Sot është e hënë 22/07/2019 11:47
Mirësevjen tek Fanatics' House Mik
Mund të regjistrohesh këtu

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]
 Faqe 1 prej 1 [ 9 postime ] 
Autori Mesazh
 Subjekti i postimit: sa vjet keni qe shifni tironen ne stadium
PostPostuar: e hĂ«nĂ« 13/04/2009 16:21 
Tifoz i Ri
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e hënë 23/03/2009 19:34
Poste: 3
Vendndodhja: selite
une qe e shof tironen kom qe ne vitin 2000 po kto 3 vitet e funit kom shku ne cdo neshje mrena....


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e hĂ«nĂ« 13/04/2009 18:00 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e shtunë 11/03/2006 14:14
Poste: 1056
Vendndodhja: Toronto, Kanada
kam pas shku ne shum ndeshje nga 1994-1999 po pastaj erdha kendej. Pak si veshtir me shku ne stadium qe ketu :lol: po zemren gjithmon aty e kom.

Fation - mire se erdhe ne forum.


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: sa vjet keni qe shifni tironen ne stadium
PostPostuar: e premte 10/09/2010 15:06 
Tifoz i Ri

Antarësuar: e shtunë 28/08/2010 01:57
Poste: 11
Qe shifsha TIRONEN ne stervitje (leje ne stadium), tek "Qyteti i Nxenesve" , une dhe nji Xon Brari), s'i kena lon stervitje pa e pa, sidomos diten e enjte kur bojshin neshje kontrolli, ene i njifshim t'gjith lojtaret e viteve 80-te dhe ato na thirrshin me emer. Aq tifoza te terbum kena qene, saqe dhe kur flitshim me na i femer, s'dishim me fol pervec TIRONES :)
Jom dashurĂą me TIRONEN, qysh kur pash Dr.Tit Dibren qe rrejti 7 durrsak, ne nje fushe gjithe balte edhe se ajo neshje doli 0-0. (I llahtarshem)
Forca TIRONA!


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: sa vjet keni qe shifni tironen ne stadium
PostPostuar: e premte 24/09/2010 16:23 
Ultrase
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e martë 06/05/2008 14:45
Poste: 547
Vendndodhja: TIRON
Une per vete e shof Tironen qe nga 2004,vit qe u ktheva ne Shqiperi.
Mundohem te shkoj ne ndeshjet mrena sa me shume te kem mundesi.
Por per her te pare, e kam par kur isha 10 vjece,nese e mbaj mend mire moshen, luanim kunder morrit te kuq :D

FORCA TIRONA!!!!!!!!!!!!


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: sa vjet keni qe shifni tironen ne stadium
PostPostuar: e shtunĂ« 25/09/2010 03:50 
Tifoz me Zemer

Antarësuar: e shtunë 26/09/2009 23:33
Poste: 68
tirone e kom pa qe kalamo se e kisha si tradit familjare e smlete njeri me bo nryshe ... po nstadium skom qen shum i rregullt :roll: me i llaf shkosha a jo 2 neshje nvit mrena :roll: ...... po filloj me mhy ngjak tifozlliku qekur fillova me nejt me cunat e fanatics e tashi i kom vu detyr vetes mos me lon neshje pa shku :D :D_________________
N'FUSH N'FUSH N'FUSH....... THYJANI KOMEN Q****i NONEN
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: sa vjet keni qe shifni tironen ne stadium
PostPostuar: e hĂ«nĂ« 27/09/2010 05:33 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 19/01/2006 22:55
Poste: 738
Vendndodhja: Me Shpirt e Zemer dersa t'vdes m'TIRONEN TONE te ONDRRAVE.
vallahi se maj men mire po nona ime qi shkojte ne stadjum me grate e lagjes m'ka thone qe qysh ne bark t'saj kom pas thrrit TIRONA! UNA JOM 46 :oops: :D :D :)_________________
AVE TIRONA REPUBLIKE! GJAKU,KRENARIJA,DASHNIJA,NALTMADHNIJA JONE.
NJ'ASHTU SIC RRIN YJET RRETH HONES, NJ'ASHTU RRIN TIFOZAT RRETH TIRONES.

Imazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: sa vjet keni qe shifni tironen ne stadium
PostPostuar: e hĂ«nĂ« 27/09/2010 09:18 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e premte 14/04/2006 15:52
Poste: 1868
Vendndodhja: mhallja re
mandhasoni shkroi:
vallahi se maj men mire po nona ime qi shkojte ne stadjum me grate e lagjes m'ka thone qe qysh ne bark t'saj kom pas thrrit TIRONA! UNA JOM 46 :oops: :D :D :)


:)_________________
tiron-tiron-tiron
un vetem per ty jetoj
te du o zemna ime
not e dit kurr s'te harroj
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: sa vjet keni qe shifni tironen ne stadium
PostPostuar: e shtunĂ« 16/10/2010 11:22 
Tifoz i Ri

Antarësuar: e enjte 04/02/2010 11:38
Poste: 1
Qe 6 vjec kam bredh republiken...
tata rrahmet paste, me merrte me vete gjithmone kudo qe shkonte.ka qen shofer taksie,e une mrekullohesha me tifozat qe ndiqnin NALTMADHNINE qe e ka emrin TIRONA!Degjoja per historine,per ngjarjet,per rezultatet,per shtypjen nga sistemi(kete se kuptoja atekohe),dhe ndjeja nje dashni te madhe per kete klub e fanelle!!qe atehere,kaq vite pas TIRONES.!!Me nje nderprjeje prej 92-98 arsye largimi,e me pas persa here kam pasur mundesi.


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: sa vjet keni qe shifni tironen ne stadium
PostPostuar: e shtunĂ« 16/10/2010 14:31 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e shtunë 21/05/2005 14:48
Poste: 3214
kamasutra shkroi:
Qe 6 vjec kam bredh republiken...
tata rrahmet paste, me merrte me vete gjithmone kudo qe shkonte.ka qen shofer taksie,e une mrekullohesha me tifozat qe ndiqnin NALTMADHNINE qe e ka emrin TIRONA!Degjoja per historine,per ngjarjet,per rezultatet,per shtypjen nga sistemi(kete se kuptoja atekohe),dhe ndjeja nje dashni te madhe per kete klub e fanelle!!qe atehere,kaq vite pas TIRONES.!!Me nje nderprjeje prej 92-98 arsye largimi,e me pas persa here kam pasur mundesi.

mirserdhe kamasutra... shpresoj t'ja kalosh sa mo mire mes tifozave te Tirones e te jesh aktiv ne forum. po se pate bezdi prezantohu ke tema e tifozeve: viewtopic.php?f=4&t=1201 edhe na shkruj noi "stil" te lezecem sesi t'ja hypim hafijeve te honen ne derbi :mrgreen:_________________
ASHTU SIC RRINE YJET, YJET PERRETH HONES!
ASHTU RRINE TIFOZAT, TIFOZAT RRETH TIRONES!
Jo në linjë
 Profili  
 
Trego postimet nga i fundit:  Rendit pĂ«r nga  
 Faqe 1 prej 1 [ 9 postime ] 

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]


Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar të regjistruar dhe 1 vizitor


Nuk mund të hapni tema të reja
Nuk mund të postoni përgjigje
Nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Nuk mund të fshini postimet tuaja
Nuk mund të bashkëngjisni skedarë

Kërko për:
Kalo tek:  

cron