJOI NE E BEKOI
NA E BONI PORSI NONE!


MA GEZOFSH DATLINDJEN TIRONA ZEMRA IME!Refreni...perseritet 100 here

e djelë 16/08/2009 15:15

fanatic79 shkroi:
MA GEZOFSH DATLINDJEN TIRONA ZEMRA IME!

300X

e djelë 16/08/2009 16:04

Universalism....gezuar ditlindjen Tirona!

e djelë 16/08/2009 17:52

Gezuar ditelindjen Tiron!

e djelë 16/08/2009 18:52

Hajde dhe 1000 vjet te tjera duke mbajtur me jete te gjith brezat e reja....

e djelë 16/08/2009 19:47

Gezuar gezuar

e djelë 16/08/2009 19:50

Hajde mirseerdhet ne sofren Tironase Elizabeta dhe mikele. Ja kalofshi sa mo bukur mes nesh. Dhe mo shpesh tani te leni komente....

e djelë 16/08/2009 19:53

Mirsejugjeta dhe ishalla me fitore sot...

e djelë 16/08/2009 22:14

Gezuar Tirona ime, Gezuar !
:D :D :D
Urime mbretereshes, urime Zonjes Bardheblu !
Mirenjohje e falenderime per ato gezime qe na ke dhuru , vecanerisht n'ato dite te veshtira !
Urime cuna e goca, urime !

e djelë 16/08/2009 23:06

fanatic79 shkroi:
MA GEZOFSH DATLINDJEN TIRONA ZEMRA IME!


3000x

Speciale dedikuar ditlindjes se Tirones :wink:
http://www.kftirana.info/lajmet.html
Dërgo një përgjigje